امیدوارم خستگی از ترس: سلامت کارگران در مناطق آرام دبستان برای COVID-19 هرج و مرج در حالی که همکاران در دیگر شهرستانها عجله در

یک روز در هفته گذشته در شهر نیویورک آمبولانس صف خارج ورودی به اتاق اورژانس. مسافران منتظر برخی برای پنج ساعت به ترياژ شده. آنها در نشست لابی ساعت بیشتر قبل از دیدن یک دکتر.

دکتر کالوین خورشید مستقل پزشک ER, که گفت که او کار می کرد 18 شیفت در 10 بيمارستان در هفته های اخیر — گفت: هرج و مرج در صحنه به معنای آن است که آسان تر برای او را به ترک ER از یک درب را وارد کنید و دوباره از طریق دیگری به جای بافت بین محکم بسته بندی شده تخت سرفه افراد بیمار. بسیاری از پر راهرو گاهی اوقات به مدت سه روز تا یک تخت و یا ونتیلاتور در دسترس بود طبقه بالا. برخی از درگذشت انتظار.

خورشید گفت: پرستاران او می دانست که به متین گفته او آنها وحشت زده بودند برای زندگی خود را. برخی از استفاده روز-پیر ماسک و عینک کیسه زباله به عنوان لباس. زمانی که از بیمارستان فرار از مو تور و کلاه جراحی خورشید پیچیده شال در اطراف سر خود را. هنگامی که یک شب نیست که به اندازه کافی بلند آستین همکار نوار پیچیده شده در اطراف خود را در آغوش.

خورشید که مشغول به کار در نیویورک اتاق های اورژانس پس از کسب مدرک پزشکی خود را پنج سال پیش ارزیابی لیست در حال رشد از بیماران — همه گزارش COVID-19 علائم. او احساس هر تصمیم گیری مراقبت های او ساخته شده بود بین انتخاب بد و بدتر یکی.

او گریستم.

“من گریه برای آینده” آفتاب گفت. “من احساس می کردم که هیچ چیز من انجام شد ضرب و شتم به عقب جزر و مد.”

ایالات متحده آمریکا امروز صحبت با 36 کارکنان مراقبت های بهداشتی از ساحل به ساحل به گرفتن یک عکس فوری از آنچه زندگی است مانند آنها را در میان یک بیماری همه گیر است که در حال حاضر مواج در برخی از شهرستانها و هنوز خزنده به دیگران است.

سلامت کارگران در مکان های با کمتر مورد تأیید گفته آنها تعداد منابع خود را, پاسخ ترس سوالات در رسانه های اجتماعی و نگرانی خواندن گزارش های خبری در مورد همکاران در جای دیگر که در حال غرق با بیماران از جان گذشته برای مراقبت از.

آنها آماده کند.

و آنها امیدواریم.

در سریع شهرستان داکوتای جنوبی, دکتر نانسی بابیت خورشتی در این گزارش از هرج و مرج خارج از نیویورک مراکز درمانی به عنوان او سوار دوچرخه خود را به کار می کنند. او جایگزین بین خشم و غم و اندوه او به عنوان pedaled توسط همسایگان نادیده گرفتن بهداشت عمومی توصیه هایی برای جلوگیری از تماس به عنوان آنها را در آغوش کشید دوستان و یا اجازه دهید بچه های خود را بازی در خانه همسایه.

بابیت می داند که آن را تنها یک ماده از زمان قبل از خود شهر در بحران است.

“همه چیز به ما می گوید تمام داده های ما می توانید به ما می گوید هیچ جایی در ایالات متحده خواهد شد در امان,” او گفت:. “ما باید اطلاعات است. و آن سخت است برای دیدن مردم رفتن در مورد زندگی روزانه خود را در یک حالت انکار و یا ترس است.”

در شهرستانها در حال حاضر ضعف با بحرانی بیماران و پزشکان و پرستاران از ترس برای ایمنی خود را در حالی که انتخاب که بیماران برای زنده نگه داشتن و آن را اجازه می میرند. برخی از کشته COVID-19 بوده است همکاران خود را.

وجود دارد که امیدواریم با توجه به عزم و خستگی.

با وجود کمبود تجهیزات ایمنی و ابزار پزشکی برای انجام شغل خود را از سلامت کارگران نشان داد تا برای کار ساخته شده و با انجام خلاق راه حل.

کسانی که نا آشنا با مراقبت های ویژه و عفونی بیماری روش های گزارش رفتن را از طریق فشرده آموزش نحوه کار پنکه intubate بیماران و با خیال راحت به تجهیزات حفاظتی — اگر چنین تجهیزات در دسترس است در همه. آنها ساخته شده ایم موقت فولاد ماسک از نوار بهداشتی و یا توسط صتبلرس باندهای لاستیکی به slip-on کفش را پوشش می دهد. برخی از بیمارستان ها به صورت فله دستور باران ponchos چون پزشکی لباس در backorder.

آنها با اتکا بر جامعه داوطلبان که باید دوخته پارچه ماسک که ایده آل نیست اما بهتر از هیچ چیز است. دبیرستان معلمان با پرینتر 3D تولید شده و قابل شستشو دستگاه های است که می توان با نصب یک قطعه از یک N95 فیلتر اجازه می دهد بیمارستان های محلی خود را به کشش عرضه محدود.

روز سه شنبه اولین روز کامل در خانه در نزدیک به یک ماه خورشید جواب داد: دست کشیدن بر روی درب خود را.

یک پرستار و یک دوست از یک دوست که تا به حال دیده می شود او Instagram پست که او فوق العاده N95 ماسک برای به اشتراک گذاشتن — آمد خانه خود را به انتخاب کنید تا برخی برای تیم. او گفت: خورشید که دو نفر از همکاران او را در حال حاضر از درگذشت COVID-19.

آفتاب خداحافظی درب بسته و برداشت تا تلفن خود را به ادامه صحبت با یک خبرنگار.

“اوه خدای من” او گفت:. “یکی از پرستاران که کشته شد یک بیمار انتوبه در بیمارستان های مختلف از یک هفته و نیم پیش است.”

چند ساعت بعد او خواسته شد برای پوشش دیگر ER تغییر است. او در رفت.

‘آنها می ترسند که آنها در حال رفتن برای مردن در محل کار’

دکتر جان کلمن سوم ریوی و مراقبت های ویژه متخصص در شیکاگو شمال غربی بیمارستان یادبود دیده است تعداد COVID-19 مورد افزایش هر روز.

“ما تا به حال برای رفتن از یک ICU به ويژه به سه Icu,” کلمن گفت. “در حال حاضر ما باید ترکیبی از افرادی که در حال گرفتن بیمار حاد و نیاز به سطح بالایی از حمایت و تهویه.”

پزشکان و پرستاران و تکنسین های آموزش یکی دیگر در نقش مربوطه خود را برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض به کروناویروس و محدود کردن استفاده از منابع.

“معمولا هر کس در این تیم می رود به اتاق اما رویکرد ما این است که هر کسی را برای رفتن به اتاق را انجام خواهد داد هر سه شغل” کلمن گفت.

Tricia Rae Pendergrast یک med student at Northwestern را فینبرگ دانشکده پزشکی در حال کار با GetMePPE سراسر کشور تلاش برای پیدا کردن و توزیع تجهیزات حفاظتی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که در حال به خطر انداختن خود را به خوبی بودن.

“من به همکاران در 20s خود را راه اندازی بخواهد و ارسال اطلاعات بانکی خود را به همسر خود, چرا که آنها می ترسند که آنها در حال رفتن برای مردن در کار و نمی قادر خواهد بود به کسانی که آماده سازی,” او گفت:.

دکتر دیوید Thimons شده در این مرکز از بزرگترین COVID-19 شیوع در Beaver County Pennsylvania.

او برای مراقبت از 450 نفر در برایتون توانبخشی و مرکز سلامتی. در هفته گذشته 41 بیماران دارای آزمایش مثبت سه نفر از آنها فوت کرده اند. شش کارکنان نیز باید آزمایش مثبت است.

برای روز Thimons کار کرده است از صبح زود تا اواخر شب بررسی آخرین تکنیک ها و ادبیات در هر چیزی است که می تواند کمک به پیری ساکنان نبرد COVID-19. هنگام صحبت با خبرنگاران در مورد بیماران او نگران نمی خواهد زنده ماندن Thimons صدا خسته و در زمان شکست داد. اما تن او رشد, امیدوار, به عنوان او در توصیف کسانی که شروع به نشان دادن نشانه هایی از بهبود.

“این اولین بار در سه روز است که به من لبخند زد,” او گفت:.

مقابل خانه

هر روز که کلیولند, می سی سی پی, پرستار, بریتنی McCreary می رسد در بولیوار مرکز پزشکی برای تغییر او تغییر لباس های خود را قرار می دهد و آنها را در یک کیسه کاغذی قرار می دهد و او را مالش. پس از کار او تغییر به لباس های خود را قرار می دهد او مالش را در کیسه های کاغذی و رول تا بالا. هنگامی که او طول می کشد خاموش کفش در خارج از خانه پس از آن افسردگی او مالش را به طور مستقیم در ماشین لباسشویی. او طول می کشد دوش قبل از دست زدن به بچه های خود را.

“من فکر نمی کنم آنها به طور کامل درک” McCreary گفت.

سلامت کارگران می گویند حمایت از خانواده و لحظات کمی از “زندگی عادی” شده است انتقادی به مدیریت غیر منتظره ای بالا سطح از استرس است.

روز یکشنبه McCreary برنامه ریزی شده یک جایگزین جشن تولد برای دخترش که تبدیل 9: یک شکار روبنده در اطراف شهرستان با سرنخ منجر به ارائه. آنها شگفت زده شدند با خانواده و دوستان است که ابداع خود را جشن.

آن روز حدود 10 ماشین نورد گذشته خانه های خود را در یک تولد رژه با مناسب اجتماعی فاصله. پدر و مادر honked شاخ در حالی که کودکان برگزار شد تا نشانه ای برای McCreary دختر و پرتاب آب نبات.

“این یک تولد او را هرگز فراموش نکنید,” McCreary گفت. “این عالی بود.”

اما پروتکل های ایمنی چیست پرستاران و پزشکان باید به انکار خود بیماران مشابه تعامل با دوستان و یا خانواده است که می تواند آرامش. بدون بازدید. بدون استثنا.

گاهی اوقات کارکنان بیمارستان می تواند کمک به بیماران استفاده از چت تصویری به ماندن متصل با عزیزان. اما پویایی می تواند تنش. پریشان اعضای خانواده باید فریاد زد پرستاران که آنها را تکذیب کرد ورود به یک بیمارستان است. چند تلاش کرده اند به اجرا گذشته screeners و تا به حال به حذف security.

پس از تبدیل به دور شوهران و همسران و دختران و پسران, سلامت کارگران را تماشا بیماران مرگ به تنهایی. پرستار Kellie ناخالص گفته شده است که اکثر دلخراش بخشی از بحران ،

“هر بار که یک کد به نام سربار معده من قطره گفت:” ناخالص که با این نسخهها کار در جزیره یهودی مرکز پزشکی.

گاهی سلامت کارگران می دانیم افرادی که می میرند.

در روز دوشنبه Rev. تیم راسل یک کشیش در دومین کلیسای پروتستان در ممفیس تنسی در اثر عوارض ناشی از COVID-19 بعد از نزدیک به دو هفته از بیمارستان مراقبت. مراقبت از خود تیم شامل اعضای کلیسای او.

“تیم بود و یک دوست خوب برای بسیاری از مردم و یک منبع برای این جامعه” گفت: دکتر استیو Threlkeld مدیر شرکت باپتیست بیمارستان یادبود-ممفیس ” برنامه پیشگیری از بیماری های عفونی. “او را بشدت از دست رفته است.”

آماده سازی

Albuquerque, New Mexico, مترقی, مراقبت پرستار پاملا کوه است که یک برنامه ریز و حل مشکل نیست دخترکم. در اوقات فراغت خود او صنایع دستی چوبی جعبه با زیر شلواری بر دوستان آهنگ های مورد علاقه: یک کابوی بوت برای کشور عاشق موسیقی و روشن و غریب یکی برای P!nk متعصب.

اما در چند روز گذشته کوه های گرفته شده با عینک ایمنی از کارگاه را به طوری که او می تواند استفاده از آنها در محل کار — یک فقیر جایگزین برای محافظ پزشکی دنده.

کوه گفت که او احساس می کند آماده شده و به خوبی آموزش دیده برای مبارزه پیش رو است. هنوز هم او نگرانی در مورد او 84 ساله و مادر برای آنها که او یک پرستار و همسرش که یک بیماری که او را در معرض خطر شدید COVID-19 علائم. کوه اذعان می کند که اگر هم بودند به قرارداد این بیماری و نیاز به بستری شدن در بیمارستان و نه خواهد دریافت ونتیلاتور اگر آنها در تامین کوتاه مدت. او می داند که شخص دیگری خواهد بود به احتمال زیاد برای زنده ماندن.

به جای برش پشت او در دسترس ساعت در محل کار برای محافظت از خانواده اش کوه داوطلب شده است به کار اضافی شیفت. او به دنبال نسبی را در مراقبت های اولیه عوارض برای مادر و بررسی چگونه برای به حداقل رساندن خطر از آوردن یک بیماری عفونی خانه از محل کار.

“زمانی که من تصمیم به یک پرستار 37 سال پیش بود که بخشی از تعهد است. به این معنی من قرار داده و در این راه از آسیب,” او گفت:. “من به شدت احساس می کنند که من می خواهم برای حمایت از این جامعه است. من می خواهم به قادر به رفتن به محل کار و انجام همه چیز را من می توانم به منظور کمک به مردم از طریق این دیوانه مجنون دوره است.”

معلوم می شود اما کوه نمی خواهد رفتن به محل کار در هر زمان به زودی. دوشنبه شب او موفق به دریافت یک تماس از کار او گفتن برای منزوی کردن برای دو هفته به دلیل یکی از همکاران پرستار به حال آزمایش مثبت است.

“من واقعا امیدوارم که او خوب است. من هیچ علائم” کوه گفت: هنوز در تلاش برای کشف کردن که چگونه برای به حداقل رساندن تماس با خانواده در خانه. “من فکر می کنم این روح از این جهان به من گفتن … آرام می شود و شاید من اجرا اره نواری.”

تا شمال پرستار دیگر بود دست و پنجه نرم کردن با یک تست مثبت.

پس از مراقبت از حدود 20 COVID-19 بيمار در دانشگاه ایلینوی در بیمارستان, Daniel Ortiz, 29, آموخته او آلوده شده است.

“این یک rollercoaster از احساسات و آن را دشوار است به آن را به عبارت” او گفت:. “مثل ما در حال پرواز یک هواپیما به عنوان ما در حال ساخت آن در هوا دانستن است که آن را به سقوط به یک سیرک.”

ده ها تن از دیگر پرستاران در بیمارستان شیکاگو باید آزمایش مثبت برای این ویروس و Ortiz گفت: این باعث کمبود نیروی انسانی.

“بیمارستان گیج کننده است. این هرج و مرج است. شما حتی نمی توانید تصور کنید چه خبر است,” او گفت:. “شما را به بیمارستان دریافت کنید و نیمی از کارکنان خود را نمی وجود دارد دیگر. آنها یا تماس در بیمار و یا آنها نگران آنها در حال رفتن به آن را در خانه به بچه های خود و یا خانواده است.”

اورتیز زندگی در یک مجتمع آپارتمانی در شیکاگو با همسر و پدر و مادر. پدر و مادر خود زندگی می کنند در یک واحد طبقه بالا و با او زندگی می کند در یک واحد با همسر خود را در زیر. او دیده نشده پدر و مادر خود را در یک ماه و او و همسرش در حال, در حال خواب در اتاق های مختلف.

“من واقعا در آغوش گرفت و بوسید همسر من, راه من می خواهم به” اورتیز گفت. “هنگامی که ما صحبت من یک ماسک. آن را مانند من در بیمارستان است.”

پنجشنبه گذشته در روز خود را خاموش Ortiz ایجاد یک تب و سردرد. او از خواب بیدار در وسط شب در عرق. اورتیز به نام کار جمعه و مورد آزمایش قرار گرفت و در صبح روز شنبه. بیمارستان به حال خود نتایج دوشنبه, اما او نمی تواند دریافت نتایج تا روز سه شنبه به دلیل بیمارستان کارمند خدمات بهداشتی غیرمنتظره بود با تماس. اورتیز رفت و برگشت به محل کار یک هفته بعد هفت روز پس از شروع علائم خود را و پس از سه روز که تب-رایگان.

“در نهایت هدف من این بود برای بازگشت به کار,” او گفت:. “تصور کنید که چگونه بیماران در تخت هستند و احساس دانستن آنها در حال غرق شدن? من نمی خواهید به پنهان کردن در خانه و مراقبت از مردم است که به من نیاز دارند.”

جدید تنش

در سراسر کشور بیمارستان ندارد و یا چند مورد به تاریخ توصیف برنامه ریزی تلاش: چگونه آنها را پیدا خواهد کرد کارکنان اضافی اگر به طور منظم کارگران تست مثبت است و باید قرنطینه چگونه آنها برنامه ای برای جیره بندی لوازم و تجهیزات و کسانی که آنها را دریافت خواهید کرد آموزش های فوق العاده در چند روز آینده به طوری که آنها همیشه باید کسی در دسترس intubate یک بیمار و یا نظارت بر دستگاه تنفس مصنوعی.

با وجود تمام آماده سازی Deb اسنل گفت: وجود اضطراب در میان همکاران پرستاری در ممفیس ،

“آن ناشناخته انتظار برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد و چه بد آن را به” او گفت:.

بابیت خانواده پزشکی دکتر در داکوتای شمالی داوطلب شده است به کار در شیفت در بیمارستان های محلی در صورت نیاز در طول شیوع. در مورد تعداد کم باقی مانده است اما در حال حاضر او خسته نگران هر دو خود و ترس از دوستان و خانواده.

“ناشناخته ما چگونه به نگه داشتن کسب و کار ما رفتن. ناشناخته از آنچه مردم می تواند و نمی تواند انجام دهد و کسی که آنها می توانند و نمی توان با. ناشناخته از آنچه اتفاق می افتد به افرادی که به تنهایی و جدا شده و اصلا خوب, شبکه اجتماعی,” او گفت:.

اطلاعیه پینگ بر روی تلفن خود را این روزها بیشتر. یک متن از یک دوست توصیف علائم خود را و اگر درخواست آنها باید آزمایش می شود. یک Facebook نظر از کسی که در تلاش برای ایجاد حس از بهداشت عمومی ، بابیت احساس ضعف بلکه احساس وظیفه برای کمک به مردم با این حال او می تواند.

های اخیر یک شب بابیت چپ کار تحویل مواد غذایی به 88 ساله و نمی توانید تا 8 بعد از او تا به حال زمان کمی برای باز کردن قبل از او تا به حال به چت تصویری با سالمندان پدر در سن فرانسیسکو که توصیف “نگران کننده علائم فیزیکی.” او در تلفن همراه او خاموش و تا حدود 2 صبح

“ما تا به حال یک عضو خانواده می آیند و بیش از 911 تماس بگیرید,” او گفت:.

چند ساعت بعد بابیت در دفتر تلاش برای کشف کردن که چگونه به نگه داشتن کسب و کار خود را شناور زمانی که بازدیدکننده داشته است بیمار هستند و شرکت های بیمه اند تا کنون پرداخت تنها کسری از هزینه های واقعی برای یک telehealth مراجعه کنید.

“این تا حد زیادی به فرایند” او گفت:. “من سعی می کنید به ماندن متمرکز و اقامت ذن و یک لیوان شراب هر شب.”

دکتر ربکا Lauderdale که شیوه های طب داخلی در یک کلینیک در جنوب می سی سی پی توصیف مشابه اضطراب انتظار بدانید که چگونه coronavirus را تحت تاثیر خود جامعه روستایی. او دارای یک سورئال حس که چیزی بسیار بدتر در مورد وارد است.

“ما بسیاری از طوفان را در اینجا و این چیزی است که این احساس می کند مانند” لودردیل گفت. “که یک طوفان در راه است.”

اولین موارد

شب قبل از اولین چرخش در COVID-19 واحد در, Franklin, Williamson, تنسی, مرکز پزشکی دکتر هارون Milstone بود و بی قرار.

او را صرف بیشتر از پنج شنبه شب شدت مطالعه توصیه های ایمنی. او با تمرکز بر قرار دادن دقیق از دنده محافظ — کلاه سر گذاشتن بر روی سر خود را به عینک بر روی صورت خود را دو دستکش در دست خود لباس بر روی بدن خود و غنیمت است. او مورد تجزیه و بارها و بارها نیاز به کمال در هنگام قرار دادن این موارد و در نظر گرفتن آنها ،

که چیزی است که ترس او را بیشتر. اگر او آن را اشتباه او می دانست که او می تواند مسئول برای گسترش این بیماری است.

“در 25 سال طبابت من هرگز پس از خودداری از هر چیزی” گفت: Milstone سابق مدیر پزشکی مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت را پیوند ریه برنامه که در حال حاضر با این نسخهها کار در بخش مراقبت ویژه ویلیامسون مرکز پزشکی.

“ایدز و یا H1N1 در سال 2009. من هرگز فکر نمی کردم دو بار در مورد ابتلا به چیزی از یک بیمار است. با این کار من احساس می کردم واقعا رفتن به جنگ.”

روز دوشنبه او در آغاز خود را برای اولین بار تغییر در مراقبت از بيماران بدحال — کسانی که در زندگی حمایت.

به عنوان او راه می رفت واحد طبقه او طلبه سفید تابلو بر روی دیوار آنهایی که جزئیات مناسب روش های ایمنی. او به بررسی تجهیزات به دنبال با یک سعی و کوشش او تا به حال هرگز قبل از. سپس او را آماده برای دیدن بیماران خود را.

“این چیزی است که من به پزشکی به انجام,” او فکر می کردم. “من فقط نیاز به جعل جلوتر.”

تنسی اولین COVID-19 مورد تشخیص داده شد در Williamson County, در مارس 4. تقریبا یک ماه بعد این شهرستان شروع به شمارش مرگ و میر.

Milstone اولین مورد از روز زن در 70s یکی که تنها عامل خطر عمده سن او بود. او بی توجه بود زمانی که او بررسی می شود ،

“آیا به ما بگویید که در خانواده وجود دارد این است که برخی از امید در سمت چپ؟” Milstone فکر می کردم. “یا این که ما انجام داده ایم همه چیز امکان پذیر است؟”

او به بررسی وضعیت او. او دیگر ساخت ادرار. چند عضو شکست شد. او در حمایت از زندگی.

او تلفن را برداشت و به نام بیمار ،

“هیچ چیز وجود دارد من می توانم” او به او گفت. هنگامی که او درگذشت Milstone توضیح داد که این دختر خواهد بود قادر به دیدن مادرش بدن اما نه او را لمس. حتی پس از مرگ, ویروس نگه می دارد و خانواده ها از هم جدا.

زمانی که او در سمت چپ اتاق او متوقف شد پریشان و مطمئن نیستید اگر او می تواند حمل.

او نگاه کردن کشش راهرو در مقابل او. پشت هر درب بیمار دیگر انتظار به تنهایی. او می دانست که بسیاری بوده است sedated و ماشین آلات پمپ اکسیژن به ضعیف ریه ها. او را بیشتر تماس که روز به بستگان. برخی می تواند به عنوان سخت به عنوان اولین.

Milstone راه می رفت به اتاق بعدی. هیچ وقت به سوگواری.

او تا به حال به مبارزه برای کسانی که باقی مانده بودند.

او تا به حال به صرفه جویی که او می تواند.

دن د Ambrosio, فضل Hauck برت Kelman, Corinne S. Kennedy, Rebekah L. ساندرز و A. جلب اسمیت کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>