هوستون کرونیکل اخبار کارکنان شده است می تواند در معرض coronavirus

چهار هوستون کرونیکل نگاران با حضور در کنفرانس هفته گذشته که در آن یکی از شرکت کنندگان تا به حال presumptive تست مثبت برای رمان coronavirus.

سازمان برای موسسه ملی به کمک کامپیوتر گزارش (NICAR) که میزبانی این کنفرانس در New Orleans با صدور بیانیه ای روز شنبه هشدار به شرکت کنندگان در این تست مثبت. بیش از 1000 روزنامه نگاران با حضور در این کنفرانس از چهارشنبه تا ظهر پنج شنبه. NICAR بخشی از تحقیقی خبرنگاران و سردبیران شناخته شده به عنوان خشم.

وقایع نگاران بودند که در این کنفرانس بازگشت به کار دوشنبه و سه شنبه قبل از یادگیری از presumptive تست مثبت از دیگر شرکت کنندگان کنفرانس. آنها را در خانه برای بعد از 14 روز دیگر اتاق خبر, کارکنان نیز در حال تشویق به کار در خانه تا فضا شده است به طور کامل تمیز شود.

هوستون کرونیکل مدیریت در حال توسعه است راهنمایی برای کارکنان اتاق خبر و ساختمان است.

در این بیانیه از سازمان گفت: شرکت کنندگان دارای علائم خفیف است و انتظار می رود تا بهبودی کامل. که فرد در حضور و غیاب از پنج شنبه تا شنبه بعد از ظهر با توجه به این بیانیه.

خشم سازمان به اطلاع شرکت کنندگانی که تا به حال تماس نزدیک با فرد است.

آنها را تشویق شرکت کنندگان به اطلاع رسانی خود را به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی است که آنها با حضور در یک گردهمایی بزرگ که در آن یک فرد دارای آزمایش مثبت است. علائم آن شامل تب و سرفه و تنگی نفس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>