‘بسیار با استعداد’: جعلی قایقرانی رزومه گفته سیاهی Lori Loughlin دختر اولیویا جید

یک پارو رزومه جزئیات سال تجربه و چندین مدال برنده منتشر شده توسط دادستان فدرال در این مورد در برابر Lori Loughlin و Mossimo Giannulli.

این رزومه منتشر شده در جمعه, دادگاه, پرونده, گفته, بود, ساخته شده برای یکی از دو دخترش’ برنامه های کاربردی به دانشگاه کالیفرنیای جنوبی است.

Loughlin و Giannulli در میان 36 پدر و مادر متهم به پرداخت پول به گسترده جنایی شبکه به رهبری ریک خواننده, کالج پذیرش مشاور از کالیفرنیا که در زمان پرداخت در ازای هر دو tagging فرزندان خود را به عنوان جعلی ورزشی استخدام به آنها اعتراف به نخبگان کالج و یا خود را رفع و ورودی کالج نمرات آزمون است. خواننده التماس گناه است و همکاری با مقامات.

این زوج متهم به پرداخت $500,000 به غیر انتفاعی رهبری خواننده و USC دو و میدانی رسمی به دختران خود برچسب گذاشته شده توسط عنوان خدمه استخدام کنید و آنها را به مدرسه. نه دختر شرکت کننده در خدمه دادستان ها می گویند.

این رزومه متعدد redacted بخش از جمله اولین نام از متقاضی Giannulli و مدرسه خود را بالا. آن, اما, لیست متقاضی فارغ التحصیلی دبیرستان سال به عنوان سال 2018 است که زمانی که زن و شوهر جوانترین پدر YouTuber اولیویا جید فارغ التحصیل شد.

این رزومه نیز در لیست سال ship تجربه از جمله چندین برنز و نقره و طلا برنده مدال در مسابقات مختلف. همچنین به نقل از “آگاهی سازمان جهت و فرمان” به عنوان متقاضی “مجموعه مهارت.”

Lori Loughlin وکلا: دادستان فدرال مخفی شواهد در پذیرش کالج رسوایی

در پایین رزومه یک پاراگراف توضیح چگونه متقاضی ممکن است افزایش USC است تیم قایقرانی.

“USC چهار قایق که نیاز به 4 coxswains همراه با 2 پشت یو پی اس. (Redacted) را پر از موقعیت ما #3 قایق” می خواند سند است. “اگر چه (redacted) غیر-بورس تحصیلی او بسیار با استعداد و موفق شده است در هر دو مردان و زنان در قایق.”

Lori Loughlin دختران, اولیویا جید و ایزابلا Giannulli, دیگر USC دانش آموزان

USC ثبت و گفت: در یک بیانیه مشترک با آمریکا در ماه اکتبر که اولیویا جید و ایزابلا رز Giannulli در حال حاضر ثبت نام. دانشگاه قادر به ارائه اطلاعات اضافی چون از قوانین حفظ حریم خصوصی.

Lori Loughlin دختر اولیویا جید سهام آموزش برای اولین بار پس از رسوایی: من ‘کاهش بازگشت’

کمک: Andrea Pabst Blue Ribbon کارلی Mallenbaum

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>