هوستون coronavirus به روز رسانی: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد ژوئن 14

9:16 صبح

تگزاس گزارش یک رکورد 2,242 جدید COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در روز شنبه با توجه به تگزاس بهداشت و خدمات انسانی.

هفته گذشته در تگزاس یک رکورد جدید برای COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در چهار پنج روز صعود به 2,166 در روز جمعه.

مقامات بهداشت نگران هستند که ممکن است افزایش فشار در بیمارستان ظرفیت. دکتر جیمز مک کارتی مدیر ارشد اجرایی پزشک از یادبود هرمان هشدار در مورد اخیر COVID-19 خروش و بیمارستان ظرفیت.

“ما نیاز به حفاظت از بیمارستان ظرفیت های مهم بهداشت و درمان نیاز دارد” مک کارتی گفت: “چیزی که ما نمی خواهید برای دیدن است که در آن بیمارستان ظرفیت تیره و تار در راه که در آن بقیه بیماران نمی تواند مراقبت. مهم عمل جراحی هنوز هم نیاز به رفتن به.” ادامه مطلب جزئیات مصاحبه خود در اینجا.

در عمق گزارش هوستون کرونیکل را جنی Deam هوستون بیمارستان در حال حاضر ramping تا تعداد تخت و هواکش در دسترس است. وجود حدود 18,000 تخت های موجود در ایالت افزایش حدود 4,700 از پنج شنبه. بیشتر بخوانید از او در عمق گزارش در اینجا.

9:05 صبح

همانطور که از صبح یکشنبه در حال حاضر وجود دارد 7,817,064 موارد از رمان coronavirus در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. مرگ و میر در حال حاضر صعود به 430,605. ایالات متحده در حال حاضر آگهی جهان با 2,074,749 موارد تایید شده.

با توجه به تگزاس بهداشت و خدمات انسانی وجود دارد در حال حاضر 86,011 موارد گزارش شده در سراسر کشور. شهرستان هریس, آگهی دولتی, گزارش 16,188 موارد تایید شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>