هوستون پرانتز برای اولین موج گرما سه گانه رقم انتظار می رود در جنوب شرقی هوستون

هوستون است که گرفتن آن برای اولین بار طعم بسیار گرم تابستان آب و هوا در این هفته به عنوان پیش بینی پیش بینی درجه حرارت برای صعود به سه رقمی.

هوستون سرگرمی فرودگاه و بوش فرودگاه بین قاره ای آمار پایین-90s و روز شنبه بعد از ظهر است و انتظار می رود کمی به اواسط-90s با توجه به خدمات ملی آب و هوا. پایین برای هفته برسد اواسط به بالا 70s. 90-91 درجه اواسط-90s.

“این است که ما برای اولین بار واقعی موج گرما از سال گفت:” پاتریک خون یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا. “ما دیده نمی دماهای بسیار گرم این از تابستان گذشته.”

داخلی بخش هایی از جنوب شرق تگزاس را به اوج در بیش از 100 درجه در روز سه شنبه – به خصوص در مناطق غرب I-45 در Brazos دره رودخانه. دماسنج در شهر هوستون بالا خواهد شد در حدود 98 درجه در آغاز این هفته در حالی که برایان و کالج ایستگاه انتظار می رود برای رسیدن به 101 درجه است.

رطوبت بالاتر را در آن حرارت سوزان احساس داغ با حرارت شاخص شکوه کردن تا 10 درجه بالاتر خون گفت. هیچ گرما مشاوره صادر شده است.

جنوب شرق تگزاس است که انتظار می رود برای طفره رفتن از تاثیر از طوفان گرمسیری کریستبل بود که با توجه به آمار لوئیزیانا یکشنبه شب. اما beachgoers به احتمال زیاد از سطح دریا پنج تا شش فوت بالاتر از میانگین شش تا نه پا متورم در سواحل, پیش بینی گفت.

یک rip خطر کنونی صادر شده است از طریق 7 بعد از ظهر یکشنبه برای برازوریا ، جزایر گالوستون جزیره و بولیوار شبه جزیره.

“اگر شما به اقامت در نزدیکی یک نجات غریق و دور ماندن از سنگ و اسکله” خون گفت.

برخی از جدا شده رعد و برق و باران ممکن است فرم شرق I-45 و در امتداد ساحل. اما احتمال باران باقی می ماند کمتر از 20 درصد خون گفت.

یک جبهه سرد انتظار می رود روز شنبه می تواند در دماهای پایین به اواسط-90s.

[email protected]

twitter.com/gwendolynawu

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>