HISD افسر پلیس تفنگ آتش سوزی در مبارزه با خشم جاده مشکوک

یک مرد کشتی یک تفنگ دور از خارج از وظیفه HISD افسر در طول یک جاده خشم برخورد اواخر روز شنبه در جنوب غربی اتوبان, مقامات گفت.

افسر نه سال کهنه آژانس برای اولین بار متوجه مرد tailgating او در کمربندی حدود 9:30 بعد از ظهر, پلیس گفت:. و پس از آن راننده دیگر گذشت او باعث افسر نزدیک به اجرا به یک مانع در حالی که ورود به غرب اتوبان.

مشکوک جاده خشم رانندگان و سپس به طور ناگهانی متوقف شده در مقابل افسر وسیله نقلیه شخصی و با نامشخص مورد در دست خود HISD رئیس پلیس لوپز پیت گفت.

نظامی خود را به عنوان افسر اجرای قانون و جلب تفنگ خود را به قتل رسانده اند. به عنوان مظنون با نزدیک شدن یک زن در ماشین سعی کردم به او را نگه دارید اما شکست خورده است. مرد دست او چیزی و همچنان رو به جلو است.

این دو نفر سپس scuffled با راننده و گرفتن دست خود را بر روی افسر سلاح, پلیس گفت:. یک شات از کار اخراج شد اما هیچ یک ضربه بود.

“افسر holstered سلاح های خود را و سپس آنها را در ادامه به صورت شفاهی استدلال می کنند” لوپز گفت. “مشکوک بود و اعتقاد بر این بود مست و شروع به گرفتن خاموش پیراهن او.”

این مرد به افسر دوباره و در آن مبارزه افسر سعی جوراب توری, جوراب ضارب اما او برداشت کافهای و chucked آنها بیش بزرگراه لبه.

اعضای هوستون اداره پلیس به زودی وارد 9:43 p. m. و این مرد را بازداشت گرفته شد. او شناخته شده نیست.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>