هوستون coronavirus به روز رسانی: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد مه 3

Chron.com پس از آخرین اخبار در COVID-19 همه گیر و اثرات آن در منطقه هوستون.

ساعت 10 صبح

آزادی شهرستان قضاوت جی شوالیه هشدار می دهد که coronavirus تهدید است و هنوز تمام نشده و تعداد ممکن است افزایش یابد که در حال حاضر فرماندار ابوت به بازگشایی ضروری کسب و کار در سراسر کشور.

“ما تا به حال یک دست انداز در یک روز وجود دارد و پس از آن دو روز با هیچ گزارش, اما من هنوز هم فکر می کنم ما در فلات” شوالیه گفت.

قاضی نایت یقین گفت که مطلقا نمی خواهد مورد نیاز برای شهروندان به پوشیدن ماسک, اما آنها ایده خوبی است که در خارج و در مورد. اینجا بیشتر بخوانید.

9:22 صبح

استارباکس گسترش خدمات خود روز شنبه به مشتریان در ایالات متحده و کانادا در مکان های خاص با پایبندی به دستورالعمل CDC. در امریکا محبوب قهوه زنجیره ای بوده است در خدمت آن بالا محصولات را از طریق درایو از طریق تنها. روز دوشنبه انتخاب مکان خواهد شد از ویژگی های شتاب-و-رفتن سفارشات.

8:20 صبح

Beachgoers فرود بر گلوستون دیروز بعد از سواحل بازگشایی پس از بسته شدن برای بیش از یک ماه در میان coronavirus بیماری همه گیر.

هجوم آورده و برخی از شهر ترافیک متوقف و آب سرخ پرچم فعلی اضافه شده و در عین حال یکی دیگر از موانع.

“این یک روز بسیار پر مشغله” گفت: پیتر دیویس رئیس گلوستون اداره پلیس گشت ساحل را بدست آورد. خواندن در عمق گزارش از هوستون کرونیکل رابرت Downen.

8:00 صبح

وجود دارد 3,448,057 تایید موارد coronavirus در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. در ایالات متحده وجود دارد 1,133,069 تایید موارد coronavirus با مرگ و میر بالا رفتن به 66,385 که از صبح روز یکشنبه. کل بهبود ایستاده در 175,382 در آمریکا

7:04 صبح

فلوریدا نمایندگان بازداشت یک مرد که زندگی خود را قرنطینه در توقیف Disney world, جزیره گفتن مقامات آن را احساس مانند یک “بهشت گرمسیری.” اینجا بیشتر بخوانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>