HISD معلمان رایگان در اوراق قرضه پس از عمل زشت با یک کودک بازداشت

یک جفت از هوستون ISD مربیان — هر دو متهم در سال 2019 از تعرض جوان و دانشجويان بازداشت شده در روز از یکدیگر — در پیوند پرونده های دادگاه نشان می دهد.

آخرین رزرو دوشنبه جیمز برادلی در یک تعداد از شهر با یک کودک ناشی از نزدیک به yearlong تحقیقات پلیس در مورد اتهام که او نامناسب لمس یک پرورش مدرسه ابتدایی kindergartner. او سه شنبه منتشر شد پس از ارسال a $30,000 باند کمترین وثیقه بین معلمان.

هوستون ISD محقق نشان داد در شارژ مقالات که برادلی متهم به دست زدن به ناحیه تناسلی در سال گذشته زمانی که او به طور خلاصه خود را تحت نظارت. همکلاسی های او در زمینه سفر او حضور نداشت.

در زمان دستگیری او حدود 10 ماه پس از کودک قرار گرفتند پزشکی قانونی پزشکی در ارتباط به اتهام برادلی کار در لاکهارت مدرسه ابتدایی.

بیش از آخر هفته پیشین Kashmere باغ مدرسه ابتدایی معلم Raymon ویلیامز — متاهل و پدر دو فرزند — رزرو شد و از زندان آزاد شده. بازپرس در حالی که تنظیمات خود را وثیقه در $100,000 تحویل سخت ملامت تماس 46-سال-پیرمرد یک خطر برای جامعه است.

“من نگرانی برای جامعه ایمنی” دادرس گفت. به قید وثیقه آزاد شد دو برابر مقدار دادستان به دنبال.

او تا به حال به طور خلاصه ویلیامز به نظر می رسد تنها در علت احتمالی شنوایی برای محافظت از او در مورد “کسی تصمیم می گیرد به شما حمله” به دلیل سوء استفاده جنسی ادعا می کنند.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>