خانه تاریخی تصویب coronavirus بسته ارسال 2 تریلیون دلار لایحه به مغلوب ساختن پیشی جستن میز – به روز رسانی زنده

واشنگتن – مجلس رای به تصویب 2 تریلیون دلار coronavirus بسته امداد – بزرگترین کمک های اضطراری لایحه در تاریخ – که ارائه خواهد شد $1,200 چک به آمریکایی ها گسترده مزایای بیکاری برای کسانی که از کار و امداد مالی به کسب و کار و صنعت مراقبت های بهداشتی سخت ضربه وخیم تر شدن بحران است.

خانه رای اجازه می دهد تا این لایحه به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میز برای تصویب نهایی است. مغلوب ساختن پیشی جستن است و نشانه های او را به ثبت نام در این لایحه.

رای گیری یک روز پس از آمریکا رسیده دو گریم نقاط عطف تبدیل شدن این کشور با بیشترین coronavirus موارد در جهان و گزارش گیری از یک رکورد 3.28 میلیون کارگر اعمال می شود که برای مزایای بیکاری در هفته گذشته به بالاترین سطح خود در تاریخ از وزارت کار شروع به ردیابی داده ها در سال 1967. گسترده بسته با هدف به ارائه مالی تاسیسات به آمریکایی ها و کسب و کار است که در حال صدمه زدن به, در حالی که همچنین ارائه اطمینان به بازار شده اند که توفان ترس است که خاموش شدن ناگهانی مربوط به همه گیر می تواند پرتاب اقتصاد به یک رکود عمیق است.

تا کنون COVID-19 کشته شده است تقریبا از 1300 نفر در آمریکا و آلوده مورد 86,000. تلاش برای کاهش گسترش آن را ترک کرده است کسب و کار بسته و بسیاری از آمریکایی ها ،

در میان مقررات در اندازه گیری ها $1,200 چک به افراد, تقویت مزایای بیکاری که ارائه خواهد شد که کارگران اضافی $600 هفتگی به مدت چهار ماه $367 میلیارد دلار وام و کمک های مالی به کسب و کارهای کوچک بیش از $130 میلیارد برای بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و درمانی و کمک مالی به شرکت های هواپیمایی و سایر صنایع تحت تاثیر ویروس.

اندازه گیری تصویب شد با وجود برخی از آخرین لحظات درام که فرستاده قانونگذاران مجلس به یک کوره در رفته با عجله به عقب بر گردیم به دی سی بیش از نگرانی های تشکر. توماس Massie R-Ky خواهد تماس برای ثبت رای در اندازه گیری. Massie آیا درخواست ثبت رای که نیاز به یک اکثریت نمایندگان حاضر در کنگره اما آن را دریافت نمی دوم به منظور به اجرا درآوردن آن است.

– Christal هایس

خانه سوم عضو آزمایشات مثبت برای coronavirus

مدت کوتاهی پس از مجلس نمایندگان تصویب 2 تریلیون دلار coronavirus بسته محرک Rep. جو کانینگهام D-S. C. اعلام کرد یک تست مثبت برای coronavirus.

“در حالی که من در غیر این صورت احساس خوب از مارس 17th, من شده اند قادر به بو یا طعم که من یاد گرفتم این هفته بالقوه است نشانه ای از COVID-19” او گفت:. کانینگهام گفت: او مورد آزمایش قرار گرفت در روز پنج شنبه پس از یک کنترل از راه دور مشاوره با یک پزشک و دریافت یک نتیجه مثبت امروز.

“در حالی که من علائم شروع به بهبود من را در خانه باقی می ماند تا زمانی که من می دانم که آن را بی خطر است برای ترک خود قرنطینه” کانینگهام در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که او را به ادامه کار از راه دور.

کانینگهام گفت که او تا به حال شده است در قرنطینه از مارس 19 بعد از آمدن به تماس با یکی دیگر از اعضای کنگره که تست مثبت است.

کارولینای جنوبی دموکرات سوم از اعضای مجلس نمایندگان برای تست مثبت برای coronavirus همراه با Rep. بن McAdams, D-یوتا و تشکر. ماریو دیاز-Balart R-Fla. رند پل سناتور. R-Ky., همچنین آزمایش مثبت است.

– نیکلاس وو

مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار جنرال موتورز و فورد به هواکش

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواست خودروسازان جنرال موتورز و فورد برای شروع ساخت و تولید هواکش های حیاتی تجهیزات پزشکی مورد نیاز برای درمان COVID-19 بيمار و ذکر توسل به دفاع از تولید عمل برای وادار کردن این شرکت ها شروع به تولید انبوه.

“جنرال موتورز باید بلافاصله خود را باز ابلهانه رها lore city گیاه در اوهایو و یا برخی دیگر از کارخانه و شروع به ساخت هواکش در حال حاضر!!!!!!” او در توئیتر خود نوشت. “فورد رفتن در هواکش سریع!!!!!!”

رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت “استناد ‘P'” که او توضیح داد در یک بعد صدای جیر جیر به معنای دفاع از تولید عمل یک جنگ قدرت است که اجازه می دهد تا او را به شرکت های مستقیم به سرعت تولید تجهیزات پزشکی از جمله دستگاه تهویه مصنوعی و ماسک و لوازم دیگر برای کمک به کارکنان مراقبت های بهداشتی درمان coronavirus بیماران.

در حالی که وی با اشاره به اقتدار خود را به استناد DPA تهمت را روشن کند که آیا او می خواهم به استفاده از این قانون برای وادار کردن این شرکت ها به هواکش و یا اینکه آیا او فقط بالا بردن تهدید به انجام این کار.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد در واکنش به گزارش نیویورک تایمز که کاخ سفید متوقف کوتاه از تصویب $1 میلیارد دلار در مقابله با جنرال موتورز و Ventec زندگی سیستم های تولید تا 80,000 از مقدار مورد نیاز هواکش پس از مقامات دولتی گفت: آنها نیاز به زمان بیشتری برای وزن برچسب قیمت بر اساس گزارش روزنامه.

رئیس جمهور مواجه شده است و نصب, انتقاد از دولت و مقامات محلی برای به طور رسمی اجرای DPA به وادار کردن شرکت ها برای تسریع در تولید لوازم پزشکی در میان گسترده کمبود تجهیزات در سراسر کشور است.

“به طور معمول با ‘این’ General Motors, چیزهایی که فقط به نظر می رسد هرگز به کار کردن. آنها گفتند به ما 40,000 بسیار مورد نیاز هواکش,’،’ در حال حاضر آنها می گویند آن را فقط 6000 در اواخر ماه آوریل و می خواهند دلار بالا” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

– کورتنی سوبرامانیان

خانه انتظار می رود که به اندازه کافی به اعضای برگزاری ثبت vote در لایحه محرک

خانه انتظار می رود که به اندازه کافی به اعضای حاضر به رای دادن در 2 تریلیون دلار coronavirus بسته امداد جمعه با توجه به رهبری aide.

که این مهم به دلیل سرخوردگی اعضای خانه بازگشت عجله به سی جمعه تا مجلس را از اکثریت حاضر به برگزاری یک رای ثبت شده که Rep. توماس Massie قصد دارد به درخواست.

Massie R-Ky., خشم هر دو طرف و همچنین به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, با درخواست برای ثبت رای که نیاز به حداقل یک اکثریت حاضر در مجلس به ثبت رای خود را.

خانه برنامه ریزی شده بود به تصویب اندازه گیری با صدا رای معنی آن عبور خواهد با اعضا تماس یا “aye” یا “نه” یک روش است که آیا نیاز به اکثریت. رهبران می خواستم قانونگذاران به ماندن در خانه با توجه به نگرانی هایی است که با داشتن آنها سفر می تواند گسترش بیشتر ویروس در کنگره است. در حال حاضر دو خانه قانونگذاران باید آزمایش مثبت برای این ویروس و بیش از دو دوجین رفته اند به قرنطینه بیش از چند هفته گذشته است.

خانه دموکرات ها و جمهوری خواهان با هم کار کرده در طول پنج شنبه به شمارش آرا برای رسیدن به تعداد سحر و جادو – 216 – برای برگزاری یک رای ثبت شده.

Massie خود توضیح داد منطق در یک سری از توییت.

“قانون اساسی نیاز دارد که رسیدن به حد نصاب از اعضای حاضر به انجام کسب و کار در خانه. در حال حاضر میلیون ها نفر از ضروری طبقه کارگر آمریکایی ها هنوز هم نیاز به رفتن به محل کار در این بیماری همه گیر مانند خط تولید کارگران بهداشت و درمان حرفه ای, خلبانان, مواد غذایی کارمندان آشپز/سرآشپزها رانندگان تحویل خودرو مکانیک و سرایداران (به نام چند). آن را بیش از حد بپرسید که در خانه کار خود را درست مثل سنا انجام داد؟”

– Christal هایس

‘فاجعه برای آمریکا: مغلوب ساختن پیشی جستن ضربه شلاق در Massie

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد کرد در Rep. توماس Massie به عنوان یک “grandstander وجود دارد” و “فاجعه برای آمریکا” که باید پرتاب کردن از ایران برای حزب جمهوری خواه کنتاکی مخالفان به 2 تریلیون دلار coronavirus امداد بسته انتظار می رود به تصویب در مجلس جمعه.

“به نظر می رسد مانند یک سوم رای grandstander وجود دارد به نام @RepThomasMassie یک نماینده کنگره از, متاسفانه واقعا بزرگ, خارجه کنتاکی, می خواهد در برابر رای جدید نجات ما کارگران لایحه در کنگره” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی صبح جمعه.

“او فقط می خواهد تبلیغات. او می تواند آن را متوقف کند, تنها تاخیر است که هر دو خطرناک…& پرهزینه” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

رئيس جمهور گفت: از آن شده است “جهنم” کار با دموکرات ها به مذاکره لایحه اذعان است که او “تا به حال به رها کردن برخی از کارهای احمقانه به منظور دریافت ‘تصویر بزرگ انجام می شود.'”

پس از دعوت ایران به, پس گرفتن خانه در ماه نوامبر تهمت افزود: “اما پرتاب Massie از حزب جمهوری خواه!”

در یک پیگیری جیر مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Massie بود “توانمند سازی رادیکال چپ دموکرات” و اعلام کرد: “او یک فاجعه برای آمریکا و برای ایالت کنتاکی!”

Massie نیز تهدید به درخواست نمایندگان مجلس با رای فرد در این لایحه مجبور قانونگذاران مجلس به عجله بازگشت به واشنگتن جمعه به منظور به اندازه کافی قانونگذاران در حال حاضر به رای دادن در اندازه گیری.

خانه برنامه ریزی شده بود به تصویب این بسته در حالی که نگه داشتن آن صدها نفر از اعضای خانه بیش از نگرانی در مورد بیشتر گسترش ویروس. دو خانه قانونگذاران باید آزمایش مثبت برای COVID-19.

اعضای برنامه ریزی برای استفاده از یک رای صدای در که کسانی که در حال حاضر در خانه را از تماس یا “aye” یا ” نه.” این روش نیازی به اکثریت حاضر شوند. اما اگر حتی فقط یک عضو درخواست ثبت رای که Massie تهدید کرده است که برای انجام آن نیاز به بیش از نیمی از اعضای حاضر در این طبقه به رای فرد در اندازه گیری.

چند قانونگذاران مورد Massie برای وادار کردن آنها به بازگشت به واشنگتن. اما حداقل یک جمهوری خواه تگزاس در کنگره تراشه روی دفاع Massie و گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به “عقب.”

“@RepThomasMassie یکی از مهمترین اصولی مردان در کنگره و کشور خود. او در دفاع از قانون اساسی امروز نیاز به رسیدن به حد نصاب. وجود دارد هیچ چیز 3rd رای دادن در مورد آن realDonaldTrump,” Roy توییتی. “من ممکن است از دست رای اگر او نیروهای رول تماس (پرواز) اما آن عبور خواهد کرد. پشت کردن.”

– کورتنی سوبرامانیان

نیویورک قانونگذاران سفر به DC به رای با وجود کاخ سفید هدایت

چند تن از اعضای کنگره از شهر نیویورک در حال سفر به واشنگتن دی سی جمعه برای رای دادن در coronavirus بسته محرک با وجود کاخ سفید راهنمایی برای نیویورکی به خود-قرنطینه

در اوایل این هفته در یک coronavirus وظیفه نیروی نشست خبری دکتر دبورا Birx به مردم توصیه می شود از نیویورک به خود قرنطینه برای 14 روز پس از خروج از شهر برای جلوگیری از گسترش ویروس.

با وجود این راهنمایی چند عضو به نمایندگی بخش هایی از شهر نیویورک بودند خال خال در کف خانه و یا در سفر به واشنگتن برای رای دادن.

“من پرواز را در این کار هستم و بیشتر n. y. اعضای اینجا هستید بنابراین هیچ کس واقعا صحبت کردن در مورد آن” تشکر. لطف Meng D-n. y. گفت: آمریکا امروز در یک متن. Meng ارسال شده یک عکس از یک بیشتر خالی پرواز قبل از آن در صبح به عنوان او پرواز در از او کوئینز-منطقه منطقه.

محرک بررسی ماشین حساب: محاسبه چقدر پول شما می توانید دریافت کنید

تشکر. Nydia Velazquez, D-n. y. که نشان دهنده بخش هایی از بروکلین و کوئینز و منهتن سخنرانی کوتاه در کف خانه تماس با محرک لایحه را بسته است.

تشکر. Hakeem Jeffries, D-n. y. که منطقه شامل بروکلین و کوئینز ارسال شده یک عکس از خانه خود را به عنوان او منتظر برای رای دادن.

خانه رهبران خواسته قانونگذاران به سرعت بازگشت به واشنگتن بیش از ترس در فرد و رای مورد نیاز خواهد بود به حرکت این لایحه به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای تصویب نهایی است.

– نیکلاس وو

خانه آغاز می شود بحث در coronavirus بسته

مجلس نمایندگان آغاز شد چه چیزی می تواند تا سه ساعت بحث بر 2 تریلیون دلار coronavirus محرک لایحه جمعه صبح.

رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer گفت: آنها می توان به برگزاری یک “غیر معمول اما مهم جلسه” به عنوان عضو مجلس نمایندگان در زمان خود مراحل را برای جلوگیری از ویروس.

اعضای خانه بودند توصیه به نگه داشتن حداقل شش فوت فاصله از یکدیگر و به بهداشتی کردن دست خود را به عنوان آنها راه می رفت و از کف خانه. اسپری ضد عفونی کننده دست قرار داده شد در ورودی خانه طبقه برای اعضا استفاده کنید.

“هیچ کس نمی خواهد با قبول هر بخشی از این نجات بیل اما ما با یک چالش به ندرت دیده می شود در آمریکا در تاریخ است. ما باید در حال حاضر و یا تلفات در زندگی و معیشت خواهد بود به مراتب بیشتر است” گفت: Rep., Kevin بردی R-Texas.

– نیکلاس وو

نا امید قانونگذاران عجله خود را به دی سی به رای coronavirus بسته

نا امید و عصبانی قانونگذاران مجلس در حال عجله به بازگشت به واشنگتن در نظر گرفتن قرمزی چشم پرواز و رانندگی برای ساعت بعد از یکی از اعضای پیشنهاد او نیاز به یک فرد رأی تاریخی 2 تریلیون دلار لایحه برای کمک به آمریکایی ها و کسب و کار در وضعیتی وخیم از اثرات coronavirus.

خانه طرح به رای دادن در بسته با صدای رای معنی آن عبور خواهد با اعضا تماس یا “aye” یا “نه” اما این روش اجازه می دهد تا برای هر یک نماینده مجلس به درخواست برای ثبت رای دادن. اگر هر نماینده مجلس می پرسد برای یک, آن نیاز به بیش از نیمی از اعضای حاضر در مجلس نمایندگان به رای فرد در این قانون.

خانه امیدوار به تصویب بسته در حالی که نگه داشتن آن صدها نفر از اعضای خانه به دلیل نگرانی در مورد بیشتر گسترش ویروس. در حال حاضر دو خانه قانونگذاران باید آزمایش مثبت برای COVID-19.

مغلوب ساختن پیشی جستن در n. y. یک درخواست: “من باور نمی کنم شما نیاز 40,000 یا 30000 هواکش.”

اما چند قانونگذاران اعلام کردند برخی از مخالفت با این لایحه و اجازه می دهد آن را به بادبان را از طریق بدون یک رای کامل. یکی به طور خاص تشکر. توماس Massie R-Ky., به طور خاص در معرض تهدید به درخواست برای ثبت رای دادن.

تهدید ناشی از رهبری بپرسید که اعضای سرعت بازگشت به واشنگتن منجر به از کوره در رفته با عجله به پیدا کردن پرواز یا رانندگی کنید تا به سی چند قانونگذاران در زمان به توییتر و ارسال عکس های سلفی از red-eye پرواز و اتومبیل های خود را با برخی از عموم پخش خود را از سرخوردگی و خشم نسبت به Massie.

“ما در حال رهبری به سی امروز صبح برای رای دادن در سوم coronavirus امداد بسته است. ما می دانیم این است به انجام به سرعت به عنوان امکان” تشکر. مریم گی Scanlon, D-پن., گفت: در توییتر تصویری. “من واقعا نا امید دارد که برخی از اعضای تهدید به مخزن این لایحه در طبقه بنابراین همه ما یک تماس شب گذشته که ما باید سر خود را به عقب به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

یکی از Massie را همکار جمهوری خواهان بود بیشتر کند. Rep. پیت پادشاه R-n. y. نام آن را “ننگین” و “غیر مسئولانه است.”

“رفتن به واشنگتن برای رای دادن در همه گیر شد. چرا که از یک عضو کنگره امتناع از اجازه اقدام اضطراری تمام اعضای کنگره باید به نام برای رای دادن در خانه” او در توییتر نوشت. “خطر ابتلا به عفونت و خطر از قانون بودن به تاخیر افتاد.”

– Christal هایس

میشیگان در پاسخ به تهمت و پس از Hannity, مصاحبه

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer در پاسخ به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پس از رئیس جمهور به نظر می رسید برای فراموش دموکرات نام در حالی که بحث در مورد coronavirus پاسخ.

تهمت نمی تواند به یاد بیاورید Whitmer نام در مصاحبه با Sean Hannity از فاکس نیوز گفت: “ما تا به حال یک مشکل بزرگ با جوان, یک زن فرماندار از شما می دانید که من صحبت کردن در مورد از میشیگان.”

مغلوب ساختن پیشی جستن, که همچنین برخورد با فرمانداران نیویورک, ایلینوی, و, واشنگتن, در میان دیگران, گفت میشیگان اجرایی دولت است “نه پله. من نمی دانم اگر او می داند که چه خبر است. اما همه او می کند این است که نشستن وجود دارد و سرزنش دولت فدرال است.”

Whitmer پاسخ بعد پنج شنبه.

“سلام نام من گرچن Whitmer و فرماندار است که من” Whitmer توییتی در رئيس جمهور. “من بارها و بارها خواسته و احترام برای کمک به. ما به آن نیاز دارید. بیشتر حملات سیاسی فقط PPEs, پنکه, N95 ماسک, کیت های آزمایش.”

او افزود: “شما گفت: شما ایستاده با میشیگان — آن را اثبات کند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که او دوست دارد مردم میشیگان و “میشیگان بسیار مهم دولت است.”

در پاسخ به رئیس جمهور Whitmer آیا اعتصاب یک نکته مثبت آن را به عنوان مربوط به معاون رئیس جمهور مایک پنس.

“PS: من خوشحال هستم برای کار با VP!” Whitmer توییتی. “ما به خوبی.”

– دیوید جکسون

مغلوب ساختن پیشی جستن و چین رئیس جمهور بحث در مورد کوروناویروس

رئیس جمهور چین شی جینپینگ عصبانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و با استفاده از عبارت “چین ویروس” برای توصیف بیماری همه گیر کوروناویروس خواست تهمت به انجام بیشتر برای بهبود روابط میان جهان بزرگترین شرکای تجاری چینی رسانه های دولتی روز جمعه گزارش داد.

در یک شب تلفن تماس یازدهم گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن او امیدوار است ایالات متحده “را از اقدامات اساسی برای بهبود” روابط بین دو کشور گزارش شبکه دولتی چین دوربین مدار بسته.

یازدهم همچنین گفت که چین می خواهد به “ادامه اشتراک گذاری تمام اطلاعات و تجربه با آمریکا” برای مبارزه با گسترش جهانی coronavirus دوربین مدار بسته.

مغلوب ساختن پیشی جستن, که گفت که او با استفاده از اصطلاح “چین ویروس” چرا که جایی است که coronavirus شروع به قرار دادن یک چرخش مثبت در تماس تلفنی با آقای توصیف آن به عنوان “یک مکالمه خوب.”

“بحث در جزئیات بزرگ CoronaVirus است ravaging بخش های بزرگی از سیاره ما” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “چین بوده و از طریق مقدار و توسعه یک درک قوی از ویروس. ما در حال همکاری نزدیک با هم. احترام بسیار!”

– دیوید جکسون

خانه انتظار می رود به تصویب 2 تریلیون دلار بسته محرک

مجلس نمایندگان تنظیم شده است به تصویب عظیم 2 تریلیون دلار بسته محرک جمعه برای مبارزه با کروناویروس.

اندازه گیری ارسال خواهد شد پرداخت های مستقیم به افراد و خانواده ها و کمک به کسب و کار و صنایع.

همانطور که بیشتر نمایندگان مجلس که خود را قرنطینه و به عنوان سه قانونگذاران باید آزمایش مثبت برای coronavirus خانه دموکراتیک و رهبران جمهوری خواه گفته اند که آنها می خواهند این قانون را به تصویب یک صدا رای یا نشده رای متعلق به طور معمول برای uncontroversial مسائل مانند ضرب سکه های یادبود ساخت و یا ویژگی های اصلاحات به قوانین.

“ما اعضای خواهید به بازگشت به منظور بحث و ما انتظار داریم به صدا رای در آن” مجلس نانسی پلوسی به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه. “اما اگر ما نمی خواهیم آماده برای هر آنچه در آن است.”

خانه اعضای توصیه شده است برای نگه داشتن 6 پا بین خود و کارکنان خود را در offies و کنگره و دسترسی به کف خانه است که محدود است.

تشکر. توماس Massie R-Ky., تهدید کرده است که مخالفت با یک صدا رای که تاخیر در رسیدگی توسط قانونگذاران را وادار به برگزاری یک رای ثبت شده.

این لایحه به تصویب مجلس سنا توسط یک 96-0 رای چهارشنبه شب روزهای بعد از مذاکرات بین دموکرات ها و جمهوری خواهان بیش از مقررات نهایی. دموکرات ها خواسته بود برای دقیق تر نظارت بیش از وجوه پرداخت شده به صنایع تحت تاثیر شیوع.

خانه مجموعه به reconvene در 9:00 a. m. EDT.

– نیکلاس وو

مغلوب ساختن پیشی جستن سوالات نیویورک درخواست 30,000 هواکش

در حالی که حمایت و همکاری با فرمانداران برای مبارزه با کروناویروس رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است سوال برخی از درخواست های خود را برای ده ها هزار نفر از فن های مورد نیاز برای درمان یک رود سیل بیماران در هفته های آینده.

“من باور نمی کنم شما نیاز 40,000 یا 30000 پنکه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فردا نیوز, میزبان, Sean Hannity در روز پنج شنبه. “شما می دانید شما را به بیمارستان بزرگ و گاهی اوقات آنها را دو هواکش. و در حال حاضر همه از ناگهانی آنها گفت: “می توانید به ما سفارش 30,000 هواکش?'”

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: او نیاز 30,000 هواکش “حداقل” برای دیدار با اوج شیوع در دولت خود را در یک زن و شوهر از هفته. کومو نیز گفت: دولت فدرال آهسته بوده است برای کمک به ارائه کمک.

“رئیس جمهور گفت: این یک جنگ است – آن است که یک جنگ” کومو گفت. “پس آن را یک جنگ!”

با استناد به کومو را درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Hannity: “سی هزار ؟ همه حق است. فکر می کنم از این. شما می دانید که شما رفتن به بیمارستان آنها را در یک بیمارستان. و در حال حاضر همه از ناگهانی همه درخواست برای این شماره های گسترده.”

مغلوب ساختن پیشی جستن حال تلفنی با فرمانداران در روز پنج شنبه و نام آن را “فوق العاده نشست.”

– دیوید جکسون

نظرسنجی: trump’s تصویب امتیاز افزایش طول coronavirus پاسخ

یک نظرسنجی جدید نشان می دهد افزایش حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در میان پاسخ به گسترش coronavirus از جمله بالاترین ریاست جمهوری تصویب امتیاز – 48% به 46% مخالفت با یک توجه نو به واشنگتن پست-ABC اخبار نظرسنجی.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که به فرماندهی تلویزیونی در سراسر کشور جلسات در coronavirus پاسخ برای دو هفته خود را دیده است تصویب امتیاز افزایش پنج نقطه در ماه گذشته نظرسنجی گفت.

“است که بالاترین تصویب امتیاز از ریاست جمهوری خود در پست-ABC نظرسنجی و اولین بار خود را به طور کلی امتیاز مثبت خالص,” واشنگتن پست گزارش شده است.

پست همچنین گفت که “اکثر آمریکایی ها می گویند او بیش از حد آهسته به اقدام در روزهای اولیه از ویروس گسترش یافته است و این افزایش در مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز “است که به مراتب کوچکتر از برخی دیگر از رئیس جمهور را تجربه کرده اند در زمان بحران ملی.”

به طور معمول نمایش از مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت سقوط در امتداد خط حزب جمهوری خواهان به شدت از او حمایت دموکرات ها به شدت به مخالفت با او.

خود را بهبود تصویب امتیاز است که با توجه به افزایش اندک در دموکراتیک حمایت از همان نظرسنجی در ماه فوریه پست گفت: “پس فقط 4 درصد از دموکرات ها مورد تایید خود را به طور کلی عملکرد در حالی که نظرسنجی جدید نشان می دهد که 17 درصد ارائه یک امتیاز مثبت است.”

– دیوید جکسون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>