منتشر شده

اینها به معنای واقعی کلمه بزرگ, اسباب بازی برای پسران. چرخ های داغ™ افسانه تور برای سال سوم و در شکار برای زندگی بعدی-اندازه سفارشی خودرو به ارزش تبدیل شدن به یک چرخ die-cast, ابزار جنسی, با توجه به انتشار اخبار.

یکی از بزرگترین سفر نشان می دهد خودرو را به یک گودال توقف در هوستون در Aptil 18, به دنبال اتومبیل که تجسم داغ چرخ استانداردهای بالای عملکرد و طراحی.

خود موتور RUNNIN’: عجیب و غریب چشم نواز اتومبیل برگرد تا در هوستون سوپراسپرت شنبه

“پس از توقف در بیش از 20 شهر مختلف و دیدن تقریبا 10,000 سفارشی ایجاد بیش از دو سال گذشته بوده ایم دور توسط ما طرفداران استعداد و جدی شور برای ماشین” گفت: Ted وو سر از چرخ های جدید طراحی ماتل. “افسانه تور به ارمغان می آورد با هم اتومبیل خود را از تقریبا در هر ساخت و مدل است که تجسم داغ چرخ با نام تجاری و ما هیجان زده به آن را به سطح بعدی در حتی بزرگتر و بهتر راه در سال 2020 است.”

در 2019 در چرخ های داغ افسانه تور گرد هم آورده بیش از 90,000 طرفداران و 5000 ماشین های سفارشی از سراسر ایالات متحده و مکزیک و آلمان است. ادامه در چرخ های داغ درست چلنجر روح سوم تور سالانه را گسترش خواهد به توقف در شهرهای جدید مانند بوستون و میلواکی, دادن طرفداران و حتی شانس بیشتری برای رقابت برای خودرو های سفارشی تبدیل به یک یاد 1:64 گري خودرو اسباب بازی با توجه به انتشار.

محل برای این سال توقف در هوستون است هنوز اعلام نشده است. در سال گذشته این تور را متوقف و در خارج در 3450 FM 1960 جاده ها است.

HOUSTONCHRONICLE.COM: خودروسازان تمام در اتومبیل های الکتریکی و حتی به عنوان فروش شیب

تصور در سال 1968 توسط یک مبتکر یک دانشمند موشک و یک طراح خودرو داغ چرخ و 1:64 مقیاس گري اتومبیل طراحی شده بودند به نگاه عالی و انجام است. پنج دهه بعد داغ چرخ شماره یک فروش اسباب بازی در جهان* با بیش از 16.5 خودروهای فروخته شده در هر ثانیه. نام تجاری تکامل از ساده و در عین حال محبوب ماشین اسباب بازی با پرتقال آهنگ به سیستم جهانی حق رای دادن نیروگاه ارائه می دهد که طرفداران از تمام سنین multi-channel تجربه بازی.

دنی ارموسییو ٬ سونورا است Sr. اخبار دیجیتال, ویرایشگر برای Chron.com | خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @Dannyherm1| ایمیل او را در Danny.Hermosillo@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im