هوستون coronavirus به روز رسانی: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد مه 2

Chron.com پس از آخرین اخبار در COVID-19 همه گیر و اثرات آن در منطقه هوستون.

9:22 صبح

باکینگهام ارشد مرکز زندگی در غرب هوستون, گزارش مرگ یک شهروند دیگر با توجه به COVID-19 روز جمعه. مدیر اجرایی جیمی Kneen گفت که مقیم یک کهنه سرباز “در خدمت کشور ما با افتخار و با تمایز است.” Kneen اضافه شده است که مقیم یک “مرد از ایمان قوی او سخت کار می کرد مطرح یک خانواده با همسر و عمیقا در مورد مراقبت از دیگران است.”

9:13 صبح

در حال حاضر وجود دارد 3,364,535 تایید موارد coronavirus در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. در ایالات متحده در حال حاضر وجود دارد 1,104,345 موارد با مرگ و میر بالا رفتن به 65,069 که از صبح روز شنبه. حدود 164,015 بهبود از COVID-19 گزارش شده در ایالات متحده آمریکا

7:oo صبح

هوستون باشگاه, باشگاه عقیق در حال حاضر مجاز به باز بماند به عنوان یک رستوران پس از یک قاضی فدرال به تصویب موقت سفارش محدود.

باشگاه عقیق ظ کت و شلوار بعد از تعطیل در ساعات اولیه صبح شب جمعه تنها چند ساعت پس از آنها باز تحت فرماندار ابوت فاز اول طرح است.

شهردار سیلوستر ترنر گفت: باشگاه تا به حال در درجه اول به عنوان یک عمل گرا جنسی کسب و کار قبل از همه گیر بود و تنها ادعا می شود یک رستوران پس از آن می تواند بازگشایی شده است.

“من درخواست دولت به سرعت روشن شدن این که آیا فرماندار در نظر گرفته شده برای بیماریهای کسب و کار گرا مانند عقیق به غیر از کسب و کار مجاز به باز کردن در مارس 1,” ترنر گفت. “و اگر نه من هم درخواست دولت از طریق تگزاس دادستان کل برای اجرای دولت به منظور زیرا این شهر نمی توانیم به صرف آن منابع محدود یعنی آتش و پلیس برای دفاع از دولت را که یک قاضی فدرال در حال حاضر بازجویی.”

خواندن در عمق گزارش هوستون کرونیکل را Dylan McGuinness اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>