سازندگان خانه رالی برای اهدای PPE تجهیزات برای صنعت مراقبت های بهداشتی

به روز شده

با کمبود ماسک و حفاظت از چشم در میان کارکنان بهداشتی درمانی در ادامه به تواند در یک بحران سطح HomeAid هوستون و HomeAid امریکا پیوسته اند هر دو رئیس جمهور آمریکا و معاون رئیس جمهور به درخواست صنعت ساختمان به کمک در اهدای ماسک حفاظت چشم و دیگر تجهیزات حفاظت شخصی (PPE).

HomeAid هوستون در حال همکاری با دیوید Weekley خانه و BMC برای رهبری خود را در سازماندهی تلاش های محلی (#builderscare).

با کمک از سازندگان پیشرو در آمریکا و بیشتر هوستون سازندگان, اعضای انجمن بیش از 3000 ماسک و 1500 حفاظت از چشم واحد اهدا شده است محلی برای تاریخ. در سراسر کشور بیش از 150 ، 000 واحد است که شامل هر دو ماسک و حفاظت از چشم جمع آوری شده اند.

منابع در حال اهدا به قیصر Permanente در ریچموند/روزنبرگ با دیگران و رفتن به یک کلینیک در Fort Bend County است که کار کردن با غیر بیمه افراد است. این افت در واقع BMC Millwork در 16002 تامبال Pkwy, از دوشنبه تا پنج شنبه از 7 صبح تا 5 بعد از ظهر

مواد جمع آوری شده در حال ماسک است که می تواند شامل گرد و غبار و N95 اگر چه N95 ماسک ترجیح داده به دلیل توانایی خود را به میزان قابل توجهی جلوگیری ذرات مانند coronaviruses حفاظت چشم از قبیل عینک, عینک محافظ و…. دستکش های جراحی و هر چیز دیگری مفید به عنوان PPE.

“این ضروری است که ما ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید این ماسک به عنوان آنها در خط مقدم نبرد برای آزمایش درمان و شامل COVID-19” گفت: Carole بردی مدیر اجرایی HomeAid هوستون. “HomeAid هوستون ممنون پیشرو سازندگان آمریکا و GHBA اعضای خود را برای پاسخ سریع به این تماس به عمل است. این کمک های مالی در حال بازتابی از صنعت تعهد عمیق به جامعه ما و به کسانی که به ما خدمت می کنند.”

برای اطلاعات بیشتر https://leadingbuilders.org/builderscare/.

در مورد HomeAid

HomeAid هوستون است 501(c)(3) موسسه خیریه بیشتر هوستون انجمن سازندگان. HomeAid ساختمان شده است فرآیندی مسکن برای بی خانمان مراقبت از آژانس های سراسر هوستون و شهرستانهای اطراف از سال 2003. اولین پناهگاه اختصاص داده شده بود در سال 2005. پس از 54 پروژه های تکمیل شده, اضافه کردن بیش از 400 تخت و بیش از 14 میلیون دلار در املاک و مستغلات ساخت و ساز و بهبود هوستون بی خانمان جامعه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد HomeAid هوستون بازدید www.homeaidhouston.org تماس بگیرید و یا 281-970-8970.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>