هوستون coronavirus به روز رسانی: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد مارس 12

Chron.com است تدوین آخرین اخبار در COVID-19 همه گیر و اثرات آن در منطقه هوستون. مشاهده به روز رسانی زنده از HoustonChronicle.com در اینجا است.

9:18 صبح

تفکیک COVID-19 نفر در شهرستان هریس نشان می دهد که رمان coronavirus موارد در سه کد پستی: 77088, 77084 و 77449. در حال حاضر وجود دارد 3,561 موارد در هوستون و هریس کانتی. بیشتر بخوانید درباره موارد از هوستون کرونیکل است سامانتا Ketterer گزارش اینجا.

8:50 صبح

نخست وزیر بوریس جانسون مرخص شد از بیمارستان لندن جایی که او تحت درمان در بخش مراقبت های ویژه برای coronavirus جلوتر از دولت ارقام یکشنبه که در آن انگلستان است و انتظار می رود به پیش افتادن از 10,000 ویروس های مربوط به مرگ و میر.

جانسون شده بود در بیمارستان به مدت یک هفته و با صرف سه شب در بخش مراقبت ويژه.

“من نمی توانم از آنها تشکر می کنم به اندازه کافی” جانسون گفت: در اولین بیانیه پس از او منتقل شده از بخش مراقبت های پنج شنبه شب. “من به آنها مدیون زندگی من است.”

7:30 صبح

پاپ فرانسیس خواستار همبستگی در سراسر جهان برای مقابله با چالش های ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. در واتیکان فرانسیس توده در جشن تا حد زیادی خالی کلیسای سنت پیتر با یک تعداد انگشت شماری از مؤمنان نشسته هر پیو.

“پس از جنگ جهانی دوم این معشوق قاره قادر به افزایش دوباره با تشکر از بتن روح همبستگی است که آن را فعال کنید برای غلبه بر رقابت از گذشته” فرانسیس گفت. “این یک زمان است برای خودمحوری به دلیل چالش مواجه هستیم این است که به اشتراک گذاشته شده توسط همه بدون تمایز بین افراد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>