هوستون coronavirus به روز رسانی: آنچه شما نیاز به دانستن برای جولای 15

Chron.com پس از آخرین اخبار در COVID-19 همه گیر و اثرات آن در منطقه هوستون.

سهشنبه مشخص شده تنها-بالاترین بعد برای تایید موارد COVID-19 در تگزاس و سومین روز جدید مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر شروع شد و با توجه به هوستون کرونیکل تجزیه و تحلیل.

از دوشنبه تا جمعه, تگزاس, موارد افزایش یافته 4.02 درصد یا 10,859 موارد به 281,085 موارد در کل. دولت گزارش 104 جدید مرگ و میر; مرگ تعداد در حال حاضر در 3,378. درصد تگزاسی تست مثبت برای ویروس کشنده رز به 16.89 درصد و نورد متوسط ویروسی تست های انجام شده در حال حاضر در یک رکورد از 53,913.

همانطور که از شنبه شب وجود دارد 10,569 بيماران بستری برای COVID-19 سراسر کشور. وجود دارد 11,402 تخت های موجود از جمله 949 در ICU و 5,051 هواکش موجود چپ در بیمارستان های دولتی. روز شنبه نیز مشخص ششم راست روز تگزاس بیمارستان ضبط شده با داشتن کمتر از 1000 تخت ICU موجود است.

بیا و آن را’: پاسادنا بار آشکارا مخالف ابوت سفارش با ‘تگزاس میله مبارزه رالی’

در منطقه هوستون, موارد افزایش یافته بود با 3.98 درصد یا 2,653 موارد به کل از 69,275 موارد است. این منطقه گزارش شده 18 جدید مرگ و میر ناشی از دیروز و تعداد مرگ است که در حال حاضر در 676 مرگ و میر. شهرستان هریس دیدم 3.5 درصد افزایش یا 1,658 موارد جدید است و در حال حاضر در 49,027 موارد در کل.

به عنوان هوستون و تگزاس موارد همچنان به روند صعودی هوستون رهبران مانند شهرستان هریس قاضی لینا هیدلگو و هوستون شهردار سیلوستر ترنر را علنا ابراز نیاز برای یک ثانیه خاموش کردن سفارش. رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت دارای پنجه خط که آن را به یکی دیگر از خاموش کردن. هفته گذشته هشدار داد یک ثانیه خاموش می شود و ممکن است اگر تگزاسی پایبند نیست دولت دستور به پوشیدن ماسک و موارد همچنان به صعود. بعد که همان روز به او گفت: KSAT 12 اخبار که قریب الوقوع خاموش شد یک “شایعه”.

“اجازه دهید من روشن شود در مورد این دلیل بسیاری از مردم در حال پرسیدن در مورد این سوال” ابوت گفت. “شایعاتی وجود دارد خارج وجود دارد که وجود خواهد داشت قریب الوقوع خاموش کردن و این مورد نیست.”

در حالی که محلی و مقامات دولتی آشکارا بحث ضرورت دوم خاموش کردن هوستون بیمارستان مدیران باقی مانده اند, خاموش, هوستون کرونیکل گزارش شده است. نه نفر از ده مدیران مرکز پزشکی تگزاس پاسخ نمی دهند وقتی پرسیده شد که اگر آنها را پشتیبانی یک نظم جدید برای قفل کردن دولت است.

توجه: اعداد موجود در این گزارش نشان دهنده یک روزه تغییر در تایید موارد از دوشنبه, جولای 13 طریق پنج شنبه, جولای 14. آن است که هنوز مشخص نیست که چگونه بسیاری از دولت جدید موارد می توان به زندان زندانیان از این Texas Department of عدالت کیفری.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>