خنده دار قرنطینه, ارتباط جنسی, الگوهای رفتاری نشان می دهد زندگی در قفل کردن با مهم دیگر خود را

منتشر شده

با اقامت در خانه سفارشات تمدید, ارتباط جنسی, در زمان به توییتر برای به اشتراک گذاشتن چگونه آنها واقعا احساس می کنید در مورد قرنطینه با همسر خود و یا دیگر قابل توجه است.

در حالی که بسیاری از توییت ها با نشاط و شوخ طبع بسیاری از آنها را در مستند خود را با یک دوست.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: فروشنده گسترش اقدامات برای ترویج اجتماعی فاصله در هوستون-منطقه فروشگاه

“من از دیدن بسیاری از مسائل در مورد چگونه قرنطینه, ارتباط جنسی, در حال حاضر. این بسیار بد است. من عاشق این. من عاشق داشتن مرد اصلی در اینجا هر روز. خلق و خوی من بهتر است هنگامی که او در اطراف. او مطابق با دختر ما. چه کس دیگری است نه کشتن هر یک از دیگر ؟ ” گفت: نویسنده در یک صدای جیر جیر.

دیگران ابراز و خوی متفاوت: “زمانی که از آن شده است یک هفته به قرنطینه و شما فقط در مورد آن را به حال با خود مهم دیگر گفت:” در خانه مانند LL.

بازیگر Jesse McCartney و نامزد کتی پیترسون ایجاد یک سری از اینکه قرنطینه با هم: “ما تصمیم گرفتیم که تا زمانی که ما می تواند در چنین محله های نزدیک ما نیز ممکن است فیلم آن! با تشکر از @مردم برای اکران قسمت 3 از “قرنطینه زن و شوهر”

قرنطینه خستگی: 21 چیزهایی که برای درمان قرنطینه خستگی علاوه بر رفتن برای پیاده روی

چلسی ممکن است بهترین توصیه: “و آزار جنسی: به هر فضای دیگر! هنگامی که شریک زندگی خود را هل دور برای برخی از “زمان” آن را سالم و هرگز آن را شخصا. این می تواند زمان خوبی برای تقویت رابطه خود را.”

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>