هوستون coronavirus به روز رسانی: آنچه شما نیاز به دانستن برای جولای 14

Chron.com پس از آخرین اخبار در COVID-19 همه گیر و اثرات آن در منطقه هوستون.

این افزایش در تایید COVID-19 نفر و بستری شدن در بیمارستان در حال ایجاد یک سخت واقعیت جدید برای هوستون سیستم بهداشت و درمان: برخی از بیمارستان هوستون در حال کردن در یخچال تریلر برای ذخیره سازی موقت خود را به عنوان morgues را پر کنید تا در حالی که بیمارستان های دیگر مجبور به ترک جمعیت از مردم در حال انتظار برای بیش از 24 ساعت در اتاق های اورژانس به علت کمبود فضا از COVID-19 بيمار.

نگران کننده روند از موارد هوستون رهبران هستند که در رحمت از دولتی گرگ ابوت و نمی تواند موضوع یک اقامت-صفحه اصلی سفارش مانند یک صادر شده در آغاز همه گیر به تماس دیگر برای خاموش کردن.

“من معتقدم که ما نیاز به دو هفته تعطیلی در حداقل دو هفته و من این پیشنهاد به فرماندار بنابراین ما می تواند کمک به blunt #COVID19 پیشرفت” هوستون شهردار سیلوستر ترنر گفت: در یک شنبه توییتر ارسال. “اگر ما نمی توانیم یک خاموش و سپس حداقل گام به دولت فاز اول این اجازه خواهد داد که ما را به تنظیم مجدد و بازنگری.”

ابوت تمدید حمایت دولت فدرال در جامعه تست سایت در هوستون و دالاس از طریق جولای 31, با توجه به انتشار اخبار و پرسنل پزشکی از وزارت دفاع در حال حاضر در هوستون برای کمک به با شیوع.

“ما ادامه همکاری با شرکای فدرال ضروری است تا تلاش های ما. فرمت این برنامه در دالاس و هوستون کمک خواهد کرد که امن تر تست تگزاسی در این جوامع” ابوت گفت: در انتشار. “وجود بیش از 900 تست سایت در سراسر ایالت تگزاس و من اصرار تگزاسی نیاز به آزمون برای پیدا کردن یک سایت نزدیکترین آنها.”

یک تخصص واحد 85 پزشکان پرستاران و دیگر پرسنل از ارتش ایالات متحده در حال تلاش برای باز کردن یک جدید COVID-19 واحد مراقبت در ایالات یادبود مرکز پزشکی در هکتار خانه های یک جامعه است که signficantly نهفته ویروس.

شهرستان هریس قاضی لینا هیدلگو گفت: در طول قبلی کنفرانس های مطبوعاتی که هل دادن هوستون بیمارستان ظرفیت به آستانه یک شرط بندی بر زندگی انسان است و اصرار مردم در کنار Turner, در خانه بمانند.

“ما باید برای جلوگیری از تظاهر که پر کردن بیمارستان های ما مناسب است رویکرد به #COVID19 همه گیر اخلاقی, اقتصادی و یا از بهداشت عمومی نظر” هیدلگو گفت: در یک شنبه توییتر ارسال.

در اینجا آخرین شماره از هوستون کرونیکل اطلاعات تیم:

از یکشنبه به دوشنبه تگزاس’ تایید COVID-19 مورد افزایش یافته 2.84 درصد یا 7,473 موارد به کل از 270,226 موارد با توجه به هوستون کرونیکل تجزیه و تحلیل. دولت گزارش 61 جدید مرگ و میر است و در حال حاضر در 3,274 کل.

دوشنبه مشخص دهم-بالاترین بعد برای موارد جدید و ششم-بالاترین روز برای مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر آغاز شد. شهرستان هریس اختصاص بیش از یک چهارم از کل موارد گزارش شده در کشور در روز دوشنبه. در دو هفته گذشته شده اند وجود دارد 100,000-plus به تازگی موارد گزارش شده در تگزاس است.

همانطور که از دوشنبه شب وجود دارد 10,405 بیماران بستری با COVID-19 در تگزاس بستری است. وجود دارد 12,066 تخت 984 در ICU و 5,245 هواکش موجود در دولت است. دوشنبه مشخص پنجم راست بعد با کمتر از 1000 تخت ICU موجود در تگزاس است.

در منطقه هوستون, موارد افزایش یافته بود توسط 4.32 درصد یا 2,758 موارد به کل از 66,622. منطقه گزارش 12 جدید مرگ و میر است و در حال حاضر در 658 مرگ و میر در کل. شهرستان هریس گزارش 4.41 درصد افزایش در موارد یا 2,001 فتح کرد گرفته شد موارد و در 47,369 موارد در کل.

توجه: اعداد موجود در این گزارش نشان دهنده یک روزه تغییر در تایید موارد از یکشنبه, جولای 12 از طریق پنج شنبه, جولای 13. آن است که هنوز مشخص نیست که چگونه بسیاری از دولت جدید موارد می توان به زندان زندانیان از این Texas Department of عدالت کیفری.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>