هوستون coronavirus به روز رسانی: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد مارس 23

Chron.com پس از آخرین اخبار در COVID-19 همه گیر و اثرات آن در منطقه هوستون.

11:30 صبح

رمان coronavirus هنوز هم ممکن است گسترش در بیماری نگران کننده نرخ در 24 ایالت از جمله تگزاس با توجه به تحقیقات جدید از امپریال کالج لندن است.

تگزاس منجر 24 ایالت از نظر خطر ابتلا به کروناویروس گسترش, پس, آریزونا, و ایلینوی, کلرادو, اوهایو, مینهسوتا و آیووا.

محلی حوزه های قضایی در تگزاس آیا قدرت به موضوع محدودیت های دقیق تر از دولت آغاز شد که به شدت بازگشایی این ماه است. شهرستان هریس قاضی لینا هیدلگو تمدید اقامت خانه امن ” منظور حداقل تا 10 ژوئن. سفارش به شدت مردم در شهرستان هریس به اقدامات احتیاطی در برابر گسترش COVID-19 ماندن خانه از خانه در هر زمان ممکن است.

دالاس با تمرکز بر پیام. این شهرستان دارای یک روزانه “COVID-19 سطح خطر” است که در حال حاضر برای “ماندن در خانه امن باقی بماند.” مقامات در حال کار بر روی مهر و موم است که کسب و کار می توانید صفحه نمایش نشان می دهد آنها در حال ملاقات محلی بهداشت عمومی دستورالعمل نه فقط دولت مقرر.

بیشتر بخوانید درباره هیدلگو را تمدید منظور در اینجا در یک گزارش از هوستون کرونیکل را Zach Despart.

اطلاعات بیشتر در مورد جدید امپریال کالج لندن مطالعه بفرمایید.

9:15 صبح

همانطور که از شنبه صبح وجود دارد در حال حاضر 5,252,452 میلیون نفر از coronavirus در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. جهانی مرگ و میر در حال حاضر در 339,026. ایالات متحده در حال حاضر آگهی جهان با 1,604,879 مورد تأیید و 96,125 مرگ و میر.

با توجه به تگزاس بهداشت و خدمات انسانی وجود دارد در حال حاضر 53,449 تایید COVID-19 نفر در سراسر دولت است. شهرستان هریس در حال حاضر منجر دولت با 10,283 تایید موارد coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>