هایتاور ضربان دریاچه نهر پیشرفت منطقه عنوان بازی

شماره 2-رتبه Fort Bend هایتاور طوفان در حال رفتن به مسابقات قهرمانی منطقه ای در حالی که یک تاریخی فصل برای دریاچه نهر شیرها به پایان رسید جمعه شب در M. O. کمپبل مرکز.

هایتاور پیشرفت بازی آشنا دشمن پس از یک 82-63 برنده شدن در منطقه III-5A نیمه نهایی.

این طوفان (32-5) را بازی سایه نهر تیم آنها مشترک منطقه 24-5A عنوان با, در ساعت 2 بعد از ظهر شنبه در کمپبل مرکز. دو تیم تقسیم خود را در فصل به طور منظم جلسات و در نتیجه هر یک با داشتن تنها یک لیگ از دست دادن در پایان فصل به طور منظم.

هایتاور ساخت اولین سفر خود به منطقه ای قهرمانی پس از سال 2012 است. بر آن شدیم تا یک دور کوتاه از ساخت این سفر یک سال پیش.

“آن را به معنای زیادی به دلیل آنچه که من به بچه ها که ما برای زندگی در لحظه” هایتاور مربی استفان جنگل گفت: پس از آن. “شما نمی توانید آن را برای اعطا. هیچ تضمینی وجود ندارد که ما در حال رفتن برای رسیدن به این مرحله در سال آینده. زمانی که ما در ابتدای فصل ما متمرکز شده و می خواستم برای دریافت بهتر هر بازی به عنوان فصل رفت. آن را نشان داد امشب.”

دریاچه کریک (27-12) snaps پنج بازی برنده خط خط با از دست دادن. اما شیرها مشخص دورترین یک کرده Montgomery County پسران تیم بسکتبال رفته پس کالج پارک در سال 2012 ساخته شده و آن را به منطقه ای نیمه نهایی.

“ما می دانستیم که آنچه ما بودند تا در برابر” نهر دریاچه مربی شانون اسپنسر گفت. “آنها نیست شماره 2 در کشور برای هیچ چیز. آنها یک تیم بزرگ به خوبی مربی. ما باید به بازی یک بازی کامل امشب.”

دانشجوی سال دوم برایس Griggs led هایتاور با 31 امتیاز. ارشد Ja رابرتسون اضافه شده 25 برای طوفان است. برای دریاچه نهر ارشد پیرس اسپنسر به پایان رسید مدرسه خود را بالا حرفه ای با 27.تاریخ هادسون بوید اضافه شده 14 امتیاز.

هایتاور آغاز شب با گرفتن آن جمعیت اخراج کردن با غوطه دادن با کامرون Collins کردن tip-off. غوطه دادن موجب فوری 7-0 اجرا برای طوفان است.

دریاچه کریک که کردم به شروع آن گذشته دو بازی حذفی در پاسخ با 9-0 اجرای خود را با پیرس اسپنسر در مجموع پنج نفر از کسانی که امتیاز و Ty جورج زدم 3-اشاره گر.

هایتاور led 20-15 پس از سه ماهه اول و تمدید منجر به 11 امتیاز توسط 3:16 علامت سه ماهه دوم.

یک بار دیگر دریاچه نهر استخدام 1-3-1 منطقه دفاع کار می کرد که در اوایل راند. اما این بار آنها یک تیم با آگاهی از آنچه که برای انجام به دلیل مربی گذشته است.

“ما می دانستیم که آنها رفتن به بیرون می آیند که در منطقه” جنگل گفت. “این یک نوع متفاوت از منطقه. من نمی خواهم به این می گویند (پس از) بازی قبلی اما این منطقه که آنها زد ما زد که در کالج. من می دانستم که چگونه دفاع شیفت و تمام چیزهای که. ما مشغول به کار در برخی از مسائل روز گذشته بنابراین ما می توانیم باز به نظر می رسد و ما مرد بزرگ برخی از لمس. است که دقیقا چه اتفاقی افتاده است.”

پس از یک سطل توسط رابرتسون از آن ساخته شده 38-28 در 1:31 علامت دوم دریاچه نهر بسته کردن نیمه با یک 7-0 اجرا برانگیخته توسط هادسون بوید با 3-اشاره گر و یک putback. زاک Hazlewood ساخته شده یک درایو به حلقه با هفت ثانیه به سمت چپ شیرها کشیده به 38-35 کسری در شکستن. هایتاور سه گردش کمک کرد که در نتیجه آن سطل.

“من گفت: آنها نیاز به انجام یک کار بهتر بسته شدن از سه ماهه” جنگل گفت. “زمانی که ما به عقب برویم بیرون نمره 0-0. با این طرز فکر است که شما باید برای برنده شدن در آینده 16 دقیقه است. اگر نه فصل است.”

شانون اسپنسر خوشحال بود به در اختیار داشتن استراحت.

“من فکر می کردم برای نیمه اول ما حق داشتند با آنها وجود دارد,” او گفت:. “من فکر می کنم ما را در حاصل کار دو تیم. ما فقط نمی تواند قطع.”

در سه ماهه سوم هایتاور آغاز شده در یک 11-2 اجرا و outscored شیرها 23-12 در قاب. رابرتسون تا به حال 11 امتیاز در سه ماهه.

رابرتسون 6 foot 7 پست wreaked ویران در رنگ در پایین سمت دریاچه کریک در منطقه.

“ما خوب” شانون اسپنسر گفت: از تیم خود دفاع. “ما از کشته شدن در شیشه ای امشب. ما نمی انجام یک کار خوب از بوکس ، آنها فوق العاده ورزشی است. ما فقط نمی تواند نگه داشتن شیشه ای زود است.”

این طوفان کنترل سه ماهه چهارم سال دو رقمی تا آخر زنگ.

هایتاور در حال حاضر یک دور کوتاه از آن حالت اول مسابقات ظاهر از سال 2011 است.

سایه نهر وارد و پس از یک 62-49 برنده بیش از مانور در روز جمعه. مانور دولت نهایی چهار سال گذشته است.

وودز گفت: او نمی خواهد که برای شکستن به عنوان بسیاری فیلم در اواخر جمعه شب با حریف آشنا در دستور کار است.

“این در واقع اجازه می دهد تا من کمی استراحت بیشتر,” او گفت:. “اگر من می خواهم که برای تماشای دو یا سه بازی در مانور. ما بسیار آشنا با سایه نهر. من فکر می کنم آنها می آیند با برخی از چین و چروک بنابراین ما باید برای آن آماده. این گروه که من واقعا انعطاف پذیر است.”

این طوفان به ارمغان آورد 13-بازی برنده خط خط به شب به آنها ضرب و شتم خود را سه حذفی مخالفان — هوستون Sharpstown پورت آرتور یادبود و کرازبی بود — قاطعانه با 20 امتیاز در هر بازی.

دریاچه نهر آغاز پلی آف با پیروزی بر ماگنولیا قبل از مصرف کردن سیدر پارک و Hutton در پی بازی در Hearne دبیرستان. این دورترین حذفی اجرا برای شیرها فقط در سال دوم خود را در وجود است.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>