هوستون در میان ساده ترین شهرهای ایالات متحده به خرید یک خانه

با سلام خریداران خانه, چقدر استرس هستند شما در این روز ؟

شاید شما در نهایت آمدن به مقابله با دیوانه آسمان را از حد قیمت ها هنوز هم فراگیر از طریق عمده ترین بازار. شاید شما ساخته شده صلح با همیشه در حال تهدید شدن از رکود اقتصادی دیگری. کاملا احتمالا شما حتی اخراج تمام چیزهای که در مورد یک بیماری همه گیر کوروناویروس و شما blithely جونگ در مورد هر پس لرزه از انتخابات آینده است.

اما وقتی که می آید به پیدا کردن خانه های موجود در بازار—که در آن و زمانی که شما می خواهید برای خرید ’em—خوب است که یک چالش حتی بیشتر نبرد-آزمایش سرحال مالکان در حال مبارزه با این روز است.

و اشتباه نکنید: این یک میدان جنگ وجود دارد. مشکل این است که وجود دارد فقط کافی نیست خانه در بازار برای برآوردن همه خواهد بود-خریداران—و است که باعث می شود قیمت ها به سنبله همیشه بالاتر در بسیاری از نقاط کشور است.

ملی موجودی, فرو 13.6 درصد در ماه ژانویه در مقایسه با سال قبل از آن به نمایندگی از بزرگترین افت در بیش از چهار سال است. چند بازار شده است سیستم ایمنی بدن به شیرجه رفتن. در حال حاضر وجود دارد 164,000 کمتر از خانه در بازار به کمترین تعداد از سال 2012 زمانی که realtor.com® شروع به جمع آوری داده ها.

در برخی از ونرخ بازار خوب-قیمت خانه در پی مکان های فروش می تواند در عرض چند ساعت از رفتن برای فروش. در دیگران وجود دارد به اندازه کافی برای فروش خواص که خریداران نیازی به تقسیم دوم تصمیم و می تواند choosier.

همین دلیل است که اقتصاد ما تیم جستجو برای مناطق شهری که در آن ساده ترین راه برای خرید یک خانه و جایی که آن را نمی.

“موجودی در حال سقوط است—حتی در ساده ترین بازار برای خرید یک خانه می گوید:” realtor.com اقتصاددان ارشد دانیل هیل. “برای خریداران به این معنی که وجود دارد کمتر از گزینه های را انتخاب کنید از آنها را سریعتر تصمیم گیری زمانی که آنها در خارج وجود دارد و آنها احتمالا همچنین برخورد با افزایش قیمت.”

و در حالی که این صدا ممکن است مانند یک ثروت باد اورده برای فروشندگان در نظر داشته باشید که بسیاری از آنها نیز در بازار برای خرید یک خانه جدید است. بنابراین وجود دارد که.

به آمده تا با ما یافته های ما در این شماره از لیست هر 1000 صاحب خانه تحت اشغال خانوار در 100 بزرگترین مترو در سه ماهه چهارم سال 2019. این تجزیه و تحلیل بر اساس تعداد خانه های برای فروش نسبت به مردم محلی است. و ما تنگ یافته های ما به هر دولت برای برخی جغرافیایی انواع.

تا جایی که می تواند خریداران خانه بدون از دست دادن ذهن خود را و که در آن آنها می خواهند به ثبت نام برای مراقبه و تمدد اعصاب در کلاس ؟ بیایید حفاری به نتايج و روند آنها در حال نشان دادن است.

در نگاه اول مترو با اکثر خانه ها در بازار ممکن است به نظر می رسد مانند آنها در حد معمول است. اما بسیاری از مترو در این چیز درهم و برهم هستند در جنوب کمتر از گران قیمت بخشی از آمریکا بلند محبوب با بازنشستگان و دوم-صفحه اصلی متقاضیان است. اما بسیاری از شهرستانها در رتبه بندی ما باید اقتصاد قوی نقشه کشی, خریداران جوانتر نیز هست.

شما می خواهید به خرید یک خانه ، سر به فلوریدا!

چرا دولت آفتاب تسلط لیست ما را از ساده ترین مکان برای خرید یک خانه که در سراسر کشور این روند در حال رفتن به راه های دیگر ؟ پس از همه, ما فیلتر نشده, لیست فلوریدا طول می کشد شش از 20 نقاط با کمترین موجودی از خانه ها در بازار است. (ما محدود لیست ما فقط یک مترو در هر دولت است.)

خوب برخی از آن فصلی است: فلوریدا مشغول املاک و مستغلات فصل لگد کردن در پاییز هنگامی که شمالی و Midwesterners سر جنوب است. آفتاب وزارت امور خارجه فروشندگان شروع کاشت این نشانه “برای فروش” در محوطه ها و, فهرست خانه های خود را به صورت جدی نسبت به پایان سال بر خلاف بقیه کشور که گرم در بهار و تابستان است.

اما آن را نیز یک تابع از این واقعیت است که سازندگان در حال حاضر پله تا ساخت و ساز جدید برای پاسخگویی به تقاضاهای بیشتری از یک سونامی از بازنشستگی boomers.

با قیمت مناسب کیپ کرال شهرستان با حدود 400 کیلومتر کانال در فلوریدا ساحل جنوب غربی آن را با تعطیلات خریداران خانه و سالمندان snagged ما نقطه بالا. این منطقه شده است تحت تاثیر طوفان اخیر و سمی جلبک های سبز-آبی شکوفه در سال های اخیر است که ممکن است به همین دلیل این منطقه دارای یک بیت موجودی بیشتر از دیگر فلوریدا به مقصد.

“آن را به یک شهر-حومه احساس می گوید:” دیرین کیپ کرال عامل املاک و مستغلات نلسون Ruaاز Coldwell Banker مسکونی املاک و مستغلات. “ما محلی فروشگاه های مادر و پاپ به جای بزرگ فرانچایز و جغرافیایی ما به خوبی محافظت شده توسط طوفان از آنجا که ما این سد سلیمان در مقابل از ما.”

مترو را در ميانه صفحه اصلی لیست قیمت $325,050 در ماه ژانویه با توجه به realtor.com داده ها.

در حالی که اسکودوی کیپ مرجان موجودی ممکن است به نظر می رسد بالا در 37.9 خواص هر 1000 خانوار, آن را هنوز هم در حال سقوط در مقایسه با سال قبل است. و این چیزی است که در آن مشترک است با همه دیگر فلوریدا مطالب ما لیست بزرگتر (از جمله میامی دلتنا بندر شمالی و جکسون). کاهش نرخ بهره وام مسکن را موجب بیشتر خریداران را غوطه و موجودی در کیپ مرجان در واقع سقوط 22 ٪ در سال بیش از سال در ماه ژانویه است.

استارت و بیشتر خانه های مقرون به صرفه تمایل به رفتن سریع در حالی که آنهایی که گران تر معطل می تواند در بازار با توجه به براد اوکانراقتصاددان ارشد از فلوریدا ملکی دولت ملکی انجمن.

فقط آن را آسان تر برای پیدا کردن یک خانه در ساحل و بازنشستگی مقصد

برای بسیاری از دلایل که در فلوریدا آن را آسان تر برای پیدا کردن خانه در ساحل و بازنشستگی مقصد با اقتصاد قوی مثل SC (شماره 3) و Virginia Beach, VA (شماره 4). کارولینای جنوبی و ویرجینیا هر دو مالیات پسند متحده جذاب برای کسانی که زندگی در ثابت درآمد و هر دو دارای تعداد زیادی از شغل خوب و دوستانه تر نسبت به سازندگان.

چارلستون آن پورت بوئینگ و ولوو و گیاهان و رونق صنعت گردشگری محرکه اقتصاد است. و آن پیر جهان سبک سنگ فرش خیابان, دار زدن, خزه, زرق و برق دار, معماری و مشهور در صنعت مواد غذایی صحنه ممکن است به همین دلیل خریداران آینده با مترو را ميانه لیست قیمت $422,500. (که حدود 29 درصد بیشتر از متوسط ملی از 300.000 دلار.)

کارگزار املاک و مستغلات سفت Bazemoreاز قرن 21 خواص به علاوه شاهد تعداد زیادی از 55-و-تا خریداران در حال حرکت به منطقه و همچنین جوانتر حرفه ای مشغول به کار در صنعت فن آوری.

در ضمن ساحل ویرجینیا یکی از بزرگترین حضور نظامی در کشور با بیش از 86,000 فعال وظیفه پرسنل مستقر در این منطقه است. ميانه لیست قیمت وجود دارد $310,000.

به خوبی پاشنه بلند بازنشستگان و دوم-صفحه اصلی, خریداران, هونولولو (شماره 10) با ميانه لیست قیمت $655,050 دارای مقدار زیادی از گزینه های برای فروش.

ساخت و ساز جدید می دهد موجودی افزایش—حداقل در بعضی از نقاط

فقدان جدید املاک و مستغلات ساخت و ساز در این کشور شده است یک مشکل بزرگ تا کنون از مسکن سقوط به ارمغان آورد همه چیز را به یک مرده جلوگیری از بیش از یک دهه پیش. در نهایت همه چیز در حال چیدن دوباره—حداقل در این بازار که در آن اجازه آسان تر است, نیروی کار ارزان تر است و مقدار زیادی از زمین های موجود برای سازندگان قرار داده تا بیشتر در خانه.

اغلب این مکان ها نیز کمتر مقررات است که می تواند نگه دارید تا فرآیند. که چرا بخشی از لاس وگاس (شماره 5), Des Moines, IA (نه 8) و هوستون (شماره 9) ساخته شده. چارلستون و همچنین به عنوان بسیاری از فلوریدا مترو نیز دیده می شود بسیاری از ساخت و ساز جدید.

در Des Moines جدید وجود دارد ساخت و ساز در حومه شهر به شمال و غرب این شهر می گوید محلی کاردانی کارگزار پل والتر از Re/Max مفاهیم. اما نیز وجود دارد که فقط بیشتر مردمی قرار دادن خود را در خانه های موجود برای فروش. کسانی که دو دلیل ممکن است به همین دلیل این منطقه مترو دیدم 3% دست انداز در موجودی تنها در ما بالا 10 به توان کاهش در موجودی در مقایسه با سال قبل است.

“خانه بودن در زیر آب خواهد بود big driver” در افزایش موجودی می گوید: والتر.

دیگر مترو ساخته شده است که ما 10 صفحه بود Bridgeport, CT, در شماره 2. این شهر بیشتر به عنوان موجودی وجود دارد تقاضا کمتر از در دیگر نقاط کشور با تشکر از دولت لرزان اقتصاد و مالیات بالا است.

آماده برای تحریک: شهر نیویورک در آمد در شماره 6! چرا که آن منطقه مترو بسیار زیادی وجود دارد خانه ها برای فروش در اطراف حومه exurbs و شهرهای کوچک از جمله در لانگ آیلند و در شمال ایالت نیویورک, کانکتیکات, نیوجرسی و پنسیلوانیا است.

به علاوه در حالی که وجود دارد در واقع هیچ چیز مانند خانه های مقرون به صرفه برای فروش در منهتن وجود دارد این است که عرضه بیش از تقاضا از آپارتمانهای لوکس نشسته در بازار انتظار برای بارگذاری غنی از خریداران با میلیون ها دلار به اطراف—$1.7 میلیون studio, محل سکونت هر کسی ؟

در حال حاضر اجازه رفتن به سمت تاریک—مترو که در آن شما باید برای پرش در لیست جدید لحظه ای که آمار صندوق پستی خود را. آماده دریافت!

خریداران با داشتن یک زمان سخت در انجمن شهرستانها

جای تعجب نیست در اینجا: ونرخ ایالات متحده در بازار املاک و مستغلات در حال آنهایی که با فروزان داغ بازار کار—و این روزها که معمولا به معنی تکنولوژی هاب. و این مکان ها اغلب گران املاک و مستغلات برای مطابقت با خود فروزان اقتصاد. وجود یک هجوم ثابت جدید کارگران همه از ضربه آن را به صورت بسیار محدود عرضه مسکن.

دره سیلیکون San Jose, CA که تا به حال بدترین خانه ها برای فروش نیز یکی از گران ترین بازارهای کشور است. وجود دارد فقط چهار, بله, چهار, لیست, هر 1000 خانوار. این نوع از کمبود توضیح می دهد که چرا ميانه لیست قیمت فقط یک مو تحت 1.1 میلیون دلار. اگر ما تا به حال دربسته در محیط رتبه بندی ما فقط در یک مترو در دولت همکار شدت گران tech شهر سان فرانسیسکو خواهد بود نزدیک است.

متاسفانه همه tech کارگران را هفت یا هشت رقم حقوق باعث آنها را به جستجو برای خانه های دورتر و دورتر از مراکز شهرستان و کنسرتهایی خود را.

اما موجودی است که به احتمال زیاد به افزایش حداقل کمیدر ماه های آینده می گوید: پاتریک کارلایلرئیس تحلیلگر بازار برای منطقه خلیج سان فرانسیسکو برای قطب نما. “این بازار طول می کشد در حالی که برای بیدار کردن از تعطیلات.”

بخشی از مشکل این است که مالکان ماندن در خواص آنها دیگر چندان زیادی وجود ندارد چرخش می گوید: کارلایل. هنگامی که آنها حرکت می کند صاحبان اغلب اجاره خواص و جیب پر سود درآمد به جای قرار دادن آنها در بازار است. و عدم ساخت و ساز جدید است که تشدید بحران. آنچه ساخته است اغلب کج لوکس, خوب, خارج از محدوده قیمت بسیاری از خریداران.

در سیاتل خانه از خرده فروشی آنلاین آمازون.com—و شماره 3 در ما ونرخ لیست موجودی—یک معادله ساده است که مسئول کمبود مسکن با توجه به کریس Bajukیک عامل املاک و مستغلات محلی در HomeStart املاک و همکاران.

“هنگامی که مردم شغل خوب و پردرآمد به علاوه نرخ بهره پایین است که سوخت آتش” او می گوید.

به علاوه وجود ندارد مقدار زمین در دسترس برای سازندگان. این شهر و مناطق حومه محدود هستند و آب و کوه و مقررات منطقه بندی.

دیگر تکنولوژی meccas در لیست ما شامل سالت لیک سیتی (شماره 6), نام سیلیکون دامنه; بوستون (شماره 7), مالی آموزش عالی و فناوری مرکز; واشنگتن دی سی (شماره 9). بازار املاک و مستغلات در DC منفجر شده پس از آمازون اعلام کرد آن نصب خواهد شد و دوم آن ستاد فقط در خارج از پایتخت کشور به کارگیری هزاران نفر از کارگران با تکنولوژی.

موجودی است که خشک کردن در زنگ کمربند را باز گشت شهرستانها

در طرف مقابل از پررونق ultraexpensive tech meccas در حال زنگ کمربند شهری در شمال شرقی و غرب میانه. برخی از این شهری meccas شده اند سرمایه گذاری در downtowns و برگزاری comebacks تبدیل شدن به جذاب تر به خریداران و سرمایه گذاران به دنبال مقرون به صرفه املاک و مستغلات بدون فدا کردن امکانات رفاهی. و بسیاری از مردمی می خواهید برای دریافت در در حالی که آنها هنوز هم می توانید استطاعت به خرید.

یک بار صنعتی hub بوفالو, نیویورک, که در مرز کانادا در نزدیکی آبشار نیاگارا در آمد و در جایگاه دوم است. اگر ما نمی کلاه لیست ما فقط در یک مترو در حالت نزدیکی, روچستر نیویورک, شده اند که آینده در رتبه بندی ما.

بوفالو را تجدید حیات است جذب مردمی از سایر نقاط کشور می گوید کاردانی کارگزار املاک و مستغلات Ryan Connolly از Re/Max Plus. بوفالو مترو را ميانه لیست قیمت $197,950 در ماه ژانویه حدود یک سوم کمتر از متوسط ملی.

“ما در حال دیدن فوق العاده, فوق العاده پایین سطح موجودی می گوید:” Connolly. تعداد خانه های برای فروش کاهش یافت و از 16 ٪ در سال بیش از سال در ماه ژانویه به 6.1 listings هر 1000 خانوار. “این واقعا نا امید کننده برای خریداران است.”

که منجر به پیشنهادات متعدد و مردمی ارائه بیش درخواست قیمت خانه در شکل خوب در طول فصل شلوغ. این خیلی بد است که حدود یک سال پیش او را دیدم 23 ارائه می دهد آمده است در یک بستر, دو, داخل حمام, انزال, در یک بوفالو حومه.

“خوب بود خانه ما انتظار نیست که” کانلی می گوید.

خریداران نیز تقاضاهای مصرانه برای خانه در Columbus, OH که به دست آورده پنجم نقطه در رتبه بندی است. آن را پایتخت اوهایو و دانشگاه ایالتی اوهایو و آن حدود 45,000 دانش آموزان—buoying آن اقتصادی است. اما وجود دارد به سادگی کافی نیست خانه برای رفتن به اطراف.

“هنگامی که ما تا به حال رکود ما نمی ساخت هر خانه های جدید است. [و] ما هنوز نه ساختمان به اندازه کافی خانه می گوید:” عامل املاک و مستغلات جف Cotner از Re/Max یکی در پیکرینگتون اوه کلمبوس حومه. “موجودی کمبود نیست برای رفتن به هر نقطه در حالی که برای.”

دیگر زنگ کمربند و صنعتی شهرهای تحت تجدید حیات مانند میلواکی (شماره 4), Harrisburg, PA (شماره 8), و Grand Rapids, MI (شماره 10) در حال تجربه مشابه داغ بازار.

پست امیدوار به خرید یک خانه در سال 2020? ساده ترین و سخت ترین مکان ها برای پیدا کردن یکی به نظر می رسد برای اولین بار در املاک و مستغلات, اخبار و بینش | realtor.com®.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>