HISD هوستون برای جشن سال 2020 فارغ التحصیلان در سراسر شهر بود جشن در روز جمعه

حتی اگر coronavirus به سرقت از سالمندان رسمی مراسم فارغ التحصیلی هوستون ISD و شهر teaming تا به کلاس 2020 جشن کتاب است.

سالمندان دبیرستان جمع آوری خواهد شد در خارج از دانشگاه خود را در لباس و کلاه در 6:30 بعد از ظهر, جمعه, ژوئن 5 و قبل از پیام های ضبط شده از افراد مشهور.

کلاس 2020: یک آه دانشجویی سفر از تیراندازی به فارغ التحصیل شدن به بدهی رایگان

مشاهیر مجموعه ای برای رساندن پیام های تصویری شامل فضانورد کریس کسیدی بازیگر Chandra Wilson, Houston Texans بازیکن JJ وات Astros بازیکن کارلوس کوریا, طراح مد چوپان دائو MasterChef برنده و هوستون آشپز کریستین هکتار المپیک مدال طلا سیمون Biles و رپرهای 50 درصد و Slim Thug.

“2020 دبیرستان ارشد کلاس فداکاری و تحمل و من با افتخار از هر یک از آنها” هوستون شهردار سیلوستر ترنر در بیانیه ای گفت. “همین دلیل است که من خواسته اند برخی از شخصیت های فوق العاده ای را به گرد هم می آیند به افتخار و تشویق این دانش آموزان است.”

جشن برگزار خواهد شد به طور همزمان در سراسر HISD مدارس و در چهار هوستون-منطقه مدرسه منطقه.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: هوستون فارغ التحصیلی کلاس از سال 2020 به نظر می رسد به آینده پس از coronavirus از خط خارج خود در سال آخر rites of passage

اجتماعی فاصله اقدامات خواهد بود در محل قرار داده و ماسک مورد نیاز خواهد بود. تنها دانشجویان و اساتید خواهد بود قادر به حضور در این رویداد.

این رویداد را می توان در ایستگاه های تلویزیونی محلی و شنیده در چندین ایستگاه های رادیویی. اطلاعات بیشتر را می توان در یافت houston2020seniors.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>