هوستون coronavirus به روز رسانی: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد مه 9

Chron.com پس از آخرین اخبار در COVID-19 همه گیر و اثرات آن در منطقه هوستون.

ساعت 8 صبح

NBA در زمان کوچک را نسبت به بازگشت به حالت عادی در این آخر هفته به عنوان یک عمل چند امکانات بازگشایی برای تمرین است. حداقل یک تیم از دریافت اجازه از لیگ برای تست بازیکنان و کارکنان برای کوروناویروس. ادامه مطلب جزئیات در این به روز رسانی.

7:30 صبح

در حال حاضر وجود دارد 3,959,249 میلیون نفر از coronavirus در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. ایالات متحده در حال حاضر آگهی جهان با 1,283,929 تایید موارد با مرگ و میر 77,180. کل بهبود در حال حاضر در 198,993 در آمریکا

7:00 p. m.

مشاهیر طرفداران و سیاستمداران سوگواری یاد سرگرم روی شاخ مشهور مجری لاس وگاس شعبده duo Siegfried & Roy. او جمعه شب پس از آزمایش مثبت برای COVID-19. او 75.

6:30 صبح

Ivanka Trump دستیار شخصی آزمایش مثبت برای COVID-19 جمعه شب با توجه به سی ان ان. دستیار گزارش نشده است در نزدیکی مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته و او و جارد کوشنر آزمایش منفی برای این ویروس در روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>