هوستون میلیاردر Tilman Fertitta گذاشته 45,000 کارکنان به سرعت به عنوان یک “به نفع’

هوستون میلیاردر رستوران Tilman Fertitta گفته فاکس نیوز’ مهمان میزبان برایان Kilmeade که او تخمگذار کردن 45,000 کارگران به عنوان یک “نفع” را به کمک به آنها دسترسی مزایای بیکاری زودتر.

“شما می دانید, برایان, من رفتم از طریق ’87 بحران 2000, 2008,” Fertitta گفت: در فاکس نیوز’ Ingraham زاویه. “شما در حال انجام کار مردم به نفع اگر شما آنها را furloughed اولین دلیل این که شما برای اولین بار آنها را به بیکاری خط پس از قطع که شما به آنها بدهد. این یک ترفند است که من آموخته ام بسیاری از سال پیش است.”

Fertitta گسترده نمونه کارها شامل مالکیت NBA هیوستون راکتس است. خود را برآورد ارزش خالص با توجه به فوربس در حال حاضر در $4.8 میلیارد و او را در 44 ثروتمندترین فرد در جهان است.

“این فقط غیر قابل تصور” Fertitta اضافه شده است. “همه ما تا به حال به انجام کمی اخراج بیش از سال است. اما شما باید اساسا تعطیل کل شرکت. هنگامی که شما فکر می کنم از داشتن پارک های تفریحی آکواریوم, تیم بسکتبال کازینو در سراسر جهان—و هیچ چیز باز است. آن را فقط مانند یک فیلم علمی تخیلی شما هرگز می خواهم بر این باورند.”

زمانی که Fertitta خواسته شد در مورد چه مقدار پول مورد نیاز برای حفظ امپراتوری خود را به Kilmeade مستقیم به جلو تفکیک هزینه.

“این چیزی است که مردم درک نمی کنند این است که همه ما پرداخت امروز دیروز صورتحساب با امروز پول” Fertitta گفت. “و هنگامی که ما فقط رو تعطیل در یک دوره 48 ساعته شما هنوز هم باید حقوق و دستمزد و قطع, $100 میلیون برای من چون من حقوق و دستمزد است که 1.5 میلیارد دلار در سال است.”

Fertitta اضافه شده که در شهر هوستون بود تعطیل او فکر آن را زودرس در ابتدا.

“اما آنها 100% حق ما رو برای انجام این کار به پایان این ماه و ما شروع کردیم به باز کردن در ماه مه نه تنها در سمت مالی اما در سلامت روانی طرف است.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>