هوستون-مدارس منطقه در, ویروس, ترساندن و وادار کردن پدر و مادر برای انطباق با سرعت

مدارس در سراسر بیشتر هوستون گفت: صدها نفر از هزاران نفر از خانواده های پنج شنبه به فرستادن کودکان خود به مدرسه حداقل یک هفته به عنوان ترس از COVID-19 گرفتن منطقه است.

بیش از 20 مدرسه محلی مناطق — از جمله هوستون سرو-Fairbanks, کتی, Fort Bend, فروتن و الداین ISDs اعلام کرد آنها خواهد بود اختتامیه هفته آینده برای کمک به کاهش سرعت گسترش جدید کروناویروس.

این تعطیلی متفاوت در طول با برخی اعلام کرد فقط برای هفته آینده و هوستون ISD باقی مانده بسته تا 31 مارس است. کسانی که می تواند تمدید شود, اگر شرایط تغییر می کند.

Sheleah نی ارشد ارتباطات برای الداین ISD گفت: مقامات وجود دارد شروع به صحبت کردن در مورد پتانسیل تعطیلی قبل از رخصتی بهار دوشنبه آغاز شد. او گفت: منطقه superintendents تا به حال یک کنفرانس تلفنی بعد از ظهر پنجشنبه و در حالی که تمام تصمیمات در هر منطقه اقدامات خود را تحت تاثیر همسایگان خود است.

“این همیشه یک محلی تصمیم ما باید به آنچه که بهترین برای الداین درست مثل HISD به انجام چه چیزی بهترین را برای HISD,” نی گفت. “این تصمیم شما را در الداین تاثیر می گذارد بهار فروتن و کلاین بنابراین شما باید به صحبت کردن.”

هوستون ISD اعلام, به دنبال افشای پنج شنبه بعد از ظهر از قرار گرفتن در معرض بالقوه” به کروناویروس در Houston Community College را فلیکس فرگا علمی دانشگاه که در آن حدود 100 دانش آموزان دبیرستان هم کلاس. کالج مدیران گفت: یک فرد در ساختمان روز چهارشنبه پس خواسته شده است به خود قرنطینه توسط مقامات بهداشت محلی.

ساعت قبل از ولسوالی اعلام تعطیلی, شهرستان هریس, بهداشت عمومی قرار بیانیه ای گفت مقامات توصیه نیست که در مدارس نزدیک است. در این بیانیه گفت: کودکان شده اند نشان داده می شود در معرض خطر بالا برای موارد جدی از COVID-19 و هنگامی که برخی از مدارس به طور خلاصه بسته در طول H1N1 پاندمی آنفلوانزا کودکان و هنوز هم جمع آوری شده در گروه قرار گرفتند.

“علاوه بر بسته شدن مدارس قرار خواهد فشار بر نیروی کار ما از جمله بهداشت و درمان و اورژانس کارگران که ضروری به COVID-19 پاسخ به” مقامات بهداشت نوشت. “تا آنجا که ممکن است کودکان باید اجازه حمل را با آموزش و پرورش و فعالیت های عادی.”

بیشتر اطلاعات

مناطق که اعلام کرده اند بسته شدن:

 الداین ISD

 Alief ISD

 آلوین ISD

 انگلتون ISD

<گلوله>Brazosport ISD

 چنلویو ISD

 Clear Creek ISD

 کنر ISD

 کرازبی ISD

 سرو-Fairbanks ISD

 گوزن پارک ISD

 دیکینسون ISD

 Fort Bend ISD

 فرندزوود ISD

 گلینا پارک ISD

 گلوستون ISD

 هوستون ISD

 فروتن ISD

 کتی ISD

 کلاین ISD

 La Porte ISD

 Lamar CISD

 ماگنولیا ISD

 پاسادنا ISD

 پرلند ISD

 سانتافه ISD

 شلدون ISD

 Splendora ISD

 بهار ISD

 بهار شاخه ISD

 استافورد MSD

 تگزاس, شهرستان ISD

 تامبال ISD

 بله دبستان در مدارس دولتی

برخی از پدر و مادر در حال حاضر بودند حاضر به قرار گرفتن در معرض خطر با فرستادن فرزندان خود به مدرسه.

جیمنا Santillan و همسرش تصمیم گرفته بود صبح روز پنجشنبه به نگه داشتن خود را سه پسر از فورت خم ISD مدارس برای دو هفته آینده اگر این منطقه نیست نزدیک خود را در آن.

او گفت: او 18 ساله, ارشد در کلمنس بالا گفته او در اوایل این هفته که حدود 15 از دوستان خود در حال سفر بودند در داخل کشور و یا در سطح بین المللی برای شکستن بهار به پایان می رسد که برای بسیاری از Houston-منطقه مدرسه منطقه در روز جمعه. Santillan گفت: اگر کودکان و نوجوانان در تماس با کسی که ممکن است در معرض جای دیگر آنها می تواند آن را به خانه و به طور بالقوه آلوده 4-ماه پسر.

“اینجا جایی است که نگرانی من این است حتی بدتر — اگر به من اجازه دهید من دیگر بچه ها رفتن آنها می توانید آن را به خانه برگشت و من یک نوزاد” Santillan گفت. “هر تصمیم آنها را ما در حال حاضر ساخته شده ما به عنوان پدر و مادر.”

والدین دیگر ممکن است نه وسیله ای برای ماندن با کودکان خود را در خانه.

به عنوان 8 سال Brevon دورسی راه می رفت از بهار شاخه مدرسه ابتدایی با سه خواهر و برادر پنج شنبه او به پدرش گفت Brodrick که معلمان گفت: آنها ممکن است مجبور به خاموش کردن مدرسه.

Brodrick دورسی سرش را تکان داد.

او با این نسخهها کار برای یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و گفت که او فکر می کند او خواهد بود ناودان در محل کار برای آینده قابل پیش بینی. در حال حاضر او با نگرانی او را مجبور به قطع در ساعت به تماشای او چهار بچه ها اگر بهار شاخه ISD بسته است ، به عنوان روز پنج منطقه گفت: این امر تنها جمعه و برای آن به طور منظم رخصتی بهار آغاز می شود که در روز دوشنبه.

“که می شود پول کمتری برای من به پرداخت صورتحساب” دورسی گفت. “به عنوان یک پدر و مادر من نمی تواند به استطاعت از دست دادن هر چیزی. من نمی تواند استطاعت مهد کودک, من نمی دانم آنچه من می خواهم انجام دهید. شاید فقط مدرسه خانه آنها بهترین ما می توانیم.”

برخی از خانواده ها می تواند در پیدا کردن آن را دشوار است به مراقبت از بچه ها که به طور معمول خواهد بود در مدرسه هر دو در شرایطی است که در آن پدر و مادر هر دو کار می کنند و در تک-پدر و مادر خانواده.

لیزا Descant, مدیر عامل شرکت از جوامع در مدارس غیر انتفاعی گفت: جوامع قادر به پیدا کردن راه حل برای مراقبت از کودکان مسائل در حالی که مدارس تعطیل شد برای هفته ها در طول و بعد از طوفان هاروی مانند گروه از پدر و مادر موافقت خود را برای تماشای هر یک از دیگران’ کودکان در روز متفاوت است.

“همانطور که ما با هم در هاروی من فکر می کنم ما با هم می آیند برای رسیدگی به چالش های ناشناخته” Descant گفت. “این ممکن است در مجتمع های آپارتمانی با هم برای کمک به جدید در راه — راه کاری بسیار غیر معمول خواهد خواست.”

مناطق نیز صورت لجستیکی و ایمنی موانع زمانی که آنها لغو کلاس از جمله چالش با آموزش از راه دور ارائه وعده های غذایی برای دانش آموزان و حصول اطمینان از نظارت بزرگسالان.

تگزاس سازمان آموزش و پرورش مقامات مطلع مناطق پنج شنبه شب که آنها باید متعهد “به حمایت از دانش آموزان instructionally در حالی که در خانه” به منظور جلوگیری از گسترش این مدرسه در سال است. اما چند ولسوالی است که اعلام تعطیلی روز شنبه مشخص شده اند بتنی طرح در خانه یادگیری است که می تواند دشوار برای دانش آموزان است که کامپیوتر و یا دسترسی به اینترنت در خانه.

تگزاس بخش کشاورزی نیز گفت: آن را به حال شده چشم پوشی درخواست به وزارت کشاورزی ایالات متحده اجازه می دهد تا مدارس برای تغذیه گروه های کوچکتر کودکان در خارج از پردیس مناطق. ایالات متحده کشاورزی منشی سانی Perdue گفت: اعضای کنگره در اوایل این هفته است که چشم پوشی از درخواست شما تایید شود با نه در حال حاضر مجاز است.

مقامات وزارت امور خارجه گفت: چشم پوشی می رود به تصویب در دو تا سه روز.

هنگامی که دولت فدرال تصویب تگزاس’ درخواست ولسوالی به دنبال به خدمت وعده های غذایی خارج از مدرسه و امکانات مورد نیاز خواهد بود برای به دست آوردن یک چشم پوشی از دولت و وزارت کشاورزی یک سخنگوی آژانس گفت.

نی با الداین ISD گفت: منطقه است درخواست کارگران مواد غذایی به داوطلب برای شیفت اضافی برای آماده کردن صبحانه و ناهار برای دانش آموزانی که دریافت رایگان و ناهار قیمت کاهش می یابد. دانش آموزان را به خود محله و دانشگاه به انتخاب کنید تا وعده های غذایی منظقه به عنوان کودکان در بهار ISD.

ملانی جانسون رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت مستقر در هوستون آموزش و پرورش در اوایل غیر انتفاعی مشارکتی برای کودکان گفت: این منطقه در پاسخ به طوفان هاروی در سال 2017 مصور توانایی خود را برای رسیدگی به نیازهای کودکان در طول یک اختلال عمده.

“در حال خروج از مدرسه بسیار مهم است اما من همچنین می گویند هوستون است که در فرهنگ و یک روح شهر که کاری ادامه داده اند سلاح خود را در اطراف همسایگان خود در زمان بحران” جانسون گفت.

او ارائه دهندگان مراقبت از کودکان در سراسر هوستون باید فضاهای باز برای دانش آموزان به خصوص پس از گسترش قبل از مهد کودک ارائه شده در مدارس در این سال است. او همچنین گفت: ارائه دهندگان خدمات قبل و بعد از مدرسه مراقبت از کودک می تواند خود را گسترش ارائه شده است.

اما پسران و دختران باشگاه بیشتر هوستون اعلام کرد پنجشنبه شب که این امر می تواند بسته شدن سایت های خود واقع در منطقه است که همچنین بسته هستند اما آنها باز باقی خواهد ماند در مناطق که در آن کلاس ها هنوز هم اتفاق می افتد. آنها در خدمت حدود 3000 کودکان و نوجوانان در سراسر پنج شهرستانهای استان است.

Mari Bosker باشگاه های’ مدیر مدیره حکومت و ارتباطات گفت: کودکان و نوجوانان در باشگاه می توانید با دانلود یک برنامه به نام MyFuture است که به آنها دسترسی به ایده ها و فعالیت های آنها را می توانید در خانه انجام دهید و نگه داشتن آنها را در ارتباط با کودکان دیگر در این باشگاه است. در حالی که باشگاه در حال بسته شدن مکان در حال حاضر است که می تواند تغییر کند.

“در حال حاضر ما زیر کت و شلوار با آنچه در مدارس انجام می دهند اما این بدان معنا نیست که ما همیشه” Bosker گفت. “ما پیاده سازی چیزهایی است که قادر خواهد بود برای حمایت از خانواده های ما در هر حال ما احتمالا می تواند انجام دهد که امن است.”

[email protected]

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>