هوستون-منطقه محله به ارمغان می آورد با لبخند خنده دار ‘بازمانده از همه گیر’ عکس

گاهی اوقات شما نمی توانید کنترل curveballs زندگی به شما می اندازد. اما شما می توانید در تلاش برای آوردن یک نور کمی و خنده در چهره ترین زمان های دشوار است.

زمانی که مستقر در هوستون عکاس Yuli وارگاس اول فکر کردم در مورد اینکه او چگونه می تواند یک تفاوت مثبت در این همه گیر او نامشخص است.

“من واقعا bummed. بسیاری از شاخه های عکس لغو شد,” وارگاس گفت.

اقامت مثبت: در اینجا 15 قطعه جدید از اخبار خوب در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

سپس یکی از دوستان او او را تشویق به فکر می کنم از چیزی است که او می تواند انجام دهد برای او رانچو ورد جامعه در سمت شرق هوستون در نزدیکی چنلویو.

“شاید این خواهد بود که چیزی برای مردم به نگاهی که مثبت خواهد بود به جای تمام چیزهای منفی که ما شاهد” وارگاس گفت.

که زمانی که او آمد تا با ایده برای انجام خلاق محله عکس نشان میدهد که چگونه همه همسایگان خود بودند بازمانده “پاندمی سال 2020 است.” از همه مهمتر عکاسی و نیز یک ابزار سرگرم کننده برای تشویق مردم به “خانه بمانند امن است.”

“من به آنها گفتم” شما لازم نیست که به پرداخت هر چیزی. فقط باید سرگرم کننده به صورت رایگان,'” وارگاس گفت.

در ابتدا وارگاس’ عکس فقط به خود جلب کرد ، سپس آن را شکوفا به 13 جلسه در روز است.

“آنها عاشق عکاسی!” وارگاس گفت. “یکی از همسایه ها گفت:” من خیلی خوشحالم که شما این کار را به دلیل این سوگند روح من.'”

CORONAVIRUS متخصص: ‘امکان’ هوستون بعد از عمده نقطه داغ

وارگاس اضافه شده است که او نیز تا به حال خانواده هایی که می خواستم را به لبخند و نشانه های تشویق به اولین پاسخ دهندگان که در خطوط مقدم از شیوع کروناویروس.

“یکی از مورد علاقه های من است از زن و شوهر مسن که برگزار شد تا این علامت ‘ما بیش از حد بود!'” وارگاس گفت. “هنگامی که من تو را دیدم خود را ثبت نام من فقط شروع به خنده.”

وارگاس گفت که در ابتدا هنگامی که خبر از گسترش این بیماری همه گیر او نمی خواست حتی به سرمایه گذاری در خارج از خانه. اما او عکس ایده الهام گرفته از او و به پایان رسید تا آوردن لبخند و وحدت را به تمام محله است.

“آن سرد بود برای دیدن همسایگان کمک به یکدیگر در طول این وضعیت” وارگاس گفت.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>