هوستون coronavirus به روز رسانی: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد مارس 24

Chron.com پس از آخرین اخبار در COVID-19 همه گیر و اثرات آن در منطقه هوستون.

1:45 p. m.

هوستون شهردار ترنر تصمیم گرفته است برای به اجرا درآوردن 25 درصد ظرفیت حکومت در منطقه موسسات شروع یکشنبه شب.

“یک عکس فرستاده شد به من و دیگران وجود دارد در رسانه های اجتماعی از جمعیت (در) باشگاه/میله نادیده گرفتن 25 درصد اشغال نیاز اجتماعی بدون فاصله و بدون ماسک” ترنر توییتی یکشنبه. “من می خواهم به جلو حرکت کند اما در این مجموعه ما را به عقب. شروع امشب آتش مارشال می تواند اجرا.”

25 درصد ظرفیت قانون صادر شده توسط فرماندار تگزاس گرگ ابوت به عنوان دولت بازگشایی کسب و کار بوده و تعطیل در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“اگر شما خود را مشروب مجوز آنها خواهد شد پیام واقعا به زودی” ترنر گفت:

12:30 p. m.

جمعیت partygoers آمار رقص شنبه شب در هوستون, کلوپ شبانه, Cle. DJ لغز و چند Cle مهمانان ارسال شده تصاویر و فیلم ها از روز یادبود گرفتم بسته بندی باشگاه و dancefloor. اجتماعی فاصله دستورالعمل نمی شد بدیهی است رعایت این محبوب nightspot. جشن امروز برای باشگاه همچنان با بسته بندی استخر ،

8:12 صبح

به عنوان ایالات متحده کشته شدگان صعود به 100,000 با توجه به این رمان coronavirus نیویورک تایمز تعیین شده آن پنج شنبه 24 مه سال 2020 صفحه به 1000 قربانیان ویروس.

نام نمایندگی تنها 1 درصد از تمام افرادی که فوت کرده اند از COVID-19 در کشور است. صفحه اول خواهد شد به طور انحصاری از ویژگی های یک لیست طولانی از مردم بدون, مقالات, عکس ها یا گرافیک.

7:35 صبح

در حال حاضر وجود دارد 5,335,868 تعداد موارد تایید شده در سراسر جهان از coronavirus با مرگ جهانی افزایش به 341,549 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

ایالات متحده گرفته شده جهانی سرب با 1,622,990 موارد تایید شده که از صبح روز یکشنبه. آمریکا مرگ و میر می ایستد در 96,046.

با توجه به تگزاس بهداشت و خدمات انسانی وجود دارد 54,509 موارد تایید شده در سراسر تگزاس با مرگ و میر 1,506 فتح کرد گرفته شد. در شهرستان هریس در حال حاضر وجود دارد 10,526 موارد تایید شده.

7 صبح

جمعیت بسته بندی رودخانه بزرگ Waterpark در جدید کینی ، برای روز افتتاحیه. بیش از 1300 نفر ایستاده در خط در خارج از دروازه درست قبل از waterpark باز صبح روز شنبه.

اجتماعی فاصله بود و نه آشکار به عنوان اولویت این جمعیت جمع آوری شده نزدیک به هم نزدیک در ورودی.

“پسر, این وحشی” Waterpark مهمان آنتونی ویلز گفت. “ما در انتظار در خط پس از 7:30 صبح آنها نمی خواهد اجازه دهید هر کسی حرکت تا حدود 10 a. m.” در ادامه مطلب این گزارش را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>