گرما در هوستون می تواند کراوات یک رکورد دوشنبه.

سه رقمی شاخص گرما ارزش باعث گرما مشاوره برای همه, جنوب تگزاس و حرارت بیش از حد هشدار برای جوامع در امتداد ساحل. اما روز دوشنبه دمای پایین است که هواشناسان در حال پیش بینی خواهد کراوات یک رکورد است.

هوستون متوسط آن روز رسما ثبت شده توسط خدمات ملی آب و هوا ابزار در هوستون دو فرودگاه عمده می تواند تولید با بالاترین درجه حرارت ثبت شده برای این شهرستان است.

هوستون توبیخ: دو تگزاس شهرستانها را فوربس فهرستی از بهترین مکان ها برای بازنشسته

اگر نوسانات در هوستون درجه حرارت روزانه بودند تپه ها و دره های هواشناسان معتقدند دوشنبه دره خواهد مطابقت با کمترین روزانه کم سابقه بوده است.

اندازه گیری دما در بوش فرودگاه بین قاره ای و سرگرمی فرودگاه آغشته به 83 درجه بین 4 و 6 صبح, صبح روز دوشنبه, گرمترین کم کسانی که ابزار اندازه گیری تا کنون ثبت شده است. آخرین باری که دمای ثبت شده در خار شد در تاریخ 23 ژوئن سال 2019 در حالی که آن را قبلا ثبت شده در سرگرمی در تاریخ 29 ژوئن سال 2020 است.

در گالوستون دمای پایین تنظیم یک رکورد 87 درجه شکوه کردن 86-درجه شکستن رکورد روز ثبت شده در روز گذشته با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

واقعی درجه حرارت در هوستون می تواند به 95 درجه با “احساس می کند مانند” درجه حرارت پیش بینی به صعود نزدیک 114 درجه است.

این مشاوره گرما و حرارت بیش از حد هشدار گذشته هر تا 8 p. m. دوشنبه. کارشناسان هشدار می دهند گرما می تواند خطرناک برای برخی از.

jay.jordan@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im