هوستون coronavirus به روز رسانی: آنچه شما نیاز به دانستن برای مارس 30

Chron.com پس از آخرین اخبار در COVID-19 همه گیر و اثرات آن در منطقه هوستون.

10:36 صبح

این می تواند روز یا هفته قبل از برخی از تگزاس پارک آب بازگشایی با وجود رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت منظور اجازه می دهد بسیاری برای باز کردن درهای خود را در روز جمعه.

ابوت آرام محدودیت در پارک های آب اجازه می دهد تا 25 درصد اشغال ظرفیت خود را با اجتماعی فاصله دستورالعمل در محل در اوایل این هفته.

رودخانه بزرگ در جدید کینی ، و گردباد در تگزاس در کتی و آستین را بازگشایی شد اما Schlitterbahn گفت: آن را نمی خواهد بازگشایی آن در نیو برونفلس و گلوستون مکان تا اواسط ماه ژوئن. NRH2O در نورث ریچلند هیلز است که میله میله به بازگشایی در ژوئن 15. بدون باز کردن تاریخ اعلام شده برای شش پرچم Hurricane Harbor پارک در آرلینگتون و هوستون.

جزئیات بیشتر در این به روز رسانی.

9:45 صبح

همانطور که از شنبه صبح وجود دارد در حال حاضر 5,968,693 میلیون تایید موارد coronavirus در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

جهانی مرگ و میر افزایش یافته است به 365,796. ایالات متحده در حال حاضر آگهی جهان با 1,749,846 تایید coronavirus موارد و 102,900 مرگ و میر.

با توجه به تگزاس بهداشت و خدمات انسانی وجود دارد در حال حاضر 61,006 تایید COVID-19 نفر در سراسر دولت است. شهرستان هریس در حال حاضر منجر دولت با 11,700 تایید موارد coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>