هات داگ شانزه تکرار به نیویورک علائم ویروس ضعیف چهارم جولای

به روز شده

نیویورک (AP) — coronavirus قرار دادن یک دمپر در این سال چهارم جولای جشن در نیویورک اما برخی از چیزهایی که می ماند همان. جوی شاه بلوط و میکی Sudo تکرار به عنوان مردان و زنان قهرمان در روز شنبه ناتان معروف جولای چهارم هات داگ خوردن مسابقه.

شاه بلوط را قطع کرد 75 سوسیس و نان در 10 دقیقه و Sudo سیم 48 1/2 در یک رقابت قرار گرفت که در محل نامعلومی با هیچ فرد تماشاگر. هر دو داغ سگ بالغ شد رکورد جهانی. “من همیشه برای یک رکورد” شاه بلوط گفت: قبل از مسابقه پخش زنده ورزشی-گرسنگی ESPN. “من می دانم که چیزی است که هواداران می خواهند.”

تنها در HOUSTONCHRONICLE.COM: تگزاس صنعت گردشگری مبارزه با “مثل جهنم’ به زنده ماندن تابستان

مقامات از جمله شهردار, بیل د Blasio دیابت چارلز شومر و شهردار سابق مایک بلومبرگ جمع آوری شده در پایین منهتن زودتر شنبه برای بازگشایی گردید. 11 یادبود پلازا شده طناب از اواسط ماه مارس زمانی که نهادهای فرهنگی تعطیل در سراسر شهر برای متوقف کردن گسترش ویروس.

“روز استقلال است اتصالات به مناسبت بازگشایی 9/11 یادبود” بلومبرگ رئیس ملی Sept. 11 یادبود و موزه گفت: در یک بیانیه آماده. “همانطور که ما جشن انقلاب بیانیه صادر 244 سال پیش—و وعده برابری برای همه است که ما هنوز کار را به انجام برسانند —ما همچنین به افتخار همه کسانی که پرداخت این هزینه از عهده این بار از حفظ آمریکایی آزادی است.”

اعضای خانواده از افرادی که درگذشت در سپتامبر. 11 سال 2001 حملات استقبال شد بر روی پلازا شنبه بعد از ظهر. یادبود خواهد بود برای عموم از 1 تا 8 بعد از ظهر یکشنبه شروع با ماسک و اجتماعی فاصله مورد نیاز است. موزه باقی می ماند بسته شده است.

سرمقاله: پس از 244 سال اعلام استقلال ندارد خود را از دست داد قدرت

نیویورک بودند خواست برای جلوگیری از زیادی تعطیلات گردهمایی به منظور جلوگیری از افزایش coronavirus موارد مانند دیگر کشورهای در حال دیدن.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: وجود بیش از 720 جدید تایید coronavirus موارد گزارش جمعه در سطح ایالت و 11 و میر بودند نسبت به این ویروس است.

شهر نیویورک تاریخ 4 ژوئیه جشن پوش خواهد شد توسط یک تلویزیونی نمایش آتش بازی بیش از ساختمان امپایر استیت است. آتش بازی اسپانسر میسی گفت: این نمایش به پخش NBC خواهد از ویژگی های “یک نمایش های دیدنی و جذاب طراحی شده به یک حماسه نمره های موسیقی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>