هوستون-منطقه که سمت چپ بچه ها در خانه با مادر مرده به اتهام قتل

هوستون-منطقه که گفته اعتراف او همسر خود را کشته – خروج سه فرزند خود را به تنهایی در خانه با جسد متهم شده بود با قتل پلیس می گویند.

Jason Armster, 37, گفت بیتون ماموران پلیس در ایستگاه خود را در روز سه شنبه است که او حکم برای دستگیری و می خواستم به نوبه خود در به گفته دادستان. برای برخی از دلیل افسران تصمیم به دستگیری او در حکم قرار داده و او را در عقب یک ماشین پلیس و دادستان ها به عنوان خوانده شده در دادگاه.

عواقب ناخواسته: خشونت خواستار افزایش هوستون تحت stay-در-خانه

که زمانی که او گفت که او نیاز به در زندان و از آنجا که همسرش مرده بود, مقامات گفت. نمایندگان رفت و به خانه اش در 13100 جلوگیری از اشلی سبزه زار خط و مورد استقبال قرار گرفت در درب توسط این زوج سه فرزند که اشاره به یک اتاق که در آن آنها فکر مادر خود خوابیده بود.

نمایندگان در بر داشت زن شناخته شده به عنوان 36 سال شارلین Armster مرده در بستر خود تنها با یک زخم گلوله در پشت سر او دادستان گفت.

Armster بعد به افسران گفت: او معتقد بود داشتن امر زمانی که او او دادستان گفت. او گفت که پلیس او قرار گیرند بدن او شده و او را در پتو چرا که “او نمی خواهید کودکان خود را به دیدن او می خواهم که” دادستان گفت.

مرگبار غفلت: کنر در کوکائین اجازه دهید کودک از گرسنگی مردن به مرگ, پلیس می گویند

او سپس مدال دیگر به اندوخته پوسته پوشش حول آن و تفنگ کردن فرد هارتمن پل به هوستون کانال کشتی او گفته پلیس گفت.

Armster شد به اتهام قتل و دستکاری شواهد فیزیکی. 37 ساله دارای چهار جداگانه بازداشت و حداقل یک زندان روی لئامت دادن به خشونت های مربوط به جنایات قدمت آن به مارس سال 2004 با توجه به شهرستان هریس پرونده های دادگاه.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>