HistoryMaker نفع خانه بسته بندی شده با امکانات

منتشر شده

این HistoryMaker بیشتر هوستون انجمن سازندگان (GHBA) بهره مند شوند که ویژگی های پنج اتاق خواب و سه حمام است در بازار و قیمت در اواسط $300,000 s.

این 3,174 فوت مربع طراحی است که لود شده با امکانات رفاهی است که عبارتند از بیرونی سنگ لهجه سه ماشین گاراژ 10 متری اول-طبقه سقف تمدید تحت پوشش پاسیو, اتاق بازی و یک بسته کردن پنجره در منطقه ناهار خوری. منزوی کارشناسی ارشد مجموعه ارائه می دهد سه ویندوز به صورت طبیعی, نور, یک پیاده روی در گنجه یک باغ وان و دوش جداگانه. آشپزخانه باز است که ویژگی های یک جزیره کوارتز مقابله با تاپس, 42 اینچ سفید cabinetry با تاج قالب یک گوشه پیاده روی در شربت خانه و فولاد ضد زنگ لوازم. خانه ساخته شده بود در بسیاری اهدا زمین Tejas در جامعه در حال رشد از سیرا ویستا.

هر سال دو خانه ساخته شده برای این GHBA جمع آوری کمک نخست در جوامع و با اهدا مواد کار و خدمات از GHBA اعضای. خانه های فروخته شده در ارزش بازار و درآمد حاصل از فروش این خانه در حال اهدا به سازمان های خیریه محلی — HomeAid هوستون و عملیات در نهایت به خانه. از آنجا که این پروژه آغاز شد 40 سال پیش نزدیک به 12 میلیون دلار شده است.

“این پنج اتاق خواب, چهار-حمام باور نکردنی سرمایه گذاری برای رشد خانواده” گفت: Rob Hellyer رئیس GHBA. “می آید لود شده با امکانات اغلب در بر داشت در خانه با قیمت گذاری مشابه. خریدار این خانه نیز می شود پاداش اضافه شده برای دانستن اینکه خرید خود را به کمک به زخمی کهنه سربازان بازگشته از خدمت و بی خانمان هوستون.”

HistoryMaker بیش از 70 سال تجربه در ساخت خانه های با کیفیت. خط محصول خود را می تواند دیده می شود در سیررا ویستا واقع در شهرستان برازوریا ، در آیووا مستعمره در نزدیکی به مرکز شهر. ساکنان خواهد شد لذت بردن از دسترسی به رفت و آمد مکرر به سبک استخرهای شنا, تگزاس, چلپ چلوپ, پد, هوای آزاد, بسکتبال و تناسب اندام استودیو.

GHBA که اعضای اهدایی برای ساخت و ساز شامل تمام نقاط گروه HomePro تکنولوژی همه دولت, آجر, A, C, ساخت و ساز, DPIS ساز, خدمات, Excell, پایه, جهانی, جنگل, محصولات, توفان, گروه, Mohawk, TWI, کشور, گسترده بام Santollo ساخت و ساز تمیز کردن LLC, عمیق آبی راحتی حامل سنگ و مواد سازندگان انتخاب Inc., حمام سلطنتی /مقابله, منبع, کفپوش خدمات تگزاس استفاده ناودان, کارخانه, سازنده, فروشگاه, Sherwin ویلیامز رنگ و سازندگان اولین منبع و کمال عرضه Jacobs درب سربار, مد, شیشه ای و آینه Datasmart خانه Technologies, RT, سنگ تراشی, Delta Faucet, مور, صفحه اصلی راه حل های Rosenburg لوله کشی, پیشرفت, روشنایی, ریس تار نقاشی دکور, سخت افزار و خلاق طراحی و چشم انداز.

“HistoryMaker گسترده ای است و پایه و فروشندگان و تامین کنندگان و معاملات که مایل به بازگشت به جامعه” گفت: میکی Pizzitola هوستون تقسیم جمهور. “ما بسیار مفتخریم که قادر به ساخت این خانه با کمک های خود به طوری که دو سازمان های خیریه محلی قادر خواهد بود برای تغییر زندگی کسانی که در نیاز است.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مزایای خانه های پروژه بازدید www.ghba.org تماس بگیرید و یا 281-970-8970.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>