هوستون-منطقه ژیمناست, Colin ون Wicklen به نام ما تیم ملی مردان

به روز شده

هوستون-منطقه ژیمناست, Colin ون Wicklen بود به نام جمعه به ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک,’ تیم ملی مردان پس از اتمام دوم در تمام اطراف در زمستان رقابت های جام حذفی در لاس وگاس.

ون Wicklen که از ماگنولیا و قطار در دانشگاه اوکلاهما شد و دوم به هم تیمی Yul Moldauer در دو رویداد روز. Moldauer بود 165.9 امتیاز به 164.6 برای ون Wicklen که این رویداد دو روز کل در نوار بالا و چهارم بود در حلقه.

سه بار المپیک سام Mikulak بيشترين اول بعد نمره پنج شنبه اما رقابت در دو رویداد در روز آخر. الان باوئر از اوکلاهما و اعطای Breckenridge بودند که در میان چهار شنبه تمام اطراف رهبران نیز صرفنظر از وقایع روز شنبه.

Moldauer, باور, Breckenridge و Mikulak نیز به نام تیم ملی با Trevor Howard, کلمبوس, اوهایو پل Juda از دانشگاه استنفورد ژیمناست برودی مالون و Akash مودی شین Wiskus از مینه سوتا Donnell Whittenburg بالتیمور و استفان Nederoscik از پن استیت.

هوستون-منطقه ژیمناستیک در ضمن به پایان رسید در دو نقطه بالا در زمستان جام junior رقابت است. Fuzzy Benas که قطار در غنی سازی ژیمناستیک در ریچموند بود 157.85 نقاط منجر به آشر هنگ که قطار در سرو آکادمی ژیمناستیک با 156.65. سرو ژیمناست, Zachary نونیز شد و هفتم در 152.8 امتیاز.

تگزاس ورزشی ملت ایران: دریافت خبرنامه واقعی برای طرفداران ورزش فرستاده شده به طور مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>