هوستون coronavirus به روز رسانی: آنچه شما نیاز به دانستن برای آوریل 4

Chron.com است تدوین آخرین اخبار در COVID-19 همه گیر و اثرات آن در منطقه هوستون.

10:49 صبح

Astros’ ستاره, جاستین Verlander و همسرش, Kate Upton می گویند که آنها اهدا خواهد شد Verlander را MLB حقوق برای سازمان های مختلف کمک COVID-19 دانست. در Verlander را Instagram پست او گفت: “هر کس در سراسر جهان تحت تاثیر قرار است توسط این ویروس” Verlander گفت. “ما امیدواریم که برای کمک به خانواده ها و مشاغل تحت تاثیر قرار بهداشت و درمان کارگران و اولین پاسخ دهندگان در خط مقدم و بسیاری از دیگران در نیاز علوم پایه پزشکی منابع و پشتیبانی در خانه.”

9:53 صبح

یک کنر آتش قرار داده شد تحت 48 ساعته خود به انزوا پس از امدادگران نامیده می شدند برای کمک به یک بیمار با یک ضفبرلترس. بیمار بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19. خطر ابتلا به عفونت است که تا به حال در حال حاضر برای اولین پاسخ دهندگان در این شیوع ویروسی به عنوان خوزه گونزالس ، خبر خوب این است که در کنر آتش نشانان مجهز به PPE از جمله N95 ماسک محافظ چشم می پوشند و لاتکس-دستکش رایگان. “ما نمی خواهیم به فکر می کنم که ما در آینده در صورتی که علائم” گفت: جو کریگ کنر آتش آموزشی معاون رئیس. “اگر ما می دانیم که این یک پتانسیل COVID-19 تماس پس ما برای آن بشود.”

9:38 صبح

پنجاه دلتا خلبانان خطوط هوایی را آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به مجله آتلانتا قانون اساسی. اوایل این هفته این شرکت اعلام کرد که یک دلتا زمین هندلر مرده بود از coronavirus

9:13.m

Coronavirus موارد در سراسر جهان در حال حاضر صعود به 1,139,207 موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. در حال حاضر وجود دارد 278,537 موارد در ایالات متحده است. این نخست وزیر اسپانیا می گوید که او نیاز به تمدید وضعیت اضطراری کشور برای دو هفته دیگر پس از اعلام 18,324 آلوده کارکنان مراقبت های بهداشتی.

8:50 صبح

هوستون در حال حاضر رسیده شمارش از 506 COVID-19 موارد با مرگ و میر افزایش به 8. برای شهرستان هریس در حال حاضر وجود دارد 519 موارد با 5 مرگ و میر.

تگزاس در حال حاضر 6,050 تایید موارد coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>