هوستون coronavirus به روز رسانی: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد آوریل 5

Chron.com است تدوین آخرین اخبار در COVID-19 همه گیر و اثرات آن در منطقه هوستون. مشاهده به روز رسانی زنده از HoustonChronicle.com در اینجا است.

9:25 صبح

اگر شما نیاز به یک ماسک محافظ در طول این COVID-19 گیر داوطلبان خواهد بود و توزیع آن در Sharpstown پارک صبح روز یکشنبه از ساعت 9 صبح تا 11 صبح به عنوان پسر عمو وو گزارش.

“ما بسیاری از مردم در منطقه است که نمی توانیم ماسک نمی دانم که در آن برای پیدا کردن ماسک و یا به سادگی دسترسی ندارند در یک مقدار کوتاه از زمان” دولت نماینده ژن وو گفت.

Sharpstown پارک واقع در 6855 بندر شهر رانندگی در هوستون.

8:27 صبح

هوستون متودیست بیمارستان با موفقیت خون خون از بهبود COVID-19 بیماران به دو به شدت بیمار بیماران در روز جمعه. مقامات بیمارستان گفت که بیماران هنوز زنده هستند اما ارائه هیچ جزئیات بیشتری در مورد وضعیت خود را.

“نتایج اولیه شده اند بسیار امیدوار کننده و بهبود چشمگیر بوده است و در برخی موارد” نوشت: دکتر جیسون شوالیه افسر ارشد پزشکی در هوستون متودیست هیوستون بیمارستان. اطلاعات بیشتر در مورد این درمان تجربی در تاد Ackerman گزارش.

8:19 صبح

تگزاس coronavirus موارد در حال حاضر صعود به 6,762 افرادی که قرارداد coronavirus با مرگ و میر افزایش به 124. در حال حاضر وجود دارد 2,084 COVID-19 مورد در منطقه هوستون با توجه به داده های محلی و 26 نفر از ویروس. در عمق زندگی می کنند به روز رسانی با هوستون کرونیکل یکشنبه Coronavirus وبلاگ از پسر عمو وو.

Coronavirus موارد در سراسر جهان رسیده اند 1,218,474 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. COVID-19 نفر در ایالات متحده با صعود به 312,249.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>