هیچ تگزاس دبیرستان را تولید کرده است بیشتر سوپر باول بازیکنان از یاتس, Beaumont وست بروک پورت آرتور لینکلن دسوتو و دالاس کارتر. کسانی که پنج مدرسه هر حال پنج فارغ التحصیلان حرکت به بازی در NFL و در نهایت آن را به یک سوپر باول. یاتس دارای حقوق لاف زدن برای سوپر باول حلقه با مجموع شش – دو برای دکستر مانلی دو برای الویس پترسون و یکی برای هر یک از سانتانا Tauk و رخی فیلیپس.

جان مکلین در تگزاس ورزشی ملت ایران: تگزاسی باید ارتقاء بازگشت متخصص اولویت

The 49ers ساخت کاسه فوق العاده با معنی, North Shore, دبیرستان می شود برای اضافه کردن یک نماینده دیگر به کاسه فوق العاده با دفاعی lineman ارل Mitchell مجموعه به اولین سوپر باول ، سابق, North Shore, ستاره Chykie قهوه ای برای کلاغ در Super Bowl XLVII.

سابق Bellville, دبیرستان ستاره امانوئل ساندرز نیز با 49ers و خواهد بود و در بازی سوم خود سوپر باول.

هوستون کرونیکل دیوید بارون خراب بازیکن از هر تیم سوپر باول و برداشت از بازیکنان از تگزاس مدارس بالا است. وجود دارد 73 هوستون-منطقه دبيرستان – 14 که در حال حاضر از بین رفته – که تا به حال بازیکنان آن را به سوپر باول. و اجازه دهید روشن است: ما در تعریف “هوستون منطقه” را به عنوان هر چیزی در 100 مایل از هوستون به طوری که بدان معنی است که ما شامل امثال Beaumont, پورت آرتور و Bryan-College Station.

فهرست اسامی را از طریق عکس, برای دیدن چگونه بسیاری از سوپر باول بازیکنان هر یک دبیرستان در هوستون تولید کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net