هوستون coronavirus به روز رسانی: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد مارس 11

Chron.com است تدوین آخرین اخبار در COVID-19 همه گیر و اثرات آن در منطقه هوستون. مشاهده به روز رسانی زنده از HoustonChronicle.com در اینجا است.

9:26 صبح

وجود دارد در حال حاضر 10 COVID-19 موارد تایید شده در یک مجلل هوستون ارشد زندگی خانه به نام باکینگهام بنا به اطلاع در وب سایت خود. هشت ساکنان و دو نفر از کارکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19. کامل قرنطینه ساختمان دستور داده شده است.

شهردار ترنر گفت که به زودی شماره سفارش برای تمام زندگی ارشد خانه در منطقه هوستون “ما می خواهیم همه را حرارت گرفته شده از کارکنان. ما می خواهیم همه کارکنان به پوشیدن ماسک به طوری که وجود دارد برخی از پروتکل ها در محل.”

47 ساکنان آزمایش وجود دارد یا نه باید آزمایش مثبت 37 آزمایش منفی و پنج آزمون هنوز در انتظار است.

باکینگهام یک زندگی ارشد تاسیسات واقع در غرب هوستون در نزدیکی Piney Point Village.

8:30 صبح

دو فضانورد ناسا که باید صرف بیش از یک سال و نیم در ایستگاه فضایی بین المللی انتظار می رود به بازگشت به طور چشمگیری تغییر جهان در هفته آینده.

اندرو مورگان گفت: خدمه در تلاش است تا در حفظ و آگاهانه در مورد این بیماری همه گیر ، اما آن را سخت به درک آنچه که واقعا در رفتن و چه در انتظار او اشاره کرد که او نه ماه ماموریت به پایان می رسد جمعه بعدی.

“این کاملا سورئال برای ما برای دیدن کل این وضعیت اتفاق می افتند در این سیاره در زیر” جسیکا گفت: Meir که اولین زن راهپیمایی فضایی در پاییز گذشته. “ما می توانیم به شما بگویم که زمین هنوز هم به نظر می رسد فقط به عنوان خیره کننده به عنوان همیشه از اینجا به طوری که آن را دشوار است به این باور همه تغییراتی که صورت گرفته است از آنجا که هر دو از ما بوده تا اینجا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>