بزرگ Houstonian تفریح و سرگرمی: صحبت کردن در مورد چگونه رطوبت و گرما – است و دشمن خود را.

که حلقه درست در این هفته همانطور که ما لگد کردن ژوئیه با سه رقمی “احساس می کند مانند” درجه حرارت در سراسر منطقه است. واقعی درجه حرارت باقی خواهد ماند و در اواسط به بالا-90s در سراسر بیشتر هوستون اما رطوبت ایجاد گرما ارزش شاخص تا 102 درجه توسط چهار شنبه بعد از ظهر.

سرد کردن: که در آن برای به دست آوردن که daiquiris به رفتن شما به شدت نیاز دارید در حال حاضر

روز پنج شنبه “احساس می کند مانند” درجه حرارت می تواند به 104 درجه یک الگوی گرما از امداد رسانی از طریق حداقل چهار شنبه.

برای برخی از ما در منطقه گرما به شمار یک “خطرناک” خطر از جمله افراد مسن و کسانی که کار خارج از منزل.

“ما در حال حاضر محکم به جنوب شرق تگزاس و ما لزوما نیاز به مشاوره در سطح گرما برای آن می تواند خطرناک” خدمات ملی آب و هواشناسان گفت: در پیش بینی دقیق. “این درست است به خصوص اگر شما نیاز به صرف امتداد طولانی در آفتاب و یا در مناطقی که نمی بینم قابل حرکت هوا. هر چند این گرما ممکن است غیر طبیعی به اندازه کافی به حکم توجه ویژه آن را به اندازه کافی داغ که حرارت ایمنی باید مورد توجه در برنامه های خود را.”

خدمات ملی آب و هوا خواستار هر کسی که با این نسخهها کار خارج از منزل به نوشیدن مقدار زیادی آب و اجتناب از حد فعالیت شدید که ممکن است. استراحت در سایه به عنوان اغلب به عنوان شما می توانید.

مثل همیشه آنها اصرار رانندگان به “نگاه کنید قبل از اینکه شما قفل” و اطمینان از هیچ کس (و هیچ حیوان خانگی) است که پشت سر گذاشت در ماشین.

کوچک باران شانس بازگشت شنبه با 20 درصد احتمال رگبار و رعد و برق در شب. که آغاز روند افزایش در باران شانس طریق midweek.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در jay.jordan@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de