صفحه اصلی فضاهای اداری در میان ویژگی های جدید نیشکر جزیره خانه های

منتشر شده

جدید حرکت می کند-در خانه آماده در دسترس هستند در کتی را عصا جزیره که در آن یک انتخاب گسترده ای از سه-چهار – پنج-طرح اتاق خواب ویژگی های صفحه اصلی فضاهای اداری ایده آل برای کار موثر و به راحتی.

با شروع در $280,000 s, خانه های جدید با تحسین عصا جزیره سازندگان از ویژگی های کاربردی و در عین حال الهام بخش دفاتر خانه با فضای کافی و نور طبیعی برای ایجاد مولد ترین تنظیمات. جدید نیشکر جزیره خانه ها نیز از ویژگی های جزیره آشپزخانه با ساقی را pantries و صبح اتاق منزوی شراب grottos جادار, اتاق خانواده, استاد, سوئیت, state-of-the-art media, اتاق بازی, اتاق, هوای آزاد, سرگرم کننده فضاها و بیشتر.

تعداد محدودی از homesites نیز در دسترس هستند در حق بیمه, نیم هکتار homesites در شهرکهای عصا جزیره سفارشی-صفحه اصلی محله.

بازدید www.CaneIsland.com برای یک لیست کامل از جامعه حرکت می کند-در خانه آماده و تورهای مجازی از عصا جزیره خانه مدل و امکانات جامعه. و یا استفاده از وب سایت قابلیت چت به راه اندازی یک شخص قرار ملاقات.

برنده جایزه جامعه از خانه های جدید نیشکر در جزیره ارائه می دهد به راحتی فوری I-10 غرب دسترسی کتی ISD مدارس نزدیکی به عمده وست هوستون کارفرمایان و فراوانی از نزدیکی, خرید ناهار خوری و سرگرمی.

ساکنان لذت بردن از در طول سال تفریح و تناسب اندام در نیشکر سه ماهه ورزشگاه با بر روی تقاضا کلاس های دو طبقه, مرکز تناسب اندام, رقص, استخر, سبک تالاب خانواده و cabanas, کودکان, آب, زمین بازی و مرکزی چمن شومینه انبار و اوکس آشپزخانه و نوار در حال حاضر روزانه باز برای ناهار و شام و یکشنبه صبحانه. به علاوه تمام وقت در محل زندگی مدیر برنامه های مختلف از گردهمایی جامعه.

برای رسیدن به کتی جامعه از خانه های جدید را عصا جزیره پارک وی خروج خاموش من-10 غرب گرند پارک وی. سر از شمال در نیشکر جزیره پارک وی و جاده به طور مستقیم به جامعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>