هوستون صاحب کسب و کار تهدید به مرگ شد پس از خرید Black Lives Matter بیلبورد

آن قلبی در عمل از حمایت است که الهام گرفته از هوستون تاجر Lê Hoàng Nguyên, به قرار دادن یک زندگی ماده بیلبورد در بللیر بلوار.

“پس از مواجه نژادپرستی دست اول در طول سال و به خصوص پس از دیده های اخیر بی عدالتی های اجتماعی در امریکا, من با استفاده از بودجه شخصی برای قرار دادن یک بیلبورد که سهام این پیام از زندگی ماده” Nguyên نوشت on Facebook. “من نمی دریافت هر گونه خارج از بودجه است. نظر ابراز شده است که 100% خود من است.”

Hoàng Nguyên گفت: زمانی که او تنها 8 سال او موفق به فرار از ویتنام است. او به امریکا نقل مکان کرد زمانی که او 9 سال–بدون پدر و مادر خود را. او به خاطر یک گروه که واقعا نشان داد که در حمایت از او را که در آن زمان.

“من فرار ویتنام زمانی که من یک دختر 8 ساله پسر بچه و من در حال ورشکستگی در اردوگاه پناهندگان در مالزی برای حدود 9 ماه” Nguyên گفت: در Facebook post. “مخفیگاه کوچک که 8 سال بود وجود دارد یک گروه از رهبران حقوق مدني که صحبت کردن برای من. و آنها در زمان از یک صفحه کامل در روزنامه نیویورک تایمز در مارس 19, 1978.”

پس از قرار دادن بیلبورد او متعجب از واکنش برخی از اعضای جامعه خود را. همه موافقت با Nguyên. برخی به نام تحریم از کسب و کار خود را در حالی که دیگران حتی نام خود را برای مجازات.

“نه در یک میلیون سال, آیا من فکر می کنم من می خواهم به دریافت تهدید به مرگ” Nguyên گفت: در Facebook پست پس از بیلبورد ساخته شد. “شده است وجود دارد یک تماس برای مجازات در درون خود من ویتنامی جامعه-جامعه ای که من دوست دارم و یک جامعه است که من با افتخار خدمت کرده است.”

Nguyên گفت که او هرگز کست قضاوت بر دیگران مبارزات.

“این درست است که امریکا یک کشور بزرگ و من برای همیشه سپاسگزار این سرزمین است. من آمد در اینجا در 9 سال بدون پدر و مادر من و سخت کار می کرد برای ایجاد یک زندگی شگفت انگیز. و من بسیار خوش شانس به یک خانواده” Nguyên گفت. “من بزرگ نشدم تا با افرادی که زد وقتی که من آنها را دیدم. من نمی باید به نگرانی در زندگی من هر زمان که من دیدم ، من هرگز گفته من بی ارزش توسط کسانی که با رنگ های مختلف پوست. من می دانم که من زندگی می شده اند بسیاری سخت تر برای ساخت اگر من. من که هستم که قضاوت پایدار چالش هایی که دیگران؟”

برخی از مردم تحسین عمومی خود را نشان می دهد از حمایت در حالی که دیگران هدفمند او با انتقاد.

“قوی باش Lê Hoàng Nguyên. شما کار درست انجام می دهند و بسیاری از ویتنامی آمریکایی ها-و دیگر آمریکایی ها–پشتیبانی شما از صمیم دل,” Nguyen Viet نوشت on Facebook.

“با تشکر از شما برادر شهامت و شجاعت خود را برای گرفتن یک موضع عدالت و انسانیت! خدا به شما برکت دهد و می دانم که خالق می بیند آنچه شما انجام داده اند. نگه داشتن قرار دادن خوب خوب در جهان” مخملی Toi نوشت on Facebook.

“با تشکر از شما برای شجاعت و شفقت است. و همچنین برای برجسته کردن وضعیت کسانی که به حاشیه رانده شده اند. نگه داشتن انجام آنچه شما انجام دهد و چشم پوشی از آن نژادپرستانه متعصبی. با تشکر از شما” نوشت: Paul D. اونگ.”

“چرا پیام “Black Lives Matter” و نه “تمام زندگی” موضوع? چون سفید زندگی می باشد در معرض خطر در حال حاضر. ما شکایت نیست زمانی که مردم افزایش آگاهی در مورد سرطان پستان با “مبارزه با سرطان” و نه “مبارزه با سرطان” نوشت: Tuan Nguyen در FB.

با وجود این واکنش Nguyên مصمم است به پایه قوی در صورت نژادی و بی عدالتی است. او گفت که او تا به حال سه گل در ذهن زمانی که او قرار داده تا بیلبورد—“به من نشان می دهد حمایت عمومی برای توقف همه نژاد پرستی و بی عدالتی برای الهام بخشیدن به نسل های آینده از رهبران و به صحبت کردن و شروع به سخت مکالمات در مورد نژاد پرستی و بی عدالتی است.”

او می گوید: یک پیام از حکمت او می خواهد برای به اشتراک گذاشتن با دیگران است که این بینش توسط آلفرد آدلر:

“همدلی است دیدن با چشم دیگری, گوش دادن با گوش و احساس با قلب دیگری است.”

Nguyên در نظر دارد خود را در کنار بیلبورد به افتخار اولین پاسخ دهندگان.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>