Hotze چالش به شهرستان هریس اقامت-صفحه اصلی جهت حرکت دولت به دادگاه منطقه

تگزاس دیوان عالی کشور است را رد کرد و طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن قانون اساسی هریس شهرستان اقامت در خانه سفارش هر چند مبارزه قانونی تنظیم شده است به ادامه دولت در دادگاه منطقه.

چهارشنبه حاکم آمد در درخواست از کت و شلوار را شاکیان از جمله دیرین محافظه کار فعال استیو Hotze و شبان از سه هوستون-منطقه کلیساها.

در اوایل این هفته Jared Woodfill گروه وکیل ثبت یک مورد جدید در شهرستان هریس است که همین ادعا شهرستان قاضی لینا هیدلگو اقامت-در-خانه سفارش نقض شاکیان متمم اول قانون اساسی حقوق زیرا این گفته همچنان به محدود کردن خدمات کلیسا حتی پس از هیدلگو تجدید نظر آن را به چین با رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت اجرایی سفارش deeming کلیساها “ضروری کسب و کار.”

فرماندار مارس 31, بخشنامه شبیه به اقامت در خانه سفارشات صادر شده توسط استان ها در سراسر تگزاس یک روز پس از Hotze و شبان ژوئن Bustamante, جورج گارسیا و دیوید والدز ثبت یک دادخواست, این استدلال که, شهرستان هریس, سفارش نقض قانون اساسی توسط سفارش بسته شدن کلیساها و عدم تعریف تفنگ مغازه ها به عنوان “ضروری” کسب و کار.

چهار شاکیان اصلی باقی می ماند و جدید از طرح دعوی در دادگاه و به آنها پیوست توسط تام تاخیر سابق رهبر جناح اکثریت مجلس که نماینده یک منطقه در منطقه هوستون تا سال 2006. شاکیان نیز به چالش کشیده اند Montgomery County اقامت-در-خانه سفارش در حالت های مختلف دادگاه منطقه.

تحت ابوت اجرایی که جایگزین محلی اقامت در خانه, سفارشات, خانه عبادت ممکن است باز باقی می ماند هر چند که آنها باید انجام فعالیت های خود را آنلاین و یا از طریق کنترل از راه دور صوتی یا تصویری خدمات زمانی که ممکن است. ابوت بعد صادر دقیق تر راهنمایی در یک بیانیه مشترک با دادستان کل کن Paxton, و اضافه کرد که کلیسا باید لغو فرد در تجمعات و یا محدود کردن تعدادی از عبادت بسته به اینکه چگونه “قابل توجهی” جامعه گسترش COVID-19 بوده است در منطقه خود است.

پکستون نیز صادر جداگانه نظر گفت: دولت های محلی تعطیل نمی تفنگ فروشگاه و یا در غیر این صورت محدود خرید و فروش و یا انتقال.

تگزاس دیوان عالی کشور اعطا Hotze و شبان’ حرکت به صورت داوطلبانه اخراج دادخواست خود را. دادگاه قبلا خواسته هر دو طرف را به وزن در این که آیا ابوت اجرایی به منظور ارائه طرح دعوی در دادگاه مطرح کردن.

تاریخ و زمان آخرین جمعه, Hidalgo تجدید نظر او را به “مجوز فرد مذهبی خدمات است که مطابق با دستورالعمل CDC” با توجه به پر کردن دادگاه توسط دادستان شهرستان ، شاکیان در ادامه به چالش هیدلگو را در دولت دادگاه منطقه Woodfill گفت: در بخشی به دلیل آن تحمیل مجازات — تا 180 روز در زندان و 1000 $خوب — که ابوت نمی کند.

هیدلگو را اصلاح نظم می گوید: “در تگزاس دادستان کل ارشاد در این موضوع اگر خدمات مذهبی را نمی توان انجام از خانه و یا از طریق کنترل از راه دور خدمات مذهبی خدمات ممکن انجام شده در کلیساهای جماعت و خانه عبادت است.”

Woodfill گفت: او تفسیر که زبان به نوار اکثر کلیساها از جلسه در فرد چرا که بسیاری از آنها قادر به نگه داشتن خدمات از راه دور.

“فقط در مورد هر کلیسا است که توانایی به انجام این کار” Woodfill گفت. “شاید برخی از کوچک وجود دارد کلیساها که نیست. این بدان معنا نیست که خود را parishioners به اینترنت و یا توانایی برای دسترسی به این سرویس است. ما فکر می کنیم که به وضوح در دولت آینده به کلیسا و صدور حکم و حکم که یک تخلف مذهبی آزادی.”

تاخیر که نماینده یک منطقه در جنوب هوستون-منطقه حومه از سال 1985 تا 2006 لیست معافیت حیاط در زمین قند در Fort Bend County است. Woodfill گفت: تاخیر ایستاده به شکایت همسایه شهرستان به دلیل نظم “نقض حق خود را برای رفتن به کلیسا در شهرستان هریس. او نمی تواند حضور خود را در کلیسا اگر آن بسته است با توجه به سفارش و اگر آن را باز کرد و او حضور او جریمه خواهد شد $1 ، 000 و در 180 روز در زندان است.”

شهر و شهرستان مقامات گفته اند که آنها قصد ندارند به طور کامل اجرای مجازات و به دنبال رعایت داوطلبانه قبل از توسل به اتهام جنایی. اکثر کسب و کار را برای اولین بار دریافت هشدار اگر آنها از انطباق و سپس می تواند ضربه با جریمه یا بازداشت اگر امتناع خود را مطابق می شود فاحش سخنگوی هریس شهرستان کلانتر دفتر گفت: در ماه گذشته.

[email protected]

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>