هلند و امریکا و جدا کردن سالم از بیمار: 100 مسافر نقل مکان کرد و از زاندم

دو عوامل کوچک بود بین Andrea برگمان Anderson, 63, یک مسافر از اوهایو در هیئت مدیره هلند امریکا coronavirus آلوده MS زاندم و آن خواهر و برادر کشتی MS روتردام: پرسشنامه و متوسط غربالگری.

“من رفتم به مرکز پزشکی نه روز پیش به دلیل عفونت سینوس و سرفه,” او گفت: ایالات متحده آمریکا امروز جمعه بعد از ظهر با اضافه کردن او به اتمام دو دوره از آنتی بیوتیک برای عفونت است. شوهرش دستبرد زدن به حال نیز گزارش شده سرد به مرکز پزشکی. او احساس کمی عصبی است که او نمی خواهد اجازه داده می شود به انتقال به دلیل سفر به مرکز. “ما با پر کردن یک فرم داخلی و ما صادقانه است.”

به روز جمعه چهار نفر در کشتی مرده بود و 138 بیمار بودند. Holland America Line اعلام کرد آنها خواهد بود ارسال روتردام به قرار ملاقات گذاشتن با زاندم که تا به حال تنها به حال 77 بیمار مردم بر روی تخته, در, زمان, برای, منابع آزمون های اضافی و پرسنل پزشکی. این کشتی در سواحل پاناما.

روز جمعه Holland America Line شروع به جدا کردن مسافران بین کشتی ها بر اساس وضعیت سلامت خود را.

“امروز ما اعلام کرد که برنامه ای برای انتقال گروه سالم زاندم مهمانان به روتردام با پروتکل های دقیق برای این فرایند توسعه در رابطه با مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC)” هلند امریکا گفت: در بیانیه منتشر شده توسط سخنگوی اریک Elvejord. “تنها کسانی که بیمار شده منتقل خواهد شد و نمایش های بهداشتی انجام خواهد شد قبل از انتقال.”

در پایان روز نزدیک به 100 مسافران ساخته شده بود حرکت از زاندم به روتردام Elvejord گفت: ایالات متحده آمریکا امروز شنبه است. او گفت: این روند ادامه خواهد داد هر چند معلوم نیست که چگونه بسیاری از مردم شده بود نقل مکان کرد و در اوایل بعد از ظهر.

هلند و امریکا گفت: زاندم وارد آبهای پاناما در جمعه 27 مارس و تاکنون زیر پروتکل پاناما وزارت بهداشت می گوید که اگر یک کشتی است افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19 در هیئت مدیره آن می تواند هر پورت عملیات و یا حمل و نقل کانال.

دو کشتی ها اجازه لنگر در سواحل به ملاقات و انتقال لوازم و مسافران است. این طرح برای تخلیه است که هنوز نهایی.

“در حالی که بعد از طرح هر دو کشتی هنوز در حال نهایی شدن است; ما به ادامه کار با پاناما مقامات تصویب به حمل و نقل کانال پاناما برای قایقرانی به فورت لادردیل فلوریدا” خط در بیانیه ای گفت:.

سالم به مسافران منتقل شده به روتردام به احتمال زیاد قادر به حمل و نقل کانال پاناما و در ادامه سفر خود به ایالات متحده آمریکا,

آندریا و غارت نمی شد در میان مسافران برای انتقال در روز جمعه و نمی تواند ترک زاندم در این روز آمده است.

کمی بعد در بعد از ظهر جمعه, Andrea گفت: ایالات متحده آمریکا امروز است که آنها تا به حال به تصویب سلامت غربالگری. نه تا به حال تب در زمان غربالگری و نه خواسته شد تا نگاهی به آزمون برای COVID-19. اما به آنها گفته شد آنها خواهد بود باقی مانده در زاندم با این وجود.

“من به نوعی افسرده در مورد این” او گفت:. “من امیدوار بودم که ما می تواند و که کشتی روشن خواهد بود به پیاده. ما می تواند دروغ, اما که نمی خواهد حق است.”

Andrea درک چرا او و غارت نیست مجاز به سوئیچ را به رغم ناامیدی. “آنها باید مراقب باشید.”

چهار مرده 138 بیمار MS زاندم

چهار سالمندان مسافران در هیئت مدیره هلند امریکا MS زاندم فوت کرده اند در کشتی کروز که در برزخ گیر کرده است در طول بیماری همه گیر کوروناویروس.

در یک بیانیه مشترک توسط Elvejord امریکا هلند گفت: از چهار که مرده بود: “افکار و دعاهای ما با خانواده های خود و ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای حمایت از آنها در طول این زمان دشوار است.”

Elvejord اضافه شده است که با توجه به مقررات بهداشت هلند نمی تواند می گویند که آیا کسانی که مسافران گزارش شده بود coronavirus علائم.

کشتی در حال حاضر حمل 138 افرادی که شکایت از آنفولانزا مانند علائم آن شبیه به علائم کروناویروس. دو نفر باید آزمایش مثبت برای COVID-19. در مارس 22, خط کروز گفت: مسافران برای اقامت در staterooms.

کسانی که در کشتی هستند که بیمار شامل 53 مسافران و 85 خدمه. وجود دارد 1,243 مسافران و 586 خدمه در هیئت مدیره از جمله 305 آمریکایی است.

کشتی ندارد coronavirus آزمون در دسترس در هیئت مدیره تا زمانی که پنج شنبه شب هنگامی که آن را rendezvoused با رتردام برای لوازم اضافی و پرسنل پزشکی. در هیئت مدیره زاندم وجود چهار پزشک و چهار پرستاران; روتردام حمل دو پزشکان و چهار نفر از پرستاران خط کروز گفت.

Holland America Line, همراه با عمده خطوط کروز در سراسر جهان اعلام کرد, مارس 13 آن را به حالت تعلیق درآورد کروز عملیات برای حداقل 30 روز و پایان آن کشتی در حال پیشرفت است. اما کشتی های کروز است که در دریا در آن زمان که گیر شد در آب است. آنها رد شده است بنادر و درهم به مسافران متحرك در میان coronavirus بیماری همه گیر.

این زاندم شروع به آمریکای جنوبی سفر از بوئنوس آیرس, آرژانتین در مارس 7 و در اصل برنامه ریزی شده برای پایان دادن به قایقرانی در سن آنتونیو, شیلی, مارس 21.

هیچ کس تا شده است این کشتی پس از 14 مارس در پونتا آرناس شیلی.

خطوط کروز: نرخ بالای بیماری حتی قبل از coronavirus

او نمی تواند آزمایش: این TSA افسر علائم کروناویروس

کمک: Andrea Pabst Blue Ribbon

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>