نقطه عطفی تاریخی در Midtown ارائه می دهد یک نگاه به آنچه در خیابان اصلی استفاده می شود

تاریخی Midtown ساختمان است و در نهایت در راه خود را به تبدیل شدن به یک محافظت برجسته.

با توجه به حفظ هوستون صاحبان ساختمان های مسکونی ایزابلا دادگاه 3913 خیابان اصلی باید به طور رسمی درخواست محافظت وضعیت برای سال 1929, اسپانیایی, استعماری, احیای سبک فضا.

اموال است “قابل توجه یادآور مدیترانه تحت تاثیر معماری است که یک بار صف خیابان اصلی — و آن را یکی از ساختمان های ما بر روی آجر خوب تور در سال 2017 (ما به رسمیت شناخته شده اموال را ترمیم با یک #GoodBrickAward در سال 1993),” حفظ هوستون توضیح داده شده در رسانه های اجتماعی خود را.

ایجاد شده توسط معمار برجسته William D. بوردو ایزابلا در دادگاه ویژگی های غیرمتعارف تحت تاثیر حیاط مرکزی است که متصل ساکنان in16 واحد مسکن. آن را دارای استارک-سفید گچ قرمز-سقف کاشی و موزاییک و کاشی کار در سراسر.

ایزابلا دادگاه شد و در حال حاضر اضافه شده به ثبت ملی اماکن تاریخی در ژوئن 24, 1994. به دست آوردن که وضعیت از شهر هوستون به معنی منحصر به فرد آن جزئیات و ویژگی های اصلی — آن را تحمل کرده اند بیش از 90 سال — خواهد بود محافظت در دهه های آینده.

در میان افرادی که در تماس با این فضا خانه هنر فروشنده Arturo پالاسیوس که اقامت در ایزابلا دادگاه برای نزدیک به 10 سال است.

“زندگی در ایزابلا دادگاه است یک یادآوری روزانه قدرت بزرگ معماری” پلکیس گفت تگزاس ماهانه. “وجود دارد یک روح خلاق به این محل این است که ما همه می خواهم به خوبی جانشین.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>