هایتاور سوم-چهارم جرقه غرق پورت آرتور یادبود در منطقه دور

به روز شده

LA PORTE – هایتاور مربی استفان جنگل شمارش سه layups در نیمه اول روز جمعه کلاس 5A منطقه سوم منطقه دور بازی در برابر پورت آرتور یادبود و نمیفهمد بهترین تنظیمات گاهی اوقات ساده ترین.

این طوفان روشن از مجموعه ای از 3 نقطه تلاش و طولانی ژاکت کش باف پشمی به کاهش به رنگ و به سمت سبد شمعی کنترل کردن بازی روز جمعه از طریق یک 20-9 استفاده سه ماهه سوم.

این 70-57 پیروزی هایتاور در منطقه ای یک چهارم نهایی و سیمان پورت آرتور یادبود اولین postseason خروج در سه فصل.

“ما فقط نمی تواند حل و فصل برای پرش عکس” جنگل گفت: از پیام خود به این تیم در حاصل کار دو تیم. “سه ماهه سوم, نیمه دوم, اجازه دهید به بازی ما. جعبه بیرون پرتاب ریباند و اجرا کنید. ما شروع به انجام آن و سرب بالا رفت.”

اگر بسیار رتبه و نمره هایتاور دوم گارد برایس Griggs شد همه با بیحوصلگی حرف زدن در مورد هایتاور که به جمعه و سپس یادبود خواهد مطابقت با ارشد مرکز و لوئیزیانا فناوری تعهد Kenneth Lofton جونیور که می ایستد 6-پا-6 و 230 پوند است.

Lofton تاثیر آشکار خود را برای شروع سه ماهه دوم. پس از به ثمر چهار امتیاز و تماشای هایتاور پرش به یک 16-9 سرب در اولین قاب Lofton نمایش داده می شود خود را تطبیق پذیری با یک جفت پایه جامپر را دوباره انرژی تیتان است. او می تواند شنیده تقاضاهای مصرانه به هم تیمی های خود برای توپ است.

وودز گفت: او نمی خواست هایتاور به خجالتی و دور از Lofton اصرار بازیکنان خود را برای او ناراحت کننده با وادار کردن او به سمت راست به جای چپ و سعی کنید برای nab چند محروم توپ زمانی که این مرد بزرگ بود و در رنگ. Lofton خواهد بود تا حد زیادی به رسیدگی بدون توجه به آنچه. او به پایان رسید و با 24 امتیاز.

یادبود آغاز شده است که در سه ماهه دوم در 9-1 اجرا و حتی اگر هایتاور led 30-28 در حاصل کار دو تیم یادبود کشتی خود را به یک 32-31 منجر به باز سه ماهه سوم.

پس نه از طوفان’ 20 در سه ماهه سوم امتیاز در آمد از هیچ یک دیگر از Griggs. این دانشجوی سال دوم ستاره هرگز در سرعت به نمره 46 روز جمعه مانند او در برابر سایه نهر در منطقه بازی این فصل اما او ارائه بیش از اندازه کافی بسازد.

یک مثال بود و سطل خود خاموش یادبود گردش با 3:40 چپ در سه ماهه سوم. Griggs’ پمپ-جعلی ایجاد فضای کافی برای او را به بافت از طریق یادبود دفاع. Griggs به پایان رسید و با 25 امتیاز.

“من تیراندازی بیش از حد بسیاری از عمیق threes در آغاز گفت:” Griggs, تکرار آنچه که مربی او گفت:. “در نیمه دوم من راه من در رنگ و راه من کار می کرد و من دیدم نتایج آغاز شده و در حال سقوط است.”

و آن را تمام Griggs مانند آن است که اغلب به تصویر کشیده است. ارشد کامرون Collins تا به حال هفت امتیاز در سه ماهه سوم بیش از حد. کالینز در نقطه سمت راست برای آسان دراز-در بعد از ارشد کریس هریس از دست رفته 3-نقطه تلاش اما به پایان رسید تا با توپ در دست خود را برای ظرف به Collins.

کالینز نیز ضربه بزرگ 3-اشاره گر در طول سه ماهه سوم سال جاری اجرا شود که قرار دادن تا در پایان سه ماهه سوم در یک 19-5 استفاده برای هایتاور از آنجا که 32-31 یادبود منجر شود.

یادبود مربی Alden لوئیس گفت: کاهش از بازی خارج شد و خود تحمیل.

“شما واقعا به اندازه هایتاور آن را بیشتر از ما” لوئیس گفت. “ما باید به دور از بازی هایی است که ما در نیمه اول و آنها قادر به بیرون در گذار و گرفتن برخی از آسان سطل که تبدیل جرم برای آنها و این چیزی است که ما می خواستم برای از بین بردن. اما این رفتن نیست راه ما در نیمه دوم.”

La Porte این عرصه شده بود به نوعی به یادبود. تیتان برنده شده بود در محل دو سال گذشته در postseason, برکناری سایه Creek هر دو بار.

تیتان که برنده دولت عنوان در 2017-2018, خانم ها در چه ام شده یک چهارم مستقیم منطقه ای چهارم.

هایتاور در دیدار کرازبی در منطقه ای یک چهارم نهایی. Griggs در مقابل دیگر داغ-تیراندازی و افزایش دانشجوی سال دوم در PJ Haggerty را فرمان سرفصل.

آن چه برگشتی ساخته شده برای جنگل گفت.

“کسانی که در حال بازی است که از شهرستان می خواهد” جنگل گفت. “این شهرستان می خواستم ببینم ما در برابر P. A. شهر می خواهد برای دیدن برایس و PJ رفتن در آن. بنابراین ما در حال رفتن به آنها را به آنچه آنها می خواهند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>