هوستون coronavirus به روز رسانی: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد مه 10

Chron.com پس از آخرین اخبار در COVID-19 همه گیر و اثرات آن در منطقه هوستون.

9:20 صبح

همانطور که از صبح یکشنبه در حال حاضر وجود دارد 4,051,451 میلیون تایید COVID-19 نفر در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. ایالات متحده در حال حاضر منجر جهان با 1,309,698 تایید موارد با مرگ و میر بالا رفتن به 78,799. تعداد کل بهبود در آمریکا ایستاده در 212,534.

9:11 صبح

موارد جدیدی از کروناویروس پدید آمده در ایالات متحده آمریکا پس از کاهش های اجتماعی فاصله دستورالعمل.

مقامات در پاسادنا کالیفرنیا هشدار داد شنبه برابر روز مادر تجمعات پس از یک خوشه جدید COVID-19 موارد شناسایی شد وجود دارد در میان گروه بزرگی از خانواده و دوستان حضور در یک جشن تولد اخیر با وجود اقامت در خانه سفارش در اثر.

محققان کشف بیش از پنج مورد تأیید و “بسیاری از افراد بیمار” وابسته به حزب محلی عمومی وزارت بهداشت گفت.

وجود دارد همچنین گزارش جدید خوشه coronavirus موارد در سطح بین المللی است که در حال اشتعال نگرانی در مورد موج دوم. چین گزارش 14 مورد جدید در روز یکشنبه برای نخستین بار دو رقمی افزایش 10 روز است.

بیشتر بخوانید درباره ویروس های خوشه ای در این آخرین بروز رسانی.

8:15 صبح

یک استارک کاخ سفید coronavirus نیروی کار از جمله دکتر Anthony Fauci اند قرار داده شده خود را تحت قرنطینه پس از تماس با کسی که تست مثبت برای COVID-19.

Fauci به عنوان مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. Fauci موسسه گفت که او را آزمایش کرده است منفی ها برای COVID-19 ادامه خواهد داد و به آزمایش می شود به طور منظم.

معاون رئیس جمهور مایک پنس مطبوعات, منشی, کتی میلر آزمایش مثبت برای coronavirus روز جمعه با نفر دوم که با این نسخهها کار در کاخ سفید پیچیده شناخته شده برای تست مثبت برای این ویروس این هفته است. مقامات کاخ سفید تایید کرده بود روز شنبه که یک عضو از خدمت نظامی به عنوان یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن valets تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 روز چهارشنبه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او “نگران نیست” در مورد این ویروس گسترش در کاخ سفید است. با اینحال مقامات گفته بودند پله تا پروتکل های ایمنی برای پیچیده است. دفعات بازدید: آخرین به روز رسانی در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>