هوستون هنرمند در شرکت ملی مشترک هنر خیابانی پروژه

به روز شده

هوستون هنرمند Anat Ronen در شرکت ملی هنر گچ پروژه های مشترک به نمایندگی از نشانه ای از بار.

به عنوان جشنواره لغو شده اند, Ronen, همراه با دیگر هنرمندان از کشورهای مختلف شلی فراز برنر دیو برنر نائومی Haverland Jolene راسل و Jessi ملکه آمد و با هم برای ایجاد یک قطعه متحد هر کس در طول این زمان.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: هوستون مجسمه سازی در فضای باز نشان می دهد آشکار بیش از هنر

“من دوست دارم در خیابان نقاشی خانواده و از دست آنها و همه کسانی که در جشنواره لغو معنی ما نمی خواهد برای دیدن هر یک از دیگر احتمالا تا سال آینده به طوری که این احساس خوب را به “دیدن” آنها دوباره گفت: Ronen

“هنر همیشه به عنوان یک لوکس چیزی است که شما ممکن است بخواهید اما نیاز نیست” Ronen گفت. “اما ما می بینیم که چگونه در هم تنیده هنر است که در ما زندگی می کند و چه مقدار از آن می تواند مردم را به روح است.”

“ایده این است که هر یک از ما را دریافت کنید یک ربع و تصمیم می گیرد به طراحی آن راه خود او بود به خصوص برای من جذاب و آنچه به ذهن من آمد شد جنگ جهانی دوم, پرستار پوستر” گفت: Ronen.

Ronen طراحی یک ربع از این قطعه به افتخار همکار هنرمند و CRNA پرستار شلی فراز برنر. “من می گویند که این موضوع بسیار نزدیک به قلب من به عنوان مادر یک پرستار بود که با گذشت 30 سال پیش است.”

“به عنوان کسی که زندگی را از هنر آینده است که در حال حاضر بسیار مبهم است اما من خوش بین هستم,” Ronen گفت. “زمانی که من هنر من امیدوارم که آن را uplifts دیگران می دهد و آنها را کمی تسکین نگرانی و روزمره سر و صدا.”

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>