پلیس هیوستون به شدت سوخته در تصادف در شب کریسمس سال 2018 بازگشت به کار

هوستون اداره پلیس افسر بود که به شدت سوخته شب کریسمس 2018 هنگامی که یک راننده را شخم پیراهن خود را به ماشین بازگشت به کار پس از طولانی بازیابی است که شامل 38 جراحی اداره جمعه اعلام کرد.

افسر جان روزانه اختصاص داده شده است که به وظایف اداری, پلیس گفت:.

“این احساس بزرگ به عقب” روزانه گفت: در یک صدای جیر جیر از بخش. “هدف من این است برای بازگشت به خیابان ها برای خدمت به جامعه است.”

روزانه و HPD افسر آلونزو رید بودند کمک یک افسر دیگر حدود نیمه شب هنگامی که یک راننده را شخم خود را Chevy Tahoe با آن چراغ ها و آژیر فعال در 10100 بلوک از تلفن در جاده ها است. این ماشین حرف و آتش گرفت. رید پایدار کمتر سوختگی های شدید و بهبود سریع تر اما روزانه دچار سوختگی 50 درصد از بدن او به پلیس گفت: در آن زمان.

در طول دوره بهبود خود کمک ریخت به کمک با صورتحساب های پزشکی. مواد غذایی و کارت های هدیه نیز کمک پدر و مادر خود را سفر به عقب و جلو از خانه خود در کالیفرنیا به هوستون با توجه به گزارشات اخیر در وقایع.

از اتهامات عنوان شده علیه سزار Collazo مرد در اصل متهم قابل توجه روزانه خودرو کاهش یافته است, ممکن است آخرین پرونده های دادگاه نشان می دهد. شواهد DNA نشان داد که او نبود راننده در زمان تصادف سوابق گویند.

Sean Teare این جنایات فضایی برای رئیس شهرستان هریس دفتر دادستان منطقه گفت: راننده پس از اتهام در این حادثه. راننده که هویت نمی شد فورا در دسترس شب جمعه در حال حاضر در حال تحویل از مکزیک Teare گفت.

جولیان Gill دیجیتال خبرنگار در هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>