هلند و امریکا کشتی های کروز در زیر ابری از coronavirus به حوض در فلوریدا, مقامات می گویند

هلند و امریکا به توافق رسیده است با مقامات که اجازه خواهد داد که خط کروز به حوض دو تا از آن کشتی MS زاندم و MS روتردام در بندر باتلاقی در فورت Lauderdale ،

“من درک که فرماندهی واحد در حال حاضر توافق با Broward County اجازه می دهد تا مردمی [در هیئت مدیره] به پیاده,” فورت Lauderdale شهردار دین Trantalis گفت: ایالات متحده آمریکا امروز پنج شنبه. “ما ساخته شده ضروری از جزئیات روز گذشته و ما امیدواریم که این پروتکل جدید که آنها به توافق خواهد شد به اندازه کافی عایق مردم ما در فورت لادردیل در خطر [قرارداد] این بیماری است.”

چهار سالمندان مسافران در زاندم درگذشت. دو تا از چهار مرگ و میر در هیئت مدیره زاندم مقصر شناخته شده است در COVID-19 و نه مردم را آزمایش مثبت برای رمان coronavirus این شرکت اعلام کرد.

پس مارس 22 97 مسافر و 136 خدمه بین زاندم و روتردام ارائه کرده اند آنفولانزا مانند علائم با توجه به هلند امریکا بیانیه ارائه شده توسط سخنگوی سالی اندروز. علائم آنفولانزا و COVID-19 coronavirus فراگیر جهان مشابه هستند.

مسافران که گذشت سلامت غربالگری منتقل شدند به روتردام آخر هفته گذشته. مسافران در هیئت مدیره هر دو کشتی را به سه دسته اساسی, Trantalis توضیح داد.

گروه اول که شامل حدود 1200 مسافر که بدون علامت خواهد بود و مجاز به پیاده جمعه یا شنبه. سپس آنها گرفته خواهد شد در اجاره اتوبوس ها به طور مستقیم به فرودگاه آسفالته به پرواز در خصوصی چارتر پرواز. آنها همچنین از طریق آداب و رسوم جداگانه و گشت مرزی فرآیندهای.

“به این ترتیب آنها نمی آلوده هر کسی در طول راه” Trantalis گفت.

مسافران جدا شده در اتاق خود را پس از آوریل 22, مگر اینکه آنها ساخته شده و انتقال به روتردام از Zandam زمانی که آنها می شده اند در یک مناقصه بین دو کشتی برای یک دوره کوتاه.

گروه دوم شامل 45 علامتی مسافران با توجه به Trantalis باقی خواهد ماند در هیئت مدیره کشتی. تمام کسانی که مسافران مورد نیاز خواهد بود به قرنطینه در هیئت مدیره. هنگامی که آنها بدون علامت به مدت 72 ساعت آنها را مجاز به پیاده با همان پروتکل به عنوان اولین گروه.

و گروه سوم ساخته شده از تنها نه نفر شامل هشت مسافر و خدمه عضو نیاز به مراقبت های ویژه. تمام نه خواهد شد از کشتی. “ما محلی سیستم بیمارستان حاضر و آماده به آنها را در” Trantalis گفت.

بقیه خدمه باقی خواهد ماند در هیئت مدیره.

Trantalis همچنین اعلام کرد این توافق در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده و برخی از افکار خود را در معامله.

مقامات شده بود نگران احتمال کشتی docking در فورت Lauderdale با توجه به این خطر که آن را مطرح می تواند به جامعه و پتانسیل گسترش coronavirus به عنوان مواردی از این ویروس تایید شد به انجمن MS زاندم.

“ما در حال فرض کنید افرادی که بیمار باید COVID” ویلیام برک رئیس دریایی افسر کارناوال Corp. که صاحب Holland America Line, گفت سهشنبه در طول یک Broward County, کمیسیون, جلسه, هر چند نه تنها تا به حال آزمایش مثبت در آن زمان است.

Trantalis گفت که قوانین و مقررات در این توافق فراهم خواهد کرد “قوی پادمان” به جامعه با توجه به تصمیم گیری اجازه می دهد تا کشتی ها به اسکله.

“من در ملاقات روز گذشته با رئیس جمهور امریکا هلند به اشتراک گذاری این نگرانی” Trantalis نوشت. “هلند امریکا به توافق سخت مجموعه ای از پروتکل ها اگر شهرستان تصمیم به اجازه می دهد که کشتی ها به اسکله.”

“آنها به نمایندگی به ما که این پروتکل در نظر گرفته شده برای محافظت از جامعه ما با اطمینان وجود دارد که هیچ ارتباطی با ساکنان محلی” Broward شهرستان کمیسر باربارا Sharief نوشت on Facebook. “اکثریت قریب به اتفاق مسافران نیست بیمار است و هیچ نشانه ای ندارند. آنها قرار داده خواهد شد در خصوصی اجاره اتوبوس گرفته شده به طور مستقیم به فرودگاه آسفالته و هیئت مدیره چارتر پرواز از جامعه ما است. تعداد کمی بدحال مسافران را به بیمارستان های محلی. دیگران که کمی بیمار یا علائم خواهد بود در قرنطینه دریایی بر روی کشتی تا زمانی که بهبود می یابند.”

آماده برای پیاده

مسافران در هیئت مدیره MS زاندم و MS روتردام که در برزخ برای بیش از یک هفته شد آماده به ترک کشتی در روز پنج شنبه.

در شب چهارشنبه فی و اد هوور در میان مسافران در هیئت مدیره روتردام دریافت پیام: بسته کیسه های خود را.

“به ما گفته شده است در حال حاضر شب گذشته به ما توشه آماده برای رفتن صبح امروز و برای پر کردن سلامت فرم ها و دریافت گذرنامه های ما آماده” اد گفت: ایالات متحده آمریکا امروز پنج شنبه بعد از ظهر. “ما اینجا نشسته در انتظار است.”

در هیئت مدیره زاندم, Andrea برگمان اندرسون بوده قادر به انتقال به روتردام با سالم و مسافران با توجه به پیش گزارش داد عفونت سینوس دریافت یک پیام مشابه.

“ما بسته بندی شده ما بررسی کیسه و قرار دادن آنها در سالن. بعد از ظهر امروز ما خواهد بود به نام پایین برای سلامتی, بررسی,” او گفت:. “است که در گذشته ما مانع است.”

صد ساله قوانین: ممکن است سپر صنعت کروز از پرداخت در coronavirus مناسب

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis: به قبول دولت ساکنان خاموش هلند امریکا کشتی های کروز

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>