منتشر شده

HistoryMaker خانه های ساخته شده به فروش می رسد و تضمین موفقیت بیشتر هوستون انجمن سازندگان سود اصلی آنها ساخته شده در سیررا ویستا با تامین بیش از 30 از فروشندگان و تامین کنندگان به عنوان کمک کنندگان به ساخت و ساز. این شرکت اهدا مواد کار و خدمات برای اطمینان از زمانی که خانه فروخته شده را در بالا بردن ارزش پول برای دو GHBA سازمان های خیریه. موسسات خیریه در حال عملیات در نهایت خانه و HomeAid هوستون. از آنجا که این پروژه آغاز شد و نزدیک به 12 میلیون دلار شده است.

HistoryMaker ساخته شده است آن دو داستان 3,176 فوت مربع توسکا طرح که شامل پنج اتاق خواب و سه حمام و ویژگی های طبقه پایین اتاق خواب و یک اتاق بازی طبقه بالا به عنوان به خوبی به عنوان یک سه-گاراژ ماشین.

شرکت های درگیر شامل: تمام نقاط گروه HomePro تکنولوژی همه دولت, آجر, A, C, ساخت و ساز, DPIS ساز, خدمات, Excell, پایه, جهانی, جنگل, محصولات, توفان, گروه, Mohawk, TWI, کشور, گسترده بام Santollo ساخت و ساز تمیز کردن LLC, عمیق آبی راحتی حامل سنگ و مواد سازندگان انتخاب Inc., حمام سلطنتی /مقابله, منبع, کفپوش خدمات تگزاس استفاده ناودان, کارخانه, سازنده, فروشگاه, Sherwin ویلیامز رنگ و سازندگان اولین منبع و کمال عرضه Jacobs درب سربار, مد, شیشه ای و آینه Datasmart خانه Technologies, RT, سنگ تراشی, Delta Faucet, مور, صفحه اصلی راه حل های Rosenburg لوله کشی, پیشرفت, روشنایی, ریس تار نقاشی دکور سخت افزار و خلاق طراحی و چشم انداز.

“ما هیجان زده در خانه تحت قرارداد گفت:” میکی Pizzitola, HistoryMaker را هوستون تقسیم جمهور. “ما نیز بسیار سپاسگزار به خانواده ما از فروشندگان و اصناف که به شدت در طول یک سال سخت با COVID-19 برای اطمینان از این خانه ساخته شده بود کمی هزینه بنابراین وجوه مطرح شده از طریق فروش را به دو سازمان های خیریه محلی.”

خانواده مالکیت و عملکرد آن از سال 1949 HistoryMaker خانه های راه اندازی در دالاس-فورت ورث و گسترش بیش از چند دهه برای تبدیل شدن به یک برتر سازنده بیش از 800 خانه در سراسر منطقه در 16 تحولات است.

“HistoryMaker درک اهمیت ساختمان یکی از خانه های زیبا کم هزینه و سپس فروش آن در بازار ارزش” گفت: Rob Hellyer رئیس جمهور GHBA. “خرید آنها تیم سخت کار می کرد برای به دست آوردن کمک های مالی لازم مورد نیاز است. ما به آنها تبریک می گویم برای گرفتن خانه تحت قرارداد و همچنین با تشکر از فروشندگان آنها برای خود سخاوت و تعهد به دادن به جامعه.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد مزایای خانه های پروژه بازدید www.ghba.org تماس بگیرید و یا 281-970-8970.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آفیس مگ

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *