HISD مدیره تصویب اولین گام به سوی ‘نوآوری’ وضعیت بالقوه زودتر مدرسه شروع تاریخ

HISD امنا رای دادند و روز شنبه را آغاز ماه روند به دنبال یک دولت عنوانی است که می تواند منجر به بازگشت دانش آموزان به کلاس در اواسط ماه اوت شروع با 2021-22 سال تحصیلی.

در یک 7-2 رای امنا موافقت کردند به شروع به برنامه ریزی برای به دست آوردن یک منطقه از نوآوری وضعیت که اجازه می دهد تا آموزش و پرورش رهبران برای دریافت معافیت از برخی قوانین ایالتی.

HISD موقت سرپرست Grenita Lathan توصیه کرده است در نظر گرفتن سه معافیت است که اجازه می دهد این منطقه به شروع مدرسه در اوایل سال بیشتر به راحتی استخدام غیر خبره مربیان فنی و حرفه ای برای آموزش موقعیت و جایزه اعتباری برای دانش آموزان حتی اگر آنها صرف 90 درصد از وقت خود را در کلاس درس.

Lathan معتقد است که زودتر شروع سال تحصیلی خواهد تعادل از دو ترم و بیشتر معلمان با دانش آموزان قبل از آزمون های استاندارد.

تحت HISD سنتی, تقویم بازگشت دانش آموزان به کلاس در اواخر ماه اوت حدود 80 روز در مدرسه در ترم اول و بازگشت از تعطیلات زمستانی برای 96 روز در ترم دوم. تقریبا تمام همسایه مناطق شروع مدرسه در اواسط ماه اوت به آنها چند روز بیشتر از آموزش از HISD دانش آموزان قبل از دولت آزمون های استاندارد.

Lathan پیشنهاد کشیده شده انتقاد از این منطقه بزرگترین اتحادیه معلمان که رهبران استدلال می کنند که معافیت لازم نیست و می تواند بعد از گسترش در راه است که آسیب معلمان و کودکان است. در خصوص برخی از رهبران اتحادیه استدلال معلم صدور گواهینامه الزامات نباید کاسته.

چند امنا اذعان کسانی که نگرانی های شنبه, از جمله کسانی که رای دادند به نفع شروع این منطقه از نوآوری فرایند است.

“وجود بالقوه آن می تواند خونریزی بیش از دیگر مناطق است که می تواند صدمه دیده است آنچه که ما در حال تلاش برای انجام” گفت: HISD متولی هالی ماریا فلین بیلا-سکا که پشتیبانی از این حرکت.

متولی کتی Blueford-Daniels, که همچنین رای گیری برای اندازه گیری و اذعان دریافت پیام های بسیاری در مخالفت با یک منطقه از نوآوری وضعیت گفت: HISD رهبران “کاملا باید ایجاد اعتماد در هر دو طرف” از بحث است.

با پنج رای امنا در حال حاضر باید طرح معافیت آنها می خواهند به درخواست و تعیین کمیته ای برای تهیه پیش نویس یک طرح. این کمیته به احتمال زیاد شامل مدیران و معلمان و حمایت از کارکنان و اعضای جامعه.

اعضای هیئت مدیره می تواند رای نهایی طرح در اوایل اکتبر هر چند برخی از اعضای هیئت امنا پیشنهاد کند که جدول زمانی با توجه به رمان coronavirus بیماری همه گیر.

امنا الیزابت سانتوس و آن آواز مخالف شروع این روند است. سانتوس گفت که او نگران عواقب ناخواسته این طرح از جمله معلم صدور گواهینامه معافیت.

“دانش آموزان ما سزاوار بهتر از چیزی هل پایین گلو خود را در طول یک بیماری همه گیر” سانتوس گفت.

به عنوان از مطبوعات زمان هیئت مدیره هنوز رای گیری در مورد اینکه آیا برای تمدید HISD این قرارداد با در-منطقه منشور مدارس از جمله دو گروه طلبه برای کسب و کار خود ببرند.

حاکم تخته از دو منشور شبکه های انرژی برای تعالی و انرژی به صورت بنیادی باید پرداخت $14.5 میلیون اجاره و $10.1 میلیون دلار در هزینه های مدیریت بیش از شش سال گذشته به یک شرکت متعلق به خود کارفرما بالا لوئیس بولاک.

HISD مقامات گفت: معاملات حقوقی و ملاقات مورد نیاز منطقه قرارداد با دو گروه هر چند برخی از اعضای هیئت امنا باید استدلال آنها نشان دهنده یک جنگ از منافع.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>