‘تاریخی و بی سابقه’ سیل و مرداب های جنوب ایالات متحده آمریکا; می سی سی پی و تنسی سخت ترین ضربه

جکسون از دست ندهید. – هفته heavy rain باید هولناک یک بخش بزرگی از جنوب ایالات متحده آوردن نزدیک به رکورد جاری شدن سیل به می سی سی پی و تنسی.

در Jackson, می سی سی پی صدها نفر از ساکنان یا تماشا خانه های خود سیل بیش از آخر هفته و یا نگران محل اقامت خود را به زودی خواهد بود آغشته به عنوان مروارید رودخانه کاکل دوشنبه در 36.8, پا, آن, سوم بالاترین سطح خود تا کنون ثبت شده است.

تماس جکسون سیل “تاریخی” و “بی سابقه” می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز گفت: در روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی که “ما پیش بینی نشده است و این وضعیت برای پایان دادن به هر زمان به زودی. از آن خواهد شد روز قبل از ما از جنگل و آب فروکش.”

ریوز اعلام وضعیت اضطراری روز شنبه به دلیل سیل.

فوریه دیده است “یک جریان ثابت از مرطوب طوفان نورد در سراسر ایالات جنوبی” گفت: AccuWeather هواشناس پل واکر که آن را به نام یک “دیوانه ماه” برای مقدار باران که افتاده در سراسر منطقه است.

بیشتر در آب و هوای مرطوب در راه است: باران دوش خواهد شد دوشنبه شب در طول رودخانه می سی سی پی ولی بیشتر اشباع در حال حاضر خیس, شمال, آب و هوا کانال گفت.

خدمات ملی آب و هوا گفت که کل این منطقه کاملا خیس و هرگونه بارندگی ممکن است منجر به رواناب مسائل اضافی و جاری شدن سیل.

ساکنان شروع به پر کردن کیسه های شن و آماده سازی خود را در خانه کسب و کار و کلیساها برای جاری شدن سیل در اوایل هفته گذشته پس از چند روز از بارش شدید باران AccuWeather گفت.

جکسون ساکن مارک ویکفیلد می داند آنچه در آن طول می کشد برای بازسازی پس از سیل: در قوانین خود’ در جکسون آب گرفتگی چهار بار قبل از. بدترین اتفاق سال 1979 زمانی که در خانه بود 8 پا در زیر آب. صفحه اصلی آب گرفتگی دوباره گفت: و این بار آنها ممکن است می آیند.

“این هیچ سرگرم کننده” ویکفیلد گفت. “هنگامی که آب در خانه و ما به دنبال در ماه های پاکسازی و بازسازی. آن را به هیچ چیز تهدید کننده زندگی به ما به اندازه کافی دقیق … اما فقط آن را بسیار خسته کننده و نفرت انگیز را از طریق این.”

حدود 2,400 سازه های سراسر سه می سی سی پی شهرستانهای نزدیک به رودخانه مروارید و آن بارنت مخزن – Hinds, Rankin و مدیسون – می تواند آب را در داخل خانه و یا در محاصره سیل گفت: Malary سفید از می سی سی پی سازمان مدیریت اضطراری.

در حالی که تمرکز در حال حاضر بر روی Jackson منطقه سنگین باران و جاری شدن سیل آسیب دیده اند بسیار بزرگتر نوار از دولت است. دولت مدیریت اضطراری مقامات گفت که آنها تا به حال دریافت اولیه آسیب گزارش از 11 شهرستان در ارتباط با آب و هوایی شدید است که آمار دولت شروع Feb. 10.

در تنسی فوریه باران شده اند “400 درصد از نرمال و ما باید در آینده بیشتر در این هفته” Tennessee Valley Authority سخنگوی جیم Hopson گفت. “این نوع از یک نبرد بی پایان.

“مادر طبیعت است که واقعا یک مسئول – ما به سادگی سعی کنید برای مدیریت آنچه که مادر طبیعت به ما می دهد برای به حداقل رساندن این اثرات در طول 652 مایل تنسی رودخانه و آن هزاران مایل از شاخه های فرعی و جریان” او گفت:.

جنوب, جاری شدن سیل می تواند پیشرو به یکی دیگر از فاجعه سال برای جاری شدن سیل به ویژه در مرکزی ایالات متحده

در واقع وجود دارد نگران کننده نشانه های بهار سال 2020 می تواند از تکرار گسترده سیل در این کشور میانی تا حدودی یادآور سال گذشته عظیم رویداد کانال آب و هوا هشدار داد.

دوربرد سیل پیش بینی های صادر شده در هفته گذشته توسط خدمات ملی آب و هوا گفت: بالا متوسط شانس گسترده سیل در بهار امسال همراه امتداد رودخانه می سی سی پی, Missouri River رودخانه سرخ و دیگر شاخه های فرعی در بخش های شمالی و مرکزی آمریکا

سیل سال گذشته در ایالت میسوری می سی سی پی و آرکانزاس حوضه رودخانه بودند مسئول 12 کشته و حدود 20 میلیارد دلار خسارت با توجه به ملی اقیانوسی و جوی اداره.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>