هوستون coronavirus به روز رسانی: آنچه شما نیاز به دانستن برای مارس 16

Chron.com پس از آخرین اخبار در COVID-19 همه گیر و اثرات آن در منطقه هوستون.

9:00.m

در حالی که تایید coronavirus موارد پایین باقی می ماند در کرسبی و هافمن, تست گزینه های مشابه پراکنده الیوت خرگوش ،

نزدیکترین coronavirus دائم تست محل برای ساکنان کرازبی و هافمن در Stallworth ورزشگاه بیتوناست که در حدود 15 مایل رانندگی از کرازبی و 24 مایل رانندگی از هافمن.

شهرستان هریس عمومی وزارت بهداشت راه اندازی سیستم تلفن همراه تست های که تغییر مکان در سراسر شهرستان به صورت هفتگی.

“من همچنان به مبارزه برای هر منطقه از حوزه به آنها را به یک تلفن همراه تست سایت” هریس کانتی حوزه 2 کمیسر Adrian Garcia گفت.

8:35 صبح

یک مطالعه جدید نشان می دهد که 41 50 متحده موفق به تست به طور گسترده ای به اندازه کافی به درایو coronavirus عفونت های زیر قابل توجهی معیار با توجه به یک AP تجزیه و تحلیل متریک توسط دانشگاه هاروارد جهانی بهداشت موسسه.

تگزاس و گرجستان در میان کشورهای در حال سقوط کوتاه از این معیار. هر دو کشور به تازگی نقل مکان کرد به بازگشایی فروشگاه های مراکز و کسب و کارهای دیگر. ادامه مطلب جزئیات در این آخرین بروز رسانی.

7:00 p. m.

در حال حاضر وجود دارد 4,564,286 میلیون تایید COVID-19 نفر در سراسر جهان با جهانی مرگ و میر افزایش به 308,211 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.از صبح روز شنبه تگزاس بهداشت و خدمات انسانی است که در حال حاضر گزارش 45,198 COVID-19 موارد در دولت با 1,272 مرگ و میر. در حال حاضر وجود دارد 8,817 موارد تایید شده در هوستون و هریس کانتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>